Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 24

Temat: Prad do wzmaka

  1. #1

    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    z Rzeszy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny Prad do wzmaka

    Siema.
    Kupilem wzmacniacz z tuba basowa,ktory bede zakladal w poniedzialek.I teraz taki maly problem.W moim audi jest juz subbwofer seryjny.Chcialbym go wogole odpiac i wymontowac,a moje pytanie brzmi:Czy jest on zasilany z radia czy ma oddzielny kabel zasilajacy z akumulatoara,i jesli ma oddzielny to czy moge go podpiac do wzmacniacza?
    8smego dnia Bog stworzyl Audi.Spojrzal nan i powiedzial:To jest dobre.I tak juz zostalo

  2. #2

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    luboń
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T ARY

    Domyślny

    nie wiem jak to z ori subami ale ogólie głośników się pod prąd nie podłącza.

    Mod: swietnie, dziekujemy Ci za rozjasnienie tematu
    UNDER[G]ROUND
    Tuning Group

    www.utg.pl

  3. #3

    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    z Rzeszy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    nie no wiem.ale wzmacniacz trzeba.i mi chodzi o to czy ten oryginalny wzmak tez jest podpiety pod prad a jak jest to czy wystarczy go tylko wywylic i podpiac inny.

    PS:bo z tego co wiem to ori sub jest aktywny czyli ma wzmacniacz.a jesli ma to chyba powinien byc jakos zasilany nie?
    8smego dnia Bog stworzyl Audi.Spojrzal nan i powiedzial:To jest dobre.I tak juz zostalo

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Tak, subwoofer seryjny jest aktywny czyli posiada swoj wzmacniacz zasilany pradem.
    Trzeba to sprawdzic ale raczej przewody zasilajace do niego nie sa grubsze od przewodow glosnikowych... a to marnie.
    Powinienesc olac seryjna instalacje i polozyc przewod zasilajacy od aku do wzmacniacza. Wystarczy ze pociagniesz tylko przewod "+" a mase nie musisz ciagnac od aku tylko mozesz przykrecic gdzies do karoserii w okolicach aku (np. do mocowan tylnej kanapy, itp).

    W zaleznosci od wzmacniacza a w zasadzie od jego mocy musisz dac odpowiednio gruby przewod od aku + przy aku zaloz dodatkowy bezpiecznik do audio.

    Napisz jaki wzmacniacz kupies, jak mocny ?

    Do jakiego radia bedziesz to podlaczal ?

    Przydalby sie tez przewod sygnalowy od radia do wzmacniacza - taki przewod ma zazwyczaj dodatkawy jeden kalebek ktory podlaczasz jako sterowanie wlaczaniem i wylaczeniem wzmacniacza.

    Kable syglalowe i zasilajace nalezy klasc po przeciwnych stronach auta np. zasilanie puscic lewym progiem a sygnal prawym progiem

  5. #5

    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    z Rzeszy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Sprzet to zadna rewelacja.nie firmowy i najtanszy.Zmieniam bo juz mam dosc tego pseudo basu tz.pikania z seryjnego suba.
    Fima to RAVELAND zarowno tuby jak i wzmaka
    I teraz tak,nie znam sie zabardzo na tym a wiec napisze tylko co jest na instrukcji.
    Wzmacniacz:Moc maksymalna do 650Watt
    ale druga wartosc jest 250 i wlasnie nia sie sugeruje.
    A tuba 500Watt i druga wartosc to 180 i nia tez sie sugeruje.
    Wszystko bedzie podlaczone do radia Panasonic CQ 1300 Gn.

    Niewiem jak to bedzie gralo,ale mam nadzieje ze chociaz troche lepiej niz ori.Bo Sub audi to poprostu pozal sie boze.Papiarduje tylko.
    8smego dnia Bog stworzyl Audi.Spojrzal nan i powiedzial:To jest dobre.I tak juz zostalo

  6. #6
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ombre
    Sprzet to zadna rewelacja.nie firmowy i najtanszy.Zmieniam bo juz mam dosc tego pseudo basu tz.pikania z seryjnego suba.
    Fima to RAVELAND zarowno tuby jak i wzmaka
    I teraz tak,nie znam sie zabardzo na tym a wiec napisze tylko co jest na instrukcji.
    Wzmacniacz:Moc maksymalna do 650Watt
    ale druga wartosc jest 250 i wlasnie nia sie sugeruje.
    A tuba 500Watt i druga wartosc to 180 i nia tez sie sugeruje.
    Wszystko bedzie podlaczone do radia Panasonic CQ 1300 Gn.

    Niewiem jak to bedzie gralo,ale mam nadzieje ze chociaz troche lepiej niz ori.Bo Sub audi to poprostu pozal sie boze.Papiarduje tylko.
    bedzie lepiej gral niz orginalny ale jak @mach napisal pociagnij do wzwacniacza gruby kabel prosto od akumulatora !!

  7. #7

    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    z Rzeszy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    michael jak chcesz to wejdz sobie na stronke conrada conrad.de i tam masz podany ten sprzet.Wychodze z zalozenia ze rozumiesz dobrze niemiecki a wiec bedziesz wszystko rozumial.przechodzisz na zakladke auto i pojawia sie top-angebot
    8smego dnia Bog stworzyl Audi.Spojrzal nan i powiedzial:To jest dobre.I tak juz zostalo

  8. #8
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ombre
    michael jak chcesz to wejdz sobie na stronke conrada conrad.de i tam masz podany ten sprzet.Wychodze z zalozenia ze rozumiesz dobrze niemiecki a wiec bedziesz wszystko rozumial.przechodzisz na zakladke auto i pojawia sie top-angebot
    za 80 € sie oplacalo ....i raczej orginalny sub nie ma 180 watt w sinusie (rms) wiec nie bedzie tak zle ...a co do firmy tego sprzetu lepiej sie nie wypowiadam

  9. #9

    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    z Rzeszy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    tu niema sie co wypowiadac ,bo to zadna firma
    Jak kupowalem ten sprzet to pierwszy raz mi sie obilo o uszy slowo RAVELAND

    ahhh tam aby bylo lepij niz ori
    8smego dnia Bog stworzyl Audi.Spojrzal nan i powiedzial:To jest dobre.I tak juz zostalo

  10. #10
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ombre
    tu niema sie co wypowiadac ,bo to zadna firma
    Jak kupowalem ten sprzet to pierwszy raz mi sie obilo o uszy slowo RAVELAND

    ahhh tam aby bylo lepij niz ori
    w golfie mialem sprzet podobnej firmy i napewno gral glosniej niz sub audika ale nigdy wiecej nie wydam kasy na takie ...sorry ale nie moge sie powstrzymac ....badziewie

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •