Pokazane rezultaty 1 do 10 z 1170

Temat: Mody silnika 2.0 TFSI

Threaded View

  1. #10
    AdiGTI's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    3CITY
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny

    jest zima więc nie za wiele pomykałem tym autkiem
    mam 5 tyś km po modyfikacjach
    co do głośności a raczej umiarkowanej akustyki jest spokojnie
    mam cały układ, czyli od początku zamiast 2 katalizatorów seryjnych pojawił się jeden, mam też tzw. silencer - tłumik wyciszający i jest to dobry wybór na trasy; pięknie rasowo brzmi, jest komfortowo, ale musiał się przepalić bo na początku był jeszcze cichszy; olecam
    kontrolka się nie pali bo układ jest jak fabryczny plug&play , z przygotowanym miejscem na czujnik, wszystko jest w porządku

    z tą mocą nie poszalejecie układ wydechowy dodaje PS ale cudów masakrycznych nie czyni. W V-tech najpierw małem 230 PS po chipie, dopiero potem pojawił się full wydech, intercooler, karbonowy dolot i prawdopodobnie wyszło im po drugim strojeniu w Kocarze na seryjnym programie jak piszą 265PS ale to wszystko, teraz musiałbym wymienić wtryski, turbinę , np. od S3 (zakładając ryzykowanie awarią DSG - Nm??????? nie wiadomo ile może pociągnąć - 350Nm fabryka maksymalnie obciąża, a ile można te granicę przesunąć nie wiadomo: 360Nm-370Nm ale za młody silnik i niedoświadczona tuningowo skrzynia.....choć na stronie oettingera pojawia sie info że nawet 390Nm ale to ryzyko) i wtedy nastepny próg byłoby ok. 310 PS. Z pompą paliwa i turbiną Gareta 350 PS, ale ta skrzynia mi leży na wątrobie...

    Graver napisał: Gdzieś wyczytałem, iz najlepszą opcja pod względem przyrostu mocy jest Turbo-back zaś dla wyciszenia trzeba by sie jeszcze podeprzeć rezonatorem.

    ja mam własnie taki zestaw i jest głośność i brzmnienie ---->>>>super
    Ostatnio edytowany przez czapu - 27-01-08 o 19:41

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •