Strona 65 z 117 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775115 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 641 do 650 z 1170

Temat: Mody silnika 2.0 TFSI

  1. #641
    Piotrekb_s3's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Brzeziny
    Auto
    GTI ED30
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kingsoft-grucha Pokaż post
    wtryski, pompa wysokiego i niskiego ciśnienia, kolektor z klapkami totalna seria, bez żadnych APR i innych wkładów Autotech
    Cały świat w to uderza żeby przebić te 340 a wy na serii robicie 400?? WTF
    Czyli powiedzmy że przyjeżdża do was taki golf jak mój z k04, cooler S3, wtryski S3, zrobiony cały wydech, zawór na listwe rs4 i jesteście w stanie na serii zrobić te 350-360PS?

  2. #642

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Zawór na listwie tez jest seria. Sory ale ustawianie doładowania 1,5bar na K04 to gruba przesada, widziałem takie egzemplarze że było 1,6bar. Oferta nasza to 330KM okolice może ciut więcej na K04, oraz do 350KM dla BHZ i CDL. Najbardziej opłacalne dla modyfikujących auto od seri dla silników CDL BHZ będzie od razu wrzucenie BigT, wydech, dolot, wymiana przepływki i 400+ możemy robić (będzie tanio )

    Wiadomo kążdy tuner robi sobie tam po swojemu, ale przy żyłowaniu turbo K04 ciekaw jestem jak tam u ciebie wygląda LOAD i temperatura splin.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Piotrekb_s3 Pokaż post
    Cały świat w to uderza żeby przebić te 340 a wy na serii robicie 400?? WTF
    Wykres z Rototesta już moglibyśmy wrzucić ale chcemy dokończyć najpierw, i poważnie mówię nic nie wymienialiśmy oprócz turbo, wydechu,dolotu i przepływki. Jak skończymy zobaczymy jak będzie wychodził CDL dla porównania z BHZ

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Piotrekb_s3 Pokaż post
    Czyli powiedzmy że przyjeżdża do was taki golf jak mój z k04, cooler S3, wtryski S3, zrobiony cały wydech, zawór na listwe rs4 i jesteście w stanie na serii zrobić te 350-360PS?
    Jeżeli chodzi o E30 to raczej tak okolice 350KM do ogarnięcia
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  3. #643
    Piotrekb_s3's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Brzeziny
    Auto
    GTI ED30
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kingsoft-grucha Pokaż post
    Zawór na listwie tez jest seria. Sory ale ustawianie doładowania 1,5bar na K04 to gruba przesada, widziałem takie egzemplarze że było 1,6bar. Oferta nasza to 330KM okolice może ciut więcej na K04, oraz do 350KM dla BHZ i CDL. Najbardziej opłacalne dla modyfikujących auto od seri dla silników CDL BHZ będzie od razu wrzucenie BigT, wydech, dolot, wymiana przepływki i 400+ możemy robić (będzie tanio )

    Wiadomo kążdy tuner robi sobie tam po swojemu, ale przy żyłowaniu turbo K04 ciekaw jestem jak tam u ciebie wygląda LOAD i temperatura splin.

    - - - Aktualizacja postu - - -



    Wykres z Rototesta już moglibyśmy wrzucić ale chcemy dokończyć najpierw, i poważnie mówię nic nie wymienialiśmy oprócz turbo, wydechu,dolotu i przepływki. Jak skończymy zobaczymy jak będzie wychodził CDL dla porównania z BHZ

    - - - Aktualizacja postu - - -



    Jeżeli chodzi o E30 to raczej tak okolice 350KM do ogarnięcia
    Mowisz o mnie z tym 1.5b na k04?
    Jezeli tak to u mnie jest 1.35b
    A co z dolotem pod te 350?

  4. #644

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Piotrekb_s3 Pokaż post
    Mowisz o mnie z tym 1.5b na k04?
    Jezeli tak to u mnie jest 1.35b
    A co z dolotem pod te 350?
    Nie, nie o twoje auto mi chodzi. Piotrek powiem tak, montując to turbo do twojego auta, 360KM wtedy możemy robić bez problemu. Ale na spokojnie, skończymy te 3 auta,w tym moje i możemy pogadać na PW.
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  5. #645
    Piotrekb_s3's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Brzeziny
    Auto
    GTI ED30
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Spoko, ja dopiero co zrobilem program u siebie i w najbliższym czasie nie przewiduje dalszych modyfikacjiAle za rok kto wie...

  6. #646
    TuneFORCE's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań/Wałbrzych
    Auto
    Golf R
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    W USA wala po 1.6bara z K04 w piku po 520Nm i jakoś auta jeżdżą a turbiny nie sypią się jedna po drugiej...naprawdę Grucha nie demonizuj.
    Jest to faktem oczywistym, że na moce ponad 400Hp trzeba zmienić turbo, i wszyscy w to idą bo temat jest powszechnie znany i opanowany
    Zrobiłem kilkanaście 2.0TFSI na moce rzędu 350-360Hp wszystko na booście w okolicy 1,25-1,35bara, w mojej Rce jest 350/440 doładowanie 1,25bara, cichy wydech i cooler zmieniony ...dolot seria, pompa seria...

    Na doładowaniu 1,35-1,4 bara można zrobić okolice 38x Hp, za kilka dni moje auto wjeżdża na montaż kilku gratów i zobaczymy co będzie, liczę na zbliżenie się do 400Hp...będzie 390 to trudno, ja tam nie mam parcia na moc
    Auto ma przede wszystkim bezawaryjnie jeździć i łoić d.. teoretycznie(czyt. na papierze mocniejszym) furom...

  7. #647

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez TuneFORCE Pokaż post
    Na doładowaniu 1,35-1,4 bara można zrobić okolice 38x Hp, za kilka dni moje auto wjeżdża na montaż kilku gratów i zobaczymy co będzie, liczę na zbliżenie się do 400Hp...będzie 390 to trudno, ja tam nie mam parcia na moc
    Chcecie to se stosujcie takie doładowania, to nie jest dobra modyfikacja Naszym zdaniem
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

  8. #648
    Piotrekb_s3's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Brzeziny
    Auto
    GTI ED30
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Pany pytanie dotyczy pompy kpl APRa. Kupilem uzywke od kolegi po 40 tys km i pytanie czy slyszeliscie o rozszczelnianiu sie takiej pompy i waleniu paliwa do oleju? Bo nie wiem czy mu tego nie oddac.Niby sprawna i u niego nie bylo takiego problemu ale na forach w us gdzies czytalem taki wątek.
    A co do 1.6b to balbym sie na taki boost u mnie

  9. #649
    TuneFORCE's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań/Wałbrzych
    Auto
    Golf R
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kingsoft-grucha Pokaż post
    Chcecie to se stosujcie takie doładowania, to nie jest dobra modyfikacja Naszym zdaniem
    Nie jest dobra? To dlaczego a w Polsce jeździ kupę samochodów robionych w różnych, znanych firmach z takim doładowaniem i jakoś się nic nie psuje, myślisz każdy ma gdzieś AFR czy LOAD i się kieruje zasadą "oby jak najwięcej" nie patrząc na ewentualne konsekwencje? Raczej mi się wydaje że wychodzicie z założenia, że lepiej klienta dodatkowo naciągnąć na turbinę

    Piotrekb_s3 1,6 to chyba tylko w US robią I to takie firmy jak APR czy Revo...znam osobiście takie auta bo latam do US dosyć często i ludzie są zadowoleni na takich boostach maja porobione po 150tyś km-ów i auta jeżdżą.
    Co do pompy i wkładu...jest tak jak przeczytałeś, jeśli pompa jest źle poskładana albo uszczelka jest nie taka jak powinna być to może się dostawać paliwo do oleju. Są firmy co robią pożądane uszczelki po założeniu których nie ma problemu. Mi osobiście APR nie leży i wolę inne rozwiązanie

  10. #650

    Data dołączenia
    Mar 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ostrowiec
    Auto
    MK2 R20
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    70 razy
    Podziękował
    52 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez TuneFORCE Pokaż post
    Raczej mi się wydaje że wychodzicie z założenia, że lepiej klienta dodatkowo naciągnąć na turbinę
    Widziałem waszą ofertę i jest spoko, sami wolicie założyć większe turbo , tym bardziej że mniej problemu przy strojeniu, a efekt jeszcze lepszy . Dlatego dziwie się że próbujesz żyłować K04 na moce pod 400KM, nigdy auto nie pojedzie ci tak jak na większej suszarce .

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez TuneFORCE Pokaż post
    Mi osobiście APR nie leży i wolę inne rozwiązanie
    Osobiście miałem dwie pompy APR, polecam bardzo , to Nasze zdanie
    Zapraszam na ww.bartpol-hamownia.pl

    Modyfikacje elektro-mechaniczne silników spalinowych
    Profesjonalna Regeneracja Turbosprężarek
    ZOBACZ!! www.facebook.com/BartpolTuning

Strona 65 z 117 PierwszyPierwszy ... 1555636465666775115 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •