Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokazane rezultaty 21 do 26 z 26

Temat: Otwieranie klapy bagażnika po raz enty.

  1. #21

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ul. Łużycka 41-902 Bytom
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez PITEXX1667 Pokaż post
    Witam. Miałem ten sam problem lecz sobie poradziłem. U mnie problemem były kostki. Były tak zaśniedziałe ze nie mogłem ich wypiąć. Nie pomagało psikanie żadnymi specyfikami. Klapa potrafiła w ciągu minuty ze 20 razy się otworzyć i zamknąć. Postanowiłem wszystkie kostki wywalić i polutować to na stałe. Następnie zaizolowałem dobrze same włączniki silikonem i teraz problemu nie mam
    Też mam problem z wyciągnięciem wtyczki z prawej strony od tego uchwytu co nie działa. Możesz napisać jak ostatecznie wytargałeś tą wtyczkę?

  2. #22
    Kulfon91's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Przekopuje różne tematy na temat problemu z otwieraniem klapy ale nigdzie nie znalazłem rozwiązania na mój problem lub nie działają fotki które mogły mi pomóc więc odkopuję temat. Przy okazji naprawy spryskiwacza tylnej szyby postanowiłem naprawić otwieranie tylnej klapy które nie działa od zakupu. Jeśli naciskam lewy przycisk słychać kliknięcie ale nie otwiera klapy, prawy nie wydaje żadnego dźwięku ale na początku po naciśnięciu słychać było jakby wodę która w nim jest. Klapa nie reaguje nawet na przycisk w scyzoryku. Jedyny sposób na otwarcie klapy to włożenie kluczyka do zamka i przekręcenie go w lewo, zamek puszcza i można otworzyć klapę. Czy możliwe jest że ten jeden przycisk robi jakieś zwarcie przez które sprawny przycisk również nie działa? Jak Wyciąga się te przyciski bo te "wtyczki" które do nich dochodzą wyglądają na strasznie delikatne? Co i w jaki sposób jeszcze można sprawdzić aby ustalić co jest do wymiany?

  3. #23
    Pawelek1994's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi A3 8L 1.9 ASZ
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny Awaryjne otwieranie bagażnika.

    Witam.
    Posiadam Audi A3 8l 1.9 ASZ 2000r. Mój problem polega na tym iż ostatnio padła mi pompka zamka centralnego. Do samochodu posiadam tylko kluczyk bez pilota. Bagażnik otwiera się tylko z centralnego zamka bo zamek w bagażniku jest zepsuty a teraz gdy padła pompka centralnego nie mogę otworzyć bagażnika. Moje pytanie brzmi czy jest jakikolwiek sposób awaryjnego otwarcia bagażnika od środka samochodu? Klapke wlewu paliwa udało mi się otworzyć linką awaryjną natomiast jeśli chodzi o bagażnik nic nie znalazłem. Serdecznie proszę o pomoc jak go otworzyć. Pozdrawiam!

  4. #24
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    otwarcie awaryjne dla klapy bagażnika nie istnieje ale tu masz gotowce do poczytania i realizacji
    otwieranie klapy(te 2 śruby są we wnęce/rączce zamykania)
    https://www.a3-club.net/forum/showth...-z-otwieraniem
    czyszczenie wkładki/bębenka i osłony
    https://www.a3-club.net/forum/showth...66#post1537366

  5. #25

    Data dołączenia
    Aug 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Sorry za odnowienie tematu ale mam problem tak jak w temacie bagażnik otwiera się tylko z pilota lub kluczykiem ręcznie.
    Tylko problem jest u mnie taki, że przycisk otwierania klapy jest cały, wiązka która idzie do przycisków również. Wszystko jest tak jak należy ale przycisk nadal nie reaguje. Podchodzę do rozwiązania tego problemu już któryś raz z kolei, lecz kompletnie nie wiem co może być przyczyną braku działania. Może coś z pompką centralnego ale wszędzie jest sucho wiązki nieruszone w idealnym stanie (A3 8L polift 2002).

  6. #26
    klamamoto's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    A3-CLUB.NET frakcja Bielsko
    Auto
    OOOO 264HP CS
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    23 razy

    Domyślny

    pewnie sam stycznik padł wewnątrz przycisku
    sprawdź multimertem czy jest sygnał(5minut pracy)

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •