Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 61 do 70 z 86

Temat: Dystanse zmieniające rozstaw śrub w praktyce

  1. #61

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Mam zamiar kupić używki adaptery z RH Artec do mojej a3 http://allegro.pl/dystanse-rh-artec-...466193723.html te na przód oraz http://allegro.pl/dystanse-rh-artec-...470191169.html na tył. Proszę tylko się do nich nie przykolegować Zastanawia mnie to że one nie maja wystającego kołnierza na otwór centrujący i wygląda na to że koło "trzyma" się tylko na śrubach

  2. #62
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    Moze felgi artec maja taki kolnierz, bo moje rh zw3 byly kupione z takimi dystansami i potrzebny byl tylko pierscien centrujacy - wtedy idealnie siadaly na dystansie.
    There's only one word you need to know. Low.

  3. #63

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Koło mam takie https://c55d0bfff1f2044f870782967d43...felgi_audi.jpg a one mają otwór na kołnierz :/ da radę coś zrobić z tym fantem? czy szukać innych dystansów?

  4. #64
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    a nie mozesz tego sprzedac i kupić takie koło w 5x100? sprzedasz z palcem w dup.ie z rozstawem 5x112 - albo nie baw sie w jakies nie wiadomo jakie dystanse tylko kup sobie na dystom.pl na zamówienie takie jak potrzeba. Bo więcej kombinacji niż to warte

    - - - Aktualizacja postu - - -

    na poczekaniu pierwsze lepsze ogloszenie, http://olx.pl/oferta/oryginalne-felgi-s-line-audi-a3-golf-5x100-17-7-5j-et45-CID5-ID6vsBf.html#7811297af2

    i to jest ori felga

    - - - Aktualizacja postu - - -

    i to chyba ogloszenie kolegi z forum - Armiego
    There's only one word you need to know. Low.

  5. #65

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Akurat tak trafiles ze re felgi maja takie same rozmiary co te moje i sie opieraja o amortyzator z przodu ale wiem ze to tylko przyklad ze takowe kola mozna kupic. Za kolami juz dlugo sie rozgladam i ciezko cos dostac ladnego i w rozsadnych pieniadzach na rozstaw 5x100 zas na 5x112 mozna przebierac do bolu

  6. #66
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Jakim cudem ET45 7,5J opierać będzie Ci się o amor, szczególnie, że to koło ori z A3? Chyba, że masz gwint z jakimiś wielkimi nakrętkami .

  7. #67

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szczecin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    Do gwintu jeszcze daleko nie wiem jak to jest ze ociera ale ociera, na feldze naciagnieto opone 225 bodajze

  8. #68
    Mazowieckie dmdash's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Radom
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    211 razy
    Podziękował
    183 razy

    Domyślny

    Ja mialem takie felgi kiedys jak pokazalem z et42,5 i nic nie obcieralo, 225/45 opona. Potem nawet lekko obnizona byla. Dziwna sprawa u ciebie skoro to fabryczna felga. W kazdym razie jak dla mnie bezsensowna operacja z tymi dystansami, no ale nie moje $
    There's only one word you need to know. Low.

  9. #69
    pomocnik's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdansk
    Auto
    XXX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    284 razy
    Podziękował
    481 razy

    Domyślny

    Chłopaki, krótkie dwa pytania. Na allegro są dystanse 5x100->5x130 15mm z FK za 350zł na oś. Pytałem o interesującą mnie opcje, tj. przejście na 5x112, nie mają 15-stek z FK, mają za to z SCC - 700zł/oś .
    W związku z tym, czy ktoś wie gdzie dostanę takie dystanse za bardziej rozsądną kwotę?
    Czy jest opcja, aby dystanse 20mm stoczyć o te 5mm, czy śruba nie będzie miała czego przykręcić do piasty, bo zostanie tam 1mm alu? Czy jest ktoś w stanie mi to zmierzyć?

  10. #70

    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Jelenia Góra
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARY
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez pomocnik Pokaż post
    Chłopaki, krótkie dwa pytania. Na allegro są dystanse 5x100->5x130 15mm z FK za 350zł na oś. Pytałem o interesującą mnie opcje, tj. przejście na 5x112, nie mają 15-stek z FK, mają za to z SCC - 700zł/oś .
    W związku z tym, czy ktoś wie gdzie dostanę takie dystanse za bardziej rozsądną kwotę?
    Czy jest opcja, aby dystanse 20mm stoczyć o te 5mm, czy śruba nie będzie miała czego przykręcić do piasty, bo zostanie tam 1mm alu? Czy jest ktoś w stanie mi to zmierzyć?
    w toczenie bym sie nie bawil z uwagi ze ciezko dobrac tak niskie sruby ( strony gdzie trzyma sruba chowajaca czyli wewnetrznej nie mozna toczyc )
    Fk ma przejscia 15mm z 100 na 112 bo sam na takich jezdze i BTW kupielm 4 sztuki za 250 zl z wysylka ale w zimie ;P

Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 56789 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •