Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 64

Temat: polerowanie rys

  1. #31
    ChiNziR's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krotoszyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Wiolka a co polecisz, żeby jak najlepiej zatuszować moją rysę (http://www.a3-club.net/forum/showthr...=1#post1143952)?
    Black A3 1.8T AGU by ChiNziR - second life


  2. #32

    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Wiolka Pokaż post
    czyli zależy mu na tym żeby to było zrobione dobrze, a nie jak najtaniej.
    Dokładnie o to mi chodziło, bo pamiętałem właśnie takie porównania 50/50 i zastanawiałem się, czy nie będzie się rzucało w oczy, że coś akurat przy tamtym kawałku było grzebane. Ogólnie lakier jest w kiepskiej kondycji, nawet na masce są ślady na wypalonym przez ptasie odchody lakierze i wypadałoby machnąć polerkę na cały samochód. Chciałem to zrobić w miarę tanio, bo nie chcę naciągać kolegi, chociaż musi ponieść odpowiedzialność za psa, ale widzę, że pozostaje tylko samochód zrobić po całości. Czy przy takiej polerce nie będzie przeszkadzało takie przerysowanie głębsze o słupek? Ile może to kosztować i ile od kolegi wziąć za ten bagażnik?

  3. #33
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez ChiNziR Pokaż post
    Wiolka a co polecisz, żeby jak najlepiej zatuszować moją rysę (http://www.a3-club.net/forum/showthr...=1#post1143952)?
    Na zdjęciu rysa nie wygląda na bardzo głęboką. Ja bym zaczęła od zmatowania papierem i wypolerowania. Jeżeli to nie pomoże to pozostaje zrobienie zaprawki jednak sam nie zrobisz tego w taki sposób żeby nie było widoczne.

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Ditroiz Pokaż post
    Dokładnie o to mi chodziło, bo pamiętałem właśnie takie porównania 50/50 i zastanawiałem się, czy nie będzie się rzucało w oczy, że coś akurat przy tamtym kawałku było grzebane. Ogólnie lakier jest w kiepskiej kondycji, nawet na masce są ślady na wypalonym przez ptasie odchody lakierze i wypadałoby machnąć polerkę na cały samochód. Chciałem to zrobić w miarę tanio, bo nie chcę naciągać kolegi, chociaż musi ponieść odpowiedzialność za psa, ale widzę, że pozostaje tylko samochód zrobić po całości. Czy przy takiej polerce nie będzie przeszkadzało takie przerysowanie głębsze o słupek? Ile może to kosztować i ile od kolegi wziąć za ten bagażnik?
    Korekta całego auta na pewno będzie kosztowna (jeżeli mówimy o wykonaniu takiej usługi w firmie zajmującej się auto detailingiem). Można zrobić np. tak, że ten element gdzie są głębsze rysy poddać pełnej korekcie, a pozostałe chociaż odświeżyć. Wtedy na pewno będzie kosztowało mniej, a element nie będzie się tak odróżniał. trudno mi podać konkretną cenę, bo to jest zawsze ustalane indywidualnie i zależy od firmy.


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  4. #34

    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Dziękuję za porady, posłuchałem domela, bo mam znajomego lakiernika i ładnie to spolerował Nie wiem, czy będzie się bardzo wyróżniało, bo aktualnie pogoda jest brzydka, ale nie robił też tego tak mega na błysk, więc powinno wyglądać ok.

  5. #35

    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ldz
    Auto
    a3 8p 2.0tfsi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    jak polerowac zeby nie popalic lakieru i nie porobic hologramow ,jestem zielony w temacie

  6. #36

    GZyl's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi A4 B8
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0 TDI - CRFC (143 KM)
    Pomógł
    45 razy
    Podziękował
    38 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez michal20tfsi Pokaż post
    jak polerowac zeby nie popalic lakieru i nie porobic hologramow ,jestem zielony w temacie
    Seria filmików:



    Pokazuje co i jak.

    Tu też jest sporo informacji:
    http://www.detailer.pl/blog/......./

    Jak dobrze poszukasz na tym forum to znajdziesz dużo więcej.

  7. #37

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock !
    Auto
    Audi z Q
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    51 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    Koleżanki i koledzy...przydałoby się wypolerować lampy w ojca A6 C5 i mam pytanie czy jest sens w ogóle spróbować polerować wkrętarką ? Maszyny polerskiej jak i warunków do jej użycia niestety nie posiadam więc pytam czy da radę ogarnąć takim sposobem

  8. #38
    Wiolka's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    33 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez panus1 Pokaż post
    Koleżanki i koledzy...przydałoby się wypolerować lampy w ojca A6 C5 i mam pytanie czy jest sens w ogóle spróbować polerować wkrętarką ? Maszyny polerskiej jak i warunków do jej użycia niestety nie posiadam więc pytam czy da radę ogarnąć takim sposobem
    Są dostępne zestawy z krążkami pasującymi do wiertarki (np. Meguiar's Heavy Duty Headlight Restoration Kit), ale nie dam sobie ręki uciąć, że to zadziała. Nie testowaliśmy takiego sposobu polerowania reflektorów.


    Napisz na sklep@pielegnowacauto.pl i zapytaj o forumowy rabat!
    Kosmetyki samochodowe, materiały polerskie oraz lakiernicze. Usługi z zakresu auto detailingu. Odwiedź nas na www.pielegnowacauto.pl lub www.jak.pielegnowacauto.pl

  9. Podziękowania dla Wiolka za pomoc w problemie

    panus1 (30-08-13)

  10. #39
    Mazak's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Z mojego doświadczenia (polerowanie swoich lamp opisałem tu http://www.a3-club.net/forum/showthr...ich-lamp/page3 ) wynika, że wkrętarka może być trochę za słaba, lepsza będzie wiertarka.

  11. Podziękowania dla Mazak za pomoc w problemie

    panus1 (30-08-13)

  12. #40

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Płock !
    Auto
    Audi z Q
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    51 razy
    Podziękował
    25 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Mazak Pokaż post
    Z mojego doświadczenia (polerowanie swoich lamp opisałem tu http://www.a3-club.net/forum/showthr...ich-lamp/page3 ) wynika, że wkrętarka może być trochę za słaba, lepsza będzie wiertarka.
    Dzieki za odpowiedzi, jakoś przegapiłem ten temat

Strona 4 z 7 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •