Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: VW Golf IV 1.8T, 270KM, 14,000zł, Warszawa

  1. #1
    rc-men's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża/Warszawa
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny VW Golf IV 1.8T, 270KM, 14,000zł, Warszawa

    Witam
    Rzuciłby ktoś okiem na to auto? Duża moc, dużo włożonych pieniędzy w mody i taka cena?

    http://otomoto.pl/volkswagen-golf-4-...C27878069.html

  2. #2

    Data dołączenia
    Jan 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    14 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Na oczy nie widziałem tego golfa, ale stoi na allegro ponad rok!
    Co raz tylko inne opisy i zdjęcia.
    Na początku był wystawiony za 25 - 27 tyś i gość pisał, że świeżo po modyfikacjach mechanicznych.
    Pisał, że zrobił ok 500 km tylko!
    Długo zmieniał opisy i zdjęcia, teraz go nie było ze 3 miesiące na allegro i znów się pojawił.

    Radziłbym baaaardzo uważać, bo odnoszę wrażenie, że mechanicznie to musi być spora kupa.

  3. #3
    rc-men's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża/Warszawa
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Kupa chyba konkret skoro taki setup za 14k stoi. Na vwgolf.pl jest ten Pan co sprzedaje to auto ale info nie znalazłem

  4. #4
    momo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Biala Podl./Lublin/Wwa 15%/70%/15%
    Auto
    Audi Q
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    11 razy
    Podziękował
    35 razy

    Domyślny

    Golfik z Białej, zaraz poszperam tu i tam, może coś się znajdzie.

  5. #5
    DeVi's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Robiony chyba w proturbo,na yt jest mnóstwo filmików z 1/4mili z nim,auto ma juz swoje lata wiec standarodwe rzeczy rysa,odpryski jakby purchle na drzwiach,maska dziwnie lezy,sordek wybebeszony auto przygotowane do drag'u,a co go boli to nie wiadomo,napewno juz b.długo wisi,nie wiadomo aktu. ciezko sprzedac z modzone auto,wiekszosc szuka seri

    np.


  6. #6

    Data dołączenia
    Jan 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WWA/BP
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Witam , jestem właścicielem golfa . Bardzo miło się czyta opinie znawców którzy nie widzieli samochodu a się wypowiadają . Mechanicznie samochód jest bez zastrzeżeń , wszystko jest sprawne . Samochód stał na allegro w różnych konfiguracjach . Za ponad 20 tyś zł był wystawiony z GT28RS jednak był plan zakucia samochodu i włożenia turbiny Gt2876R aby wyszło około 400 HP . W tym samym czasie znajomy sprzedawał Golfa 4 2.8 VR6 4 motion którego zakupiłem i aktualnie zakładane jest do niego turbo .
    [IMG][/IMG]
    Golfem 1.8T jeździłem naprawdę mało , pojawił się na 2 imprezach w tym majówce VW gdzie zająłem 3 miejsce w klasie maxi FWD/RWD . W samochód zostało włożone naprawdę wiele pracy i pieniędzy . Jeżeli ktoś się zna na modyfikacjach mechanicznych to potrafi sobie to bardzo szybko przeliczyć . Przed kupnem golfa 2.8 sprzedałem GT28rs i samochód długo stał bez turbo . Ciężko sprzedać samochód bez turbiny więc pod tą flansze pasował garrett z fiata coupe . Został założony jednak turbo kupiłem poza allegro i okazało się zniszczone . Wydałem 1000 zł na regenerację i samochód od razu trafił na allegro . W golfie jest oryginalny środek i cały tył jest dodatkowo wygłuszony . Sprzedaje go bo stoi nieużywany . Nowy golf jest opisany na VWgolf jeżeli ktoś chce zajrzeć i poczytać . Co do karoserii 1.8T nie jest rewelacyjna i nigdy nikomu nie powiedziałem że jest inaczej . Wystarczy zadzwonić i się zapytać a nie wypisywać na forum jaki to samochód jest zły bo stoi długo na allegro ponieważ to nie jest wyznacznikiem . Golfik stoi już za 13 K bo zależy mi na szybkiej sprzedaży ( nie mam gdzie go trzymać a w ProTurbo na parkingu nie będzie stał wieczność ) Cena jest tak mała też z tego powodu że postawiłem samochód pod blokiem i ktoś przerysował kluczem lewy bok . Cena 13k jak za tak zrobiony samochód jest naprawdę mała . Ponieważ cena samych częsci przewyższa cene samochodu . Wystarczy zadzwonić , przyjechać i obejrzeć, nie jestem handlarzem . Pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •