Strona 46 z 147 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 451 do 460 z 1464

Temat: Klimatyzacja, czyszczenie, serwis, problemy

  1. #451
    michalwrocek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    ok spróbuje tylko właśnie z nich wręcz nic nie leci ;/;/ dlatego mnie to zastanawia bo jak dam na zimne chłodzenie to równo w miarę leci... zobaczę dzisiaj co i jak

  2. #452

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zabrze
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    A włącz nawiew na środek. U mnie też nie wieje środkiem, jeżeli nie włączę przycisku kratki na panelu klimy.

  3. #453
    massiwo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Boga
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    panowie i panie xD jak wlaczam dmuchawe na 1 szczebelek... to po chwili slysze w miejscu schowka jak cos piszczy/skrzeczy... az do 3-4 szczebli pozniej dzwiek dmuchawy zaglusza... co to moze byc, jak to zrobic i jakie koszta? domyslam sie, ze cos z wirnikiem sterowania dmuchawy...

  4. #454
    lukolo85's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    pawłowice
    Auto
    bylo a3
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez massiwo Pokaż post
    panowie i panie xD jak wlaczam dmuchawe na 1 szczebelek... to po chwili slysze w miejscu schowka jak cos piszczy/skrzeczy... az do 3-4 szczebli pozniej dzwiek dmuchawy zaglusza... co to moze byc, jak to zrobic i jakie koszta? domyslam sie, ze cos z wirnikiem sterowania dmuchawy...
    to rowniez moze byc jakis maly przedmiot ktory sie tam dostal ( ale nie wiem jak ) .... ojciec w swoim aucie tak mial ... dostalo sie mu cos tak i strasznie latalo przy wlaczonej dmuchawie ... taka teorie tez chyba nalezy brac pod uwage ?
    a3 8l AGR => 118d => 525dA LCI ++ =>?

  5. #455
    massiwo's Avatar
    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Boga
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    nie sadze, bo tj zbyt regularne...
    na 10 prob otwarcia i zamkniecia nawiewu 6-7 slysze dokuczlwie skrzypienie/piszczenie...

  6. #456
    michalwrocek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    a jak sie "rozleje" że tak powiem podświetlenie w klimie da sie to jakoś odratować czy tylko zakup nowej?;/ bo żem schrzanił sobie sam na życzenie kurw...;/

    w aso pewnie z 300stówki kosztuje albo i wiecej orientuje sie ktoś ile może? na allegro stoją po 200zl ;/

    sory nie zauważyłem osobnego tematu... nie odpisujcie.
    Ostatnio edytowany przez michalwrocek - 04-11-08 o 16:05

  7. #457

    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Błonie/Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 APG

    Domyślny

    Witam.
    Ostatnio mam problem z moją A3. Od dwóch dni przy włączonym nawiewie po pewnym czasie, gdy się zatrzymam z pod maski wydobywa sie okropne tłuczenie/stukot (podczas jazdy raczej tak się nie dzieje). Po wyłączeniu nawiewu walenie ustaje. Na forum znalazłam pewne wskazówki, ale mam pytanko czy może być to spowodowane zablokowaną popielniczką, której właśnie od dwóch dni nie mogę otworzyć (po oddaniu auta do sprzątania). Najprawdopodobniej zaplaniczka z tyłu jakoś może wpadła i zablokowała mipopielniczkę, której nie mogę otworzyć.

    Bardzo proszę o wskazówki.

  8. #458
    BartOwl's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Focus / XL600V
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Jojcia - po mojemu to nie ma nic wspólnego z popielniczką, a z samym wentylatorem w klimie. Musiałabyś spróbować dobrać się do tego wentylatora - jest szansa że gdzies ociera w środku... podczas jazdy pewnie też jest, tylko nie słyszysz. Pod maską jest znacznie bardziej słyszalne, bo tam masz bezpośredni dostęp do tego.
    Druga opcja jest taka, że nie masz filtra pyłkowego i spadł Tobie jakiś syf (patyczki, liście, cokolwiek) do środka do wirnika - jak zajrzysz tam gdzie powinien być filtr pyłkowy, po jego wyjęciu pod taką klapką masz od razu wirnik. zobacz czy nic w nim nie lata. Jak to nie pomoże, to trzeba będzie go wymontować = zdemontowanie schowka pasażera, odkręcenie 2 śrub z dołu nagrzewnicy i wysunięcie silnika z wirnikiem. Gdzieś były foty.
    BartOwl @ kiedyś czerwona A3 ASZ-Q dziś Focus 2.0TDCi & Honda XL600V Transalp
    Na forum wybitnie rzadko
    [[[ dodawanie zdjęć do sygnaturek zepsute!!! ]]]

  9. Podziękowania dla BartOwl za pomoc w problemie

    Maciek84 (25-11-08)

  10. #459
    plewan's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kołobrzeg - Żywiec
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Witam wszystkich!
    Klima działa u mnie bez zarzutów śmiga i chłodzi jak należy ale mam prolblem z przyciskiem "obieg zamknięty/otwarty". jeśli go przytrzymam na wyświetlaczu klimatronika pojawia się symbol " obieg zamknięty", ale gdy tylko puszcze znika.
    Co jest powodem nieuruchamiania się obiegu zamkniętego??
    Jadąc za smrodzącym autobusem lub obok oczyszczalni ścieków przydałoby się aby działał
    z góry dziękuje za odp.

    Już wiem co jes tego powodem
    Obieg zamknięty działa wtedy gdy nie mamy włączonego ogrzewania szyb a ja na takim jeżdze cały czas
    Ostatnio edytowany przez plewan - 23-11-08 o 14:43

  11. #460

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Katowice
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    7 razy

    Domyślny

    panowie i panie xD jak wlaczam dmuchawe na 1 szczebelek... to po chwili slysze w miejscu schowka jak cos piszczy/skrzeczy... az do 3-4 szczebli pozniej dzwiek dmuchawy zaglusza... co to moze byc, jak to zrobic i jakie koszta? domyslam sie, ze cos z wirnikiem sterowania dmuchawy...
    massiwo Mam dokładnie tak samo, troche mnie to juz denerwuje co to moze byc ???

Strona 46 z 147 PierwszyPierwszy ... 3644454647485696146 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •