Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 21 do 30 z 62

Temat: Stukanie(chrobotanie) podczas dodawania gazu

  1. #21
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Jak to jest niedostepna, w ASO jest wszystko: 1K0407452RX/1K0407454HX - 2 043,24 zł (bez rabatow, do sciagniecia z Niemcowni)

  2. #22
    rajder's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Dolnyśląsk
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny Stukanie podczas dodawania gazu

    No bez jaj, ASO odpada, nie bede placil 2000 za poloske.Moze gdzies ktos ma uzywke. Niemozliwe jest, ze tego nigdzie nie ma oprocz ASO. Ebay przepatrzylem tez nie ma... Tak wyglada to u mnie od spodu


    Wysłane z iPhone 6 za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowany przez rajder - 13-03-16 o 21:25

  3. #23
    Francesko's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Przysucha
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cześć,
    Mam podobny problem w mojej Audi 2.0 FSI 8P 2003 roku i powyżej 110 km/h na 5,6 biegu podczas przyspieszania dodawania gazu słychac takie chrobotanie, trykotanie od silnika nie ma żadnych szarpnięć ani drgań, jak puszczam gaz to cichnie. Czy to może być problem z przegubem wewnętrznym? Czy za duże obciążenie silnika i poduszki? podczas przyspieszenia poniżej 110km/h żadne objawy nie występują. Prosba o pomoc,
    Z góry dzięki.

  4. #24

    Data dołączenia
    Jan 2017
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    Witam, czy ktoś wie co może być przyczyną stukania na biegach 3,4 i 5 tylko przy dodawaniu gazu. Zaznaczę że stukanie występowało do niedawna tylko na 4 i 5 ale teraz już i na 3. Przy puszczeniu gazu jest cisza natomiast przy dodawaniu zaczyna się stukot i jest dość głośny. Audi A3 8P 1.9 TDI. Przeglądałam podobne wątki ale nikt nie dał odpowiedzi co ostatecznie jest przyczyną tego stukotu. Proszę o pomoc. Z góry dzięki.

  5. #25
    Konio_68's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Volvo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Sprawdź przeguby wewnętrzne i półośki. Ja stawiam na przeguby. A przy dodawaniu gazu nie czujesz drgań tak przy około 3-4 k obrotów?

  6. #26

    Data dołączenia
    Jan 2017
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    przeguby nówki, drgań właśnie nie ma, tylko jest to stukanie od 1800 się zaczyna i poźniej tłucze się, najgłośniej na 5 biegu, ale co dziwne puszczam pedał gazu i cisza

  7. #27

    Data dołączenia
    Jan 2017
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    Witam ponownie, aktualnie jestem po wymianie dwumasu i skrzyni biegów plus poduszki pod skrzynią i stukanie jak było tak nadal jest. Wywaliłam kasę w błoto bo jeszcze do tego całego stukania przy dodawaniu gazu doszło jakieś dziwne nie wiem chrobotanie tarcie czy coś takiego na 1 bez dodawaniu gazu. Objawiło się to zaraz na drugi dzień po odebraniu samochodu z warsztatu jak jechałam w korku. Ktoś ma jakiś pomysł? Co może być winą pierwotnego problemu czy stukotu 4 i 5? Jak i nowego problemu który wystąpił po wymianie skrzyni i dwumasu? Proszę o pomoc.

  8. #28
    nerwuss's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez katarzynka Pokaż post
    Witam ponownie, aktualnie jestem po wymianie dwumasu i skrzyni biegów plus poduszki pod skrzynią i stukanie jak było tak nadal jest. Wywaliłam kasę w błoto bo jeszcze do tego całego stukania przy dodawaniu gazu doszło jakieś dziwne nie wiem chrobotanie tarcie czy coś takiego na 1 bez dodawaniu gazu. Objawiło się to zaraz na drugi dzień po odebraniu samochodu z warsztatu jak jechałam w korku. Ktoś ma jakiś pomysł? Co może być winą pierwotnego problemu czy stukotu 4 i 5? Jak i nowego problemu który wystąpił po wymianie skrzyni i dwumasu? Proszę o pomoc.
    A łączniki elastyczne wydechu sprawdzane były? Może z zewnątrz są całe a w środku pogruchotane i telepią się podczas ruszania itp?

  9. #29

    Data dołączenia
    Jan 2017
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Rzeszów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny

    Tyle że przed tą wymianą skrzyni i dwumasu była cisza na 1 w korkach bez dodawania gazu, płynnie cicho bez chrobotania

  10. #30
    nerwuss's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Podziękował
    12 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez katarzynka Pokaż post
    Tyle że przed tą wymianą skrzyni i dwumasu była cisza na 1 w korkach bez dodawania gazu, płynnie cicho bez chrobotania
    Może mechanik po prostu robote s*******ił i źle coś zmontował? Wystarczy, że nie zastosował urządzenia do centrowania docisku i tarczy.

Strona 3 z 7 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •