Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: Alfa 147 1.9JTD 2001r czarny GDÓW

  1. #1
    mkbewe's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    A8D3
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny Alfa 147 1.9JTD 2001r czarny GDÓW

    Witam
    Piszę tutaj bo zanim się ktoś odezwie na forum alfy to prędze sobie sam zajadę i zobaczę.

    Co myslicie o tym autku? nie chodzi mi o stereotypy ze zawieszenie słąb bo jak je szlak trafi to sobie wymienię.
    Prosiłbym o doszukanie się jakichś wizualnych mankamentów które ja mogłem przeoczyć patrząc po zdjęciach.


    http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-naj...C28730645.html

    Jeśli ktoś z okolic Wieliczki byłby tak uprzejmy podjechać ją zobaczyć, najlepiej ktoś kto ogarnia temat i zna sie trochę na autkach, Na dobrą flaszkę oczywiście dam, mogę nawet podesłać kasę na konto przed wyjazdem i sprawdzeniem auta.

  2. #2
    DeVi's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wałbrzych
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T BHZ
    Pomógł
    3 razy

    Domyślny

    Widac,ze z przodu było cos robione inny odcien zderzaka,maska ciutke krzywo lezy,od lamp są rózne śruby,relfektory lekko zaparowane
    tył nie oryginalne światła,jakies rózne sruby na tylnim zderzaku,znaczek chyba nie ori. i powinno byc JTD ale moge sie mylic
    srodek navi chyba dołozona bo jakby plastik mial inny odcien i krzywo spasowane,klamki podrapane no ale auto ma swoje lata,wiec normalka zalezy jak kto dba
    no i same słowa : w dosyc dobrej kondycji wiec napewno cos jest do zrobienia i średnio własciciele dbali

  3. #3
    mkbewe's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    A8D3
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    nie ma nic ciekawego do 13k zł :/
    jedna była fajna ale dzwonie do gościa i wyskakuje mi z tekstem ze zarezerwowana ://

    a ten to faktycznie jakiś ulep, na lifcie od maski zauważyłem napisa białym markerem więc wymieniany na używkę a co za tym idzie coś tam było kombinowane. fotel chyba brzydko przetarty na siedzisku na samym boku ://

    odpuszczam
    dzięki za szybie oględziny

  4. #4
    morgan's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez mkbewe Pokaż post
    nie ma nic ciekawego do 13k zł
    Za 13kzł to sprzedawał kilka miesięcy temu mój kolega taką alfe. 2001r 1.6 benz, bez jakiś wypasów specjalnych. diesla fajnie wyposażonego i zdrowego ciężko będzie Ci za tą cenę dorwać. I jeszcze wybrzydzasz, że maska wymieniana na używkę. Auto ma 12 lat więc idealne nie jest i różne przygody mogło mieć. W temacie drugiej alfy piszesz, że nie przeszkadza Ci jak było coś robione a tutaj wybrzydzasz, że maska ma ślady po markerze... Swoją drogą lepiej mieć wymienioną na ori używkę niż jakiś zamiennik. Dopóki nie pojedziesz i nie sprawdzisz jak mocno była walona to możesz sobie gdybać. Bo za takie pieniądze to igła nie będzie na pewno... Przebieg też śmieszny jak na ściągniętego diesla. A do tego ktoś sobie wymienił rozrząd i po 3miesiącach sprzedaje. Taaa

  5. #5
    mkbewe's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    A8D3
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    tu nie chodzi o wybrzydzanie tylko ze jak ktoś zmieniał lifty i nawet tego głupiego markera mu sie nie chciało zetrzeć to mam już wyobrażenie o reszcie auta.
    napisałem ze nie przeszkadza mi jak coś było robione jeśli było zrobione dobrze. A tutaj od razu wnioskuje ze będzie to byle jak.

    Trochę to źle zrozumiałeś.
    Bezwypadkowych to sobie można szukać w salonie ! a i tak 3a dobrze szukać !
    To oczywiste ze w autach z tych roczników ktoś już coś robił, mało jest takich co by nie robił ale wtedy 3a zapłacić znaczniej więcej. Ale pomimo tego że ktoś coś tutaj robił to mogł to zrobić dobrze, poświęcić trochę więcej czasu na spasowanie elementów a nie zeby auto z 2 końca miasta wołało "odwinęli mnie z drzewa"


    Jakbym wierzył że to co auta mają na liczniku to ich faktyczny przebieg to musiałbym być nienromalny. Tym bardziej ze to diesel !

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Cytuj Oryginalnie napisane przez morgan Pokaż post
    diesla fajnie wyposażonego i zdrowego ciężko będzie Ci za tą cenę dorwać.
    jeśli by to było audi to się zgodzę ale ze to jest alfa to muszę sie nie zgodzić.

    Zobacz na ogłoszenia, diesle w przedlifcie chodzą tak do 15tyś, poźniej już zaczynają sie polifty. Oczywiście jest tez parę przedliftów i na pewno będą one niezłe i gdybym dysponował taką kasą to bym w tej cenie je brał pod uwagę.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •