Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Czujnik położenia wałka rozrządu- Halla

  1. #1

    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny Czujnik położenia wałka rozrządu- Halla

    Witam posiadam Audi A3 2007 1.9 Tdi 105KM Silnik BLS
    od niedawna pojawił się u mnie problem z odpalaniem samochodu a wiec udałem się do warsztatu by z analizować problem , komputer wskazał na czujnik położenia wałka rozrządu . Został wiec on wymieniony ale dalej pojawia się błąd wiec oddałem czujnik do reklamacji i dostałem nowy , czujnik został kupiony w serwisie pod nr VIN , został również ten czujnik przez mechanika sprawdzony oscyloskopem (wszystko jest ok ) ale dalej błędu nie da się skasować i auto ma kłopoty z odpaleniem ( a nawet gdy odpala jest jakieś dziwne wahnięcie obrotami silnika później wszystko jest ok ) zostały również poddane analizie wszystkie czujniki od temperatury po świece itp. i wszystko jest ok
    Proszę o pomoc jeżeli może ktoś już z was miał podobny problem może jakieś wskazówki pomogą mi rozwikłać mój problem z góry dziękuje
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 04-12-16 o 14:06

  2. #2

    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Głogów
    Auto
    audi a3 2.0fsi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny Witam

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mateusznik007 Pokaż post
    Witam posiadam Audi A3 2007 1.9 Tdi 105KM Silnik BLS
    od niedawna pojawił się u mnie problem z odpalaniem samochodu a wiec udałem się do warsztatu by z analizować problem , komputer wskazał na czujnik położenia wałka rozrządu . Został wiec on wymieniony ale dalej pojawia się błąd wiec oddałem czujnik do reklamacji i dostałem nowy , czujnik został kupiony w serwisie pod nr VIN , został również ten czujnik przez mechanika sprawdzony oscyloskopem (wszystko jest ok ) ale dalej błędu nie da się skasować i auto ma kłopoty z odpaleniem ( a nawet gdy odpala jest jakieś dziwne wahnięcie obrotami silnika później wszystko jest ok ) zostały również poddane analizie wszystkie czujniki od temperatury po świece itp. i wszystko jest ok
    Proszę o pomoc jeżeli może ktoś już z was miał podobny problem może jakieś wskazówki pomogą mi rozwikłać mój problem z góry dziękuje
    ,ja bardziej z pytaniem ponieważ mam ten sam problem,powiedz mi czy udało Ci się wyeliminować pojawiający się błąd czujnika wałka rozrządu i w jaki sposób.
    Szukam radzy,pomocy bo już nie wiem co robić.Dareq

  3. #3

    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poland
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny [8P]1.6 BGU Czujnik wałka rozrządu-lokalizacja

    Witam gdzie znajduję sie czujnik wałka rozrządu z którego będe mógł wziąć sygnał rpm obrotów w audi a3 8p 1.6 bgu 2004r. Prosił bym o jakiś schemat z jego lokalizacją bądź jakieś wskazówki. Z góry wszystkim dziękuję za pomoc.

    Edit:
    Czy to jest ten co na obrazku zaznaczyłem obok przepustnicy?
    Ostatnio edytowany przez pajurpl - 10-01-19 o 13:34

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •