Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Uszkodzona ochrona silniku,na zniszczonej drodze!! Odszkodowanie??

  1. #1

    Data dołączenia
    Jun 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jordanów małop.
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny Uszkodzona ochrona silniku,na zniszczonej drodze!! Odszkodowanie??

    Witam,mam taki problem, kilka dni temu ciężarówka uszkodziła droge do naszego domu,powstały ogromne koleiny,nie jest to droga asfaltowa,i jest to droga gminna. Przed wypadkiem problem był zgłaszany,do nadleśnictwa,do gminy i na policje. Na drodze urwałem sobie osłone od silnika,pytanie jest następujące...Czy mam zgłosic szkode do urzedu gminy?? i czy mam szanse o odszkodowanie??
    POZDRAWIAM!!
    "Jestem tego pewien
    w głębi duszy o tym wiem
    gdzieś na szczycie góry
    spotkamy sie... "

  2. #2
    Terrez's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zielona Góra
    Auto
    Audi A6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Oberwałeś tylko osłonę pod silnikiem? Szanse pewnie jakieś masz, pytanie tylko czy będzie ci się chciało targać o takie grosze. Tak czy inaczej przeprawa będzie, zwłaszcza dlatego że nie wezwałeś policji od razu po zdarzeniu. Jak dla mnie to strata czasu...
    OBRÓBKA STALI, WYPALANIE LASEROWE, GIĘCIE, PIASKOWANIE, NA PODSTAWIE RYSUNKU LUB WZORU. KONTAKT TYLKO POPRZEZ TEL
    506 627 599

  3. #3
    sylwek26's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łęczna
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Ja mam następujący problem. Dziś jadac droga powiatowa rozwalilem miske olejowa...W Koleinach byly bryly lodu i przez bryle lodu uszkodzila sie miska. Była Policja sporzadziła notatke i podala mi numer szkody. Byłem w Zarządzie dróg i dala mi papierki do wypełnienia... i napisałem że przejezdzajac przez miejscowosc bryla lodu uszkodzila miske olejowa. napisalem ze droga byla nieodsniezona. a babka w zd powiedziala ze odsniezona powiedzialem jej ze koleiny byly...ZD ubezpieczeni w PZM.Babka na infolini powiedziala ze wysylaja rzeczoznawce zawsze do spraw...Także mam czekac az ZD wyśle im papiery...Pytalem o samochod zastepczy to babka z infolini powiedziala ze dopiero jak wysla im papiery to wtedy beda wiedziec czy mozna samochod zastepczy i kiedy ewentualnie rzeczoznawca i co i jak. Macie jakieś pomysły?





    Ostatnio edytowany przez sylwek26 - 11-03-13 o 12:40

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •