Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokazane rezultaty 51 do 57 z 57

Temat: Pytania o produkty - porozmawiajmy

  1. #51
    carok.pl's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz, Bełchatów, Luboń, Lisków
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Scythe Pokaż post
    Nie czytałem w sumie tematu od początku, zapewne coś bym znalazł, ale wole załatwić wszystko jednym rzutem.
    Potrzebuje czegoś do nabłyszczenia i zarazem konserwacji lakieru.
    Auto ogółem jest srebrne, dach + lotka + lusterka są czarne.
    Następna sprawa, to że przydałoby się coś do czarnienia opon, bo strasznie szare już oponki się porobiły.
    Posiadacie jakiś produkt do felg, aby pył z klocków hamulcowych aż tak mocno się nie osadzał?
    Polerka jakaś do PianoBlack we wnętrzu, chodzi o nabłyszczenie, bo straszne placki od palców się już porobiły i zwykłe wycieranie już nie pomaga, przydałoby się im trochę więcej połysku.
    I ostatnie, mazidło do czarnych plastików na zewnątrz auta, tak aby nie kurzyło ich tak jak po plaku.

    Jak widać rzeczy nie jest mało. Jak znajdziecie chwile to podeślijcie nazwy produktów, a ja najwyżej sobie pospisuje i powyceniam wszystko. Przy dużych zamówieniach macie jakieś rabaty?

    Pozdrawiam
    hej!
    już odpowiadam na Twoje pytania
    Nabłyszczenie % konserwacja lakieru - polecamy:
    69zł Wosk Soft99 King of Gloss dla jasnych lakierów
    bardzo dobry wosk, łatwo się go nakłada, bardzo łatwo poleruje. Nadaje niesamowitego połysku oraz poślizgu, co później przekłada się na łatwe mycie i utrzymanie auta w czystości.
    co do czarnych elementów, może on również być nałożony na czarne lusterka czy lotkę, nic się nie stanie.

    poczernienie opon
    49,90zł Meguiar's Endurance
    to kultowy już produkt, bardzo wydajny oraz długo utrzymujący się na oponie.
    Efekt jaki pozostawia to mocno poczerniona oraz nabłyszczona opona.

    Ochrona felg
    69,.90zł Poorboy's Wheel Sealant
    to wosk, przeznaczony do zabezpieczenia felg. Wytrzymuje wysokie temperatury, wygładza strukturę felg, przez co felga nie łapie tak mocno brudu i daje się łato oczyścić

    Poczernienie plastików na zewnątrz
    29,90zł Shiny Garage JET-BLACK
    to produkt, który skutecznie odświeża zewnętrzne elementy plastikowe. Przywraca im pierwotny wygląd, nadaje blasku oraz zabezpiecza przed wyblaknięciem.

    Co do wewnętrznych elementów plastikowych polecamy produkt
    23,99zł Poorboy's Natural Look - jest to mleczko do wnętrza auta, przywraca wygląd oraz nadaje satynowego wykończenia - po tym produkcie elementy deski rozdzielczej nie będą mocno się świeciły, będą po prostu dobrze wyglądać.
    Jeśli chcesz nadać połysku elementom plastikowym to polecamy:
    Meguiars Supreme Shine

    Rabaty w carok.pl
    Klubowicze A3-club.net maja rabat w wysokości 10% na produkty Meguiars i 5% na pozostałe produkty z naszego sklepu.
    Wybrane produkty typu testery - nie są objęte rabatem.
    Dostawa przy zakupie powyżej 150zł jest GRATIS
    Kosmetyki samochodowe Taniej dla A3-club.net o 10%. Dostawa gratis od 150zł
    Każdego dnia pracujemy i testujemy kosmetyki z naszego sklepu, pomożemy Tobie w doborze odpowiedniego produktu. Prowadzimy Szkolenia detailingowe
    Dla klubowiczów A3-club.net specjalne warunki na usługi w studio.carok.pl w tym: Ceramiczna ochrona lakieru

  2. #52
    Scythe's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sokółka
    Auto
    Audi Ałosiem
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Potrzebuje czegoś do regeneracji skór. Skóra czarna, pęknięcie centymetrowe na oparciu od wsiadania.
    Druga sprawa.
    U kolegi, skóra bananowa, pękniecie na siedzisku od wsiadania, duże zabrudzenia widoczne na zagięciach. Jakieś pomysły w obydwóch przypadkach?

  3. #53
    Zbanowany
    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    A3 sPORTBACK
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam serdecznie!
    Posiadam trochę oprysków na masce od kamieni, myślę czym można by było w jakiś sposób to zamaskować?
    Myślałem nad jakąś pastą koloryzującą.
    kod lakieru: LZ5A
    Deep Sea Blue, pearl effect

  4. #54
    mariusz11111's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Sram na Rosję !
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    303 razy
    Podziękował
    202 razy

    Domyślny

    pasta nic tu nie zdziała
    jesli masz kilka odprysków to możesz sie pobawić z małym pędzelkiem i próbować wypełniać ubytek lakierem
    jest to dość żmudne ale wykonalne
    z tym że trzeba jeszcze wiedzieć jak to robić
    ale żebyś wiedział to w 100% ślad zostanie po odprysku

    UWAGA! Skargi i żale do firmy BARTPOL Ostrowiec Św ( oddział Kingsoftu )
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-Kingsoftu-%29

    aby aby aby aby aby aby

  5. #55
    Zbanowany
    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    A3 sPORTBACK
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Możecie polecić jakiś wosk dla lakieru Deep Sea Blue Pearl Effect oraz coś do kokpitu.

  6. #56
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Witam serdecznie!
    W tygodniu zamowilem Meguiars Endurance Tire Gel i dzis po powrocie do domu od razu wzialem go na testy. Poniewaz moje wozidlo stoi w warsztacie test wykonalem na Toyocie Yaris mojej ladniejszej polowy Musze przyznac, ze srodek jest wart swojej ceny i mozna go szczerze polecac. Minimalna ilosc czyni cuda na oponie takze jestem przekonany, ze trwalosc bedzie rownie zadowalajaca. Zaden Plak juz nie wchodzi w gre! No i ten jagodowy zapach [chyba] - rewelacja. Dzis uzylem aplikatora gabki ale nastepnym razem wyprobuje ten materialowy bo.. no wlasnie. Bardzo wazne jest dokladne wyczyszczenie opony przed uzyciem nablyszczacza i tutaj pojawia sie pytanie co mozesz powiedziec o ADBL TIRE AND RUBBER CLEANER [http://carok.pl/sklep/towar.2347.adb...n.500ml.html]? Jak sie go stosuje, jaka wydajnosc itd? I co wazne kiedy bedziecie mieli dostawe bo widze, ze aktualnie jest niedostepny. Sadze, ze taki zestaw bedzie w pelni kompletny a wyniki jeszcze bardziej satysfakcjonujace.

    Przy okazji chcialem podziekowac za szybka realizacje zamowienia oraz mila niespodzianke - dopisek na rachunku
    Pozdrawiam

  7. #57
    DJDIDO88's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jarosław / Podkarpacie
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T BPY
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Posiadam bardzo malutkie ryski na lakierze i chciałbym je spolerować. Próbowałem zrobić foto, ale w ogóle nie widać jak to wygląda. Jaki środek polecicie na takie mikro ryski i jakiej nakładki użyć?
    mam srebrny lakier
    Posiadam maszynę polerską

    ryski wyglądają mniej więcej jak na foto poniżej





Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •