Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 40

Temat: Nie działa pilot od zamka

  1. #31
    sbarro's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Terytorium 0-12
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    u mnie to zadziałało w audi s3 8l 2002r

  2. #32

    Data dołączenia
    Feb 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock
    Auto
    Brak
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Mam problem, dziś działało normalnie, po około 4h dochodzę do samochodu i bach, nie działa otwieranie, klikam i nie słychać pompki (Kierunki się świecą 2 razy) i potem taki odgłos i nic się nie dzieje.
    Zamknięcie z kluczyka (na pilocie centralny) działa ok, pompka działa, gdy zamykam z kluczyka i otwieram to działa normalnie pompkę słychać tylko właśnie przy tym pilocie nie chcę otworzyć, od środka również wszystko jest ok
    Co może być??

    EDIT:
    Poruszałem całą centralką i działa, coś widocznie nie stykało.
    Ostatnio edytowany przez TheMobil - 17-04-16 o 12:49

  3. #33

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KĘPNO
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witajcie, niedawno kupiłem A3 jednak nie mam sterowania centralnym zamkiem z pilota oba klucze chyba dorabiane, Auto kupione z rodziny więc jest ok było wcześniej sprowadzane z takim kompletem x lat wstecz. Pytanie jakie mnie nachodzi to czy fabrycznie było sterowanie z pilota? oraz W jaki sposób to można sprawdzić? Następne jeśli nie było co polecicie założyć?

  4. #34
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    sprawdź numer pompki centralnego(jest po lewej stronie w boczku bagażnika pod lampą) i porównaj z lista w pierwszym poście
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...-update/page86

  5. #35

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    KĘPNO
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    8L0 862 257 E czyli ta wersja tam w poście nie jest na czerwono z tego wynika że nie obsługuje pilota radiowego będę musiał dopinać coś innego
    Ostatnio edytowany przez andziom89 - 22-02-17 o 20:12

  6. #36

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Częstochowa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    U mnie sytuacja wygląda następująco zamykanie i otwieranie przez drzwi mechanicznie działa jak przekręcę lecz w przypadku scyzoryka nic. wymieniłem nową obudowę scyzoryka gdyż poprzednia była bardzo zjorchana. Przed i po wymianie nie działa zamykanie z pilota mam pompkę 8D0 862 257 B (obsługuje ona zamykanie z pilota (tylko nie ma alarmu))
    Ktoś założył inne radio niż fabryczne.
    Jest tam parę kabli jakiś szary szaro fioletowy rozpięty i inne.
    W pompce sprawdziłem wtyk C pin 1 i 7 jest tam połączenie do anteny aby mógł pilot odbierać sygnał radiowy. i kabel ciągnie się wiązką do góry tak jak by do anteny właśnie.
    Patrzałem VAG i nie wypluł żadnych błędów z domykaniem i otwieraniem. Dodam że zamykanie z kluczyka szyb manualnie jak przekręcę to działa tylko prowadnice mam zniszczoną
    Lecz z pilotem nic nie da rady by zamknął dodam że posiadam tylko jeden pilot (w vagu tam w blokach pomiarowych centralnego zamka wyskakuje kod 0011 czyli mam zakodowane 2 kluczyki na pozycji 3 i 4 z tego co mi wiadomo)
    Czy może być to wina powalonych kabli w radiu
    Może ktoś posiada schemat podłączenie centralnego do radia czy coś w ten desej*
    Moje radio to JVC KD-G245
    Nie chce jechać do ASO albo kogoś od alarmów bo czuje że skosi miliony ze mnie.
    Ktoś potrafi pomóc ?
    Jeśli potrzeba jakiś informacji to proszę pisać od razu bo dużo rzeczy sprawdzałem wszystkiego nie pamiętam
    Przysłowiowa Flaszka za pomoc i okiełzanie tego gó...

  7. #37
    graph's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tychy
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny Nagle przestał działać pilot

    Witam, wczoraj zamknąłem auto z pilota, po czym przypomniałem sobie że zostawiłem w środku portfel i już się go nie dało otworzyć. Pilot przestał nagle całkowicie reagować. Wyłączyłem alarm przez VCDSa żeby móc otwierać z kluczyka i żeby mi alarm nie wył. Jak otwieram z kluczyka to otwierają się tylko drzwi kierowcy, ale potem jak pojadę i zatrzymam się wyciągnę kluczyk to otwiera wszystkie zamki. Tak samo jak zamykam z kluczyka czy centralny jakby działał. Baterie w pilocie to raczej nie będą bo przed awaria działał bardzo dobrze nawet z dalszej odległości. Gdzie szukać problemu?

  8. #38

    Data dołączenia
    May 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Postanowiłem zajac sie za pilota w moim audi poniewaz nie działa. Bateria wymieniona próbowałem programowac i nic. Przegladajac piloty zauwazylem ze moj ma jednak troche inne oznakowanie niz w sprzedazy a wiec mam do Was pytanie z tym zwiazane. Czy moim pilotem ktory jest prawidłowy do mojego samochodu czy moze po prostu ktos podmienil i dlatego nie moge go synchronizowac.

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/...Gd_uFdKaRSpP5F

  9. #39

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    dolny śląsk
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    A wcześniej działał?Jaką masz pompkę?

  10. #40

    Data dołączenia
    May 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    odkąd mam ten samochód to nie, działa tylko centralny z kluczyka. Ponizej zdjecia oznaczenia pompki i przewodów, jeden jest przerwany łącząc go świeca się diody zapłonu.

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/...J50vTGkAs8K9kL

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/usun/...b5F_biz3QqX3_v

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •