Strona 28 z 33 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 271 do 280 z 323

Temat: Schemat podłączenia radia

  1. #271

    Data dołączenia
    Nov 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam wszystkich, kilka dni temu kupiłem a3 niestety poza brakiem radia zostały odcięte wszystkie kostki pozostała mi masa kabli i nie wiem co do czego idzie, ma ktoś może opis z kolorami ?
    Jeśli było już takie pytanie z góry przepraszam nie znalazłem.

  2. #272

    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ze Śląska
    Auto
    Audi a3 8p(s3)
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T AXX
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    Witam jak podpiąć radio concert 2 w 8p 2004r wersja s-linę tak zeby się załączało razem z włączeniem samochodu i wypaczało razem z zgaszeniem auta ?
    Ostatnio edytowany przez marcelinho93 - 17-03-15 o 08:05

  3. #273
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Jan 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez marcelinho93 Pokaż post
    Witam jak podpiąć radio concert 2 w 8p 2004r wersja s-linę tak zeby się załączało razem z włączeniem samochodu i wypaczało razem z zgaszeniem auta ?
    Musisz podlaczyc + po stacyjce czyli 15 zamiast + stalego czyli 30. Wtedy radio odpala po przekreceniu kluczyka i gasnie po jego wyjeciu.

    - - - Aktualizacja postu - - -

    Witam

    Jest ktos w stanie zidentyfikowac te dwa kabelki w czerwonych kołach ?? Czy sa ta kable ORI w A3 8P 2004 czy może dokładane. Radio nie było fabryczne.
    Kabel 1
    -Czarny
    -Szary
    -Żółty
    -Zielony



    Kabel 2

    -Czerwony
    -Pomarańczowy
    -Czarny

    Przeglądnołem wszystkie schematy dostepne na Elsie i temat opisu kostek fabrycznych też. Przypuszczam, że pierwszy kabel jest do zmieniarki ale poprzednio byly do niego podpiete glosniki tyl ze wzmacniaczem i subem i wszystko gralo ale w RNS-E juz nie gra

  4. #274

    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    radzymin
    Auto
    audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC

    Domyślny Piny w kostce

    Cześć, może ktoś pomoże

    Ogólnie to jakiś czas temu wsadziłem radio concert 2 a kostka jest pod inne radio nie fabryczne.
    Potrzebuję przełożyć kable w kostce, tylko problem jest taki że nie wiem które to... wiem że dobrze podłączone sa:

    7-zasilanie +12V
    8-masa zasilania

    W kostce w miejscach na: 1-BOSE, 2-DWA GND, 3-K-Bus - nie mam wpiętego żadnego kabla, ale za to są wpięte w miejsca oznaczone: 4,5,6 które według rozpiski powinny być puste.
    Mogę coś spie... źle zmieniając miejsca pinów w kostce ?
    Załączam poglądowe foto jak to wygląda.

    http://s8367.chomikuj.pl/ChomikImage...SW4Sh2OJI&pv=2


    Rozpiską pinów kieruję się z tej stronki: http://elektron.pol.lublin.pl/users/...ble/isooem.htm

    Z góry dziękuję za pomoc.
    Pozdrawiam

  5. #275
    maneqA3's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Podkarpacie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny Delta cc

    Moze banalne pytanie ale czy radio powinno grac na wylaczonej stacyjce????Bo u mnie radi sie wlaczy dopiero jak jest wlaczona stacyjka.Na 1 pstryknieciu stacyjki nie wlaczy sie.Posiadam radio Delta CC i ori sub Nokia.

  6. #276

    Data dołączenia
    May 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Witam was przeszukałem cały temat i nie znalazłem odpowiedzi ponieważ zdjęcia powygasały, może coś przeoczyłem
    i moja wina.
    Poszukuje schematu kostki B (tej od głośników) ponieważ będę prowadził nowe wiązki do głośników, Auto to rocznik 97' Bez bosa bez niczego zwykła wersja
    Pomożecie ?

    Przeszukiwałem też stronę http://elektron.pol.lublin.pl/users/...le/isoshop.htm
    ale niestety jestem na tyle lewy jeszcze w temacie car audio że nie umiem znaleźć odpowiedniego schematu.

  7. #277
    chudy92's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8V
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Pomógł
    795 razy
    Podziękował
    516 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Smarties Pokaż post
    Witam was przeszukałem cały temat i nie znalazłem odpowiedzi ponieważ zdjęcia powygasały, może coś przeoczyłem
    i moja wina.
    Poszukuje schematu kostki B (tej od głośników) ponieważ będę prowadził nowe wiązki do głośników, Auto to rocznik 97' Bez bosa bez niczego zwykła wersja
    Pomożecie ?

    Przeszukiwałem też stronę http://elektron.pol.lublin.pl/users/...le/isoshop.htm
    ale niestety jestem na tyle lewy jeszcze w temacie car audio że nie umiem znaleźć odpowiedniego schematu.
    Pod linkiem, który podałeś masz wszystko ładnie opisane, nawet z legendą skrótów

    1 - Prawy tył
    2 - Prawy tył (-)
    3 - Prawy przód
    4 - Prawy przód (-)
    5 - Lewy przód
    6 - Lewy przód (-)
    7 - Lewy tył
    8 - Lewy tył (-)
    A3 8L Hatchback 3D 1997r [1.6 AEH - 101/145] A3 8L Hatchback 3D 2001r [1.8t AUM - 229/322] A4 B6 Avant 2002r [1.9tdi AVF - 164/374] A3 8V Limousine 2015r [2.0tfsi CNTC - 343/487]

  8. Podziękowania dla chudy92 za pomoc w problemie

    Smarties (09-06-15)

  9. #278
    uloo's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    poniec/leszno
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    witam mam radio Peiying py 9930 i mam proble poniewaz radio po odpaleniu auta gra ladnie a po zgaszeniu auta ale nie wyjecia kluczyka ze stacyjki radio gra przez pare sekund i gasnie potem za jakis czas znow sie wlaczy ale to tylko na 5sekund i znow sie wyalcza co moze byc przyczyna? wie ktos jak je dobrze podlaczyc zeby to zlikwidowac czytalem na necie ze jakies trzci kabel trzeba poprowadzic ale nie bardzo wiem o co chodzi
    A i druga sprawa radio nie trzyma pamieci jak slucham muzyki z karty i zgasze auto po ponownym odpaleniu radio startuje od nowa czyli wlacza sie radio i trzeba znow sobie wlaczyc muzyke z cd lub karty
    Ostatnio edytowany przez uloo - 21-06-15 o 12:23


    Moja a trojaczka mody ciąg dalszy http://www.a3-club.net/forum/showthr...266#post837266

  10. #279
    k3nio's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Podepnę się pod temat bo nie mogę sobie poradzić z moją instalacją...
    Od kupna już tak miałem i przyszedł czas na to żeby to ogarnąć
    Auto 8L ASZ po lifcie 03r. Pełny FIS i radio Chorus I

    1. Sytuacja jest taka, że radio odpala tylko po włożeniu i przekręceniu kluczyka. Zdaje mi się, że org powinno odpalić nawet bez kluczyka.
    2. Za każdym razem jak wyjmę kluczyk to radio się wyłącza i po ponownym włączeniu(razem z kluczykiem)za każdym razem muszę wpisać kod 'SAFE'
    3. Radio nie ma podświetlenia, wyłącza się po godzinie i nie działa CAN.

    Mam ostry bałagan w kablach i na pewno mam coś nie tak w kostkach. Próbowałem dojść po przez próby ale nic nie wychodzi.
    Byłbym wdzięczny za podpowiedź które piny w kostkach mam źle podłączone.
    Edit:
    Wychodzi na to że te kable nie są od CANa tylko tak jak na tej stronce:
    http://www.ertasvc.ru/tovar/Audi-Concert-Blaupunkt.htm
    od pokazywania daty i godziny na 2gim ekranie.
    Czyli zostaje mi tylko wrócić do Radia Concert I żeby nie bawić się w jakieś adaptery.

    Natomiast nadal się zastanawiam nad poprawnością podłączenia tych kabli bo nie sądzę, żeby było dobrze.











    Ostatnio edytowany przez k3nio - 07-12-15 o 15:02

  11. #280

    Data dołączenia
    Aug 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz, Wlkp
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TFSI - CNTC (220 KM)
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam, posiadam audi a3 8p i po zmianie radia na niefabryczne gra mi tylko przód, a tylne glosniki oraz subwoofer mi nie grają. Z kostki wychodzą tylko przewody na przednie głośniki, została jedna kostkna i podejrzee ona jest od tyłu, czglosnikowejjednawolzey może ktoś wie który przewód gdzie mam podłączyć z tej wolnej kostki? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Strona 28 z 33 PierwszyPierwszy ... 182627282930 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •