Strona 101 z 147 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,001 do 1,010 z 1464

Temat: Klimatyzacja, czyszczenie, serwis, problemy

  1. #1001

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    fitness to jest dziadostwo, w zeszłym roku postanowiłem z tego skorzystać i nigdy więcej. Cały samochód zasyfiony w środku.
    W tym roku odgrzybiałem w profesjonalnym zakładzie chemią, gdzie zapłaciłem 80 pln i przynajmniej mam spokój.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  2. #1002
    fitness's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Żywiec/Węgierska Górka
    Auto
    Opel
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    spoko a powiedz im ile wołają u was za odgrzybienie z nabiciem klimy u mnie w granicach 250 zł do 300 dobra cena czy drogo


    A3-CLUB.NET GRUPA Bielsko Biała i Okolice
    A3 1.6 AEH by Fitness

    http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=14348138 PROFESJONALNY SERWIS KONSOLI XBOX360 POLECAM!

  3. #1003

    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    1.8T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    47 razy
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Wiesz, to zależy ile wejedzie Ci czynnika.
    Ja ostatni raz nabijałem niecałe 3 lata temu także nawet nie wiem ile teraz to kosztuje. Myślę, że za nabicie i odgrzybienie 250 pln to cena ok.

    Ginekologiem nie jestem, ale zerknąć mogę

  4. #1004
    Pawlix's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    no i problem sie rozwiazal .po podpeciu do napiecia sprezarki klimy zero efektu w ogole nie ma ma reakcji. slychac to cykniecie ale juz nie ma sily nabijac.

    czyli teraz musze poszukac sprezarki.

  5. #1005
    pajak381's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek/...
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    pawlix co do sprężarki to jedź do dobrego warsztatu, ja pojechałem wczoraj mamy a4, klima nie chodziła- nabili sprawdzili układ wszystko ok ale nie chłodziła, gość powiedział że sprężarka padła
    dodał że sprężarki się rozbiera(nie trzeba kupować całej drugiej) i najczęściej do wymiany jest tam jakieś sprzęgło a więc mu dziś auto zostawiłem zobacze co wymodzi, twierdzi że koszt sprzęgła ok 100-160 pln, na forum audi a4 jest nawet cały opis jak wymienić to sprzęgło ale ja ostatnio czasu nie mam!
    napiszę jak odbiorę samochód co i jak
    a i objaw u mnie jest taki: włączam klime(gwizdke) nawiewy idą w górę, wentylator się włącza, ale z nawiewu nie leci lodowate powietrze.

  6. #1006
    Pawlix's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    no to u mnie jest to samo. najpierw byl zatarty duzy wentylator wiec wymienilem. po tym zaczely krecic sie oba ale klima dalej nie dzialala. wiec pojechalem na nabicie odgrzybienie itp i sie okazalo ze jest o 100 gram czynnika za duzo i mozliwe ze przez to nie dziala. po pomiarach wyszlo ze komresor juz ledwo co dyszy i na najwiekszych obrotach daje 15 stopni a po dwoch dniach w ogole lecialo takie samo powietrze co bez wlaczonej klimatyzacji. wczoraj podjechalem do warsztatu. przy wlaczeniu slychac to cykniecie obroty sie zmiejszaja, po chwili wracaja do poprzedniego stanu ale zero efektu. na klimatroniku zero bledow. i cos mi tam tlumaczyli ze podlaczali jakis czujnik mierzyli jakas rezystancje itp i komresor chodzi ale nie pompuje tzn cos sie tam rozsypalo i nie ma sily nabijac. i do tego weze od klimki itp sa cieple. klapa sterujaca sie nie zaciela bo jak sie wezmie z LO n HI leci az gorace powietrze a jak sie zmiejszy na LO leci chlodniejsze. zobacze zadzwonie do serwisu klimy co dostalem z polecenia ale terminy maja 2 tygodniowe wiec pewnie troche poczekam

  7. #1007
    robinnn's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ruda Śląska
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    u mnie problem polega na tym , że w upały gdy temperatura na zewnątrz przekracza 28 st. to na włączonej klimie auto zaczyna wpadać w drgania , poniżej tej temperatury klima działa prawidłowo w sensie , że nie nic nie drga - czy to może być oznaka kończącego się czynnika chłodzącego , który uzupełnie w przyszłym tygodniu .

  8. #1008
    pajak381's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek/...
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    no to już mamy a4 odebrane
    uszkodzone sprzęgło klimatyzacji czy coś takiego naprawa z wymianą 250 zł, dodatkowo 120zł nabicie, obyło się bez odgrzybiania bo nie śmierdzi nic a wiec myślę że ceny do przyjęcia

  9. #1009
    kadlubek's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa / Wrocek / Chełm
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    31 razy
    Podziękował
    38 razy

    Domyślny

    nie da sie tego jakos sprawdzic VAG iem?

    U mnie tez niby sie zalacza, ale nie wieje chlodem, slychac szum i przy wlaczaniu, opadaja na pol sekundy obroty.Na Vagu wlaczalem zero bledow.

  10. #1010
    pajak381's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Włocławek/...
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    to włączenie to wentylator drugi się załącza- nie koniecznie musi to być sprężarka, w a4 obroty też przysiadały a mechanik powiedział że to wentylator drugi powoduje spadek obrotów!
    u mnie na vagu były błędy takie:
    00771 Czujnik poziomu paliwa – G
    1553 nieznany kod błędu
    64516 nieznany kod błędu
    1274 silnik sterujący klapy przepływu powietrza V71 zablokowany lub brak napięcia

Strona 101 z 147 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •