Strona 30 z 33 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 291 do 300 z 323

Temat: Schemat podłączenia radia

  1. #291

    Data dołączenia
    Jun 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Southampton, Hampshire. Anglia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Witam panowie, czytalem juz pare watkow wczesniej lecz dalej nie moge ogarnac swojego radia.. A3 8L 2003r, system Bose. Radio podlaczone dziala, podlaczony adapter Bose inwszystkie glosniki graja jak nalezy, subwoofer i wzmachol dolozony i tez dziala lecz problem w tym ze nie moge podlaczyc go tak aby wlaczal sie po przekreceniu kluczyka i wylaczal po wyciagnieciu kluczyka. Musze podciagac jakis kabel? Jesli tak to skad? Stacyjka? Skrzynka bezpiecznikow? Prosze o pomoc iz poniewaz aczkolwiek bo jestem juz pelej nerwow.

    Pozdrawiam!

  2. #292
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Sebastian. Pokaż post
    Witam panowie, czytalem juz pare watkow wczesniej lecz dalej nie moge ogarnac swojego radia.. A3 8L 2003r, system Bose. Radio podlaczone dziala, podlaczony adapter Bose inwszystkie glosniki graja jak nalezy, subwoofer i wzmachol dolozony i tez dziala lecz problem w tym ze nie moge podlaczyc go tak aby wlaczal sie po przekreceniu kluczyka i wylaczal po wyciagnieciu kluczyka. Musze podciagac jakis kabel? Jesli tak to skad? Stacyjka? Skrzynka bezpiecznikow? Prosze o pomoc iz poniewaz aczkolwiek bo jestem juz pelej nerwow.

    Pozdrawiam!
    Musisz odszukać plus po zapłonie (najszybciej używając prostego miernika elektrycznego) w kostce radia jak jest albo np. bezpiecznik S 5 skrzynka bezpieczników.

  3. #293

    Data dołączenia
    Jun 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Southampton, Hampshire. Anglia
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez renegat207 Pokaż post
    Musisz odszukać plus po zapłonie (najszybciej używając prostego miernika elektrycznego) w kostce radia jak jest albo np. bezpiecznik S 5 skrzynka bezpieczników.
    Oki oki jutro jak bede w pracy to wyciagne miernik i postaram sie znalezc, jak juz znajde plus po zaplonie to mam go podlaczyc pod ktory kabel? Zolty czy czerwony? Wychodzacy z radia czy przy adapterze?

  4. #294
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Sebastian. Pokaż post
    Oki oki jutro jak bede w pracy to wyciagne miernik i postaram sie znalezc, jak juz znajde plus po zaplonie to mam go podlaczyc pod ktory kabel? Zolty czy czerwony? Wychodzacy z radia czy przy adapterze?
    A tego Ci nie powiem jeśli to radio nie ori . Na radiu powinna być naklejka z oznaczeniem albo szukaj w necie po modelu radia.

  5. #295

    Data dołączenia
    Mar 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Racibórz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cześć, Panowie szybkie pytanie jak wygląda podłączenie takiego radia http://img04.staticclassifieds.com/i...rzyn-kozle.jpg do A3 przed liftem, chodzi o wtyczki, wszystko pasuje p&p czy trzeba coś przerabiać, z tego co się orientuję to radio ma wbudowaną zmieniarkę( ja mam oryginalną w pabażniku + soboofer) oraz podłączenie panelu climatronika?

  6. #296
    renegat207's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lipiny LBN
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    66 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Vagman Pokaż post
    Cześć, Panowie szybkie pytanie jak wygląda podłączenie takiego radia http://img04.staticclassifieds.com/i...rzyn-kozle.jpg do A3 przed liftem, chodzi o wtyczki, wszystko pasuje p&p czy trzeba coś przerabiać, z tego co się orientuję to radio ma wbudowaną zmieniarkę( ja mam oryginalną w pabażniku + soboofer) oraz podłączenie panelu climatronika?
    Podłączenie powinno być podobne ale nie wiem czy to radio nie potrzebuje sygnału Can . Wysuń radio i zobacz na naklejce czy na kostce C nie ma oznaczenia na pinach 7 Can High , 12 Can Low.Jeśli tam masz puste kreski tzn. ,że radio powinno podejść plug & play. Jeśli jest Can na tej naklejce to musisz zastosować tzw. emulator Can Bus bo Twoje auto nie posiada jeszcze Cana sygnałowego. Can sygnałowy zaczął być wprowadzany od poliftu czyli od X.2000 r.

  7. #297

    Data dołączenia
    Jun 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cześć, mam problem z moim audio. Chodzi o to, że po wymianie radia głośniki z tyłu nie działają. Po samej wymianie zostało mi trzy niepodpięte kable jedynie czym teraz dysponuje to zdjęciami ****czek obu radyjek ponieważ auto jest "nowe" i ma wizytę u lekarza tak wiec te standardowe kosti sa podpięte ale ta reszta nie tutaj sa foteczki jesli jest ktoś kto potrafi zamienić te wtyczki proszę o pomoc i ew. instrukcje http://ifotos.pl/zobacz/A2AED553-_sqwphaa.jpg (nowe radyjko Sony DSX -A200UI) http://ifotos.pl/zobacz/8001D1A9-_sqwphqp.jpg (stare radyjko Blaupunkt ROME NAV55E)


    //edit zapomniałem dodać, że głośniki liczą 6 sztuk bose.
    Ostatnio edytowany przez Madmaks - 27-06-16 o 16:25

  8. #298
    Mateov's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wisła & Cieszyn
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BDB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Witam,

    Mam pytanie bo oglądałem już te schematy iso i wgl i nie grał mi głośnik prawy tylni i podpiąłem się pod kostkę (brązowa) i 1 i 2 pin mam podpięty lewy głośnik a dwa końcowe piny (chyba 7 i podpiąłem prawy głośnik tylny
    i wszystko jest okej tylko lewy głośnik stracił bas, gra po prostu dzwiek bez basu i nie wiem czy gdzies inaczej trzeba to wpiąć? Jak to zrobic? Bo nawet nie wiem czy mam blaupunkt, bose czy co...
    Jeszcze jest druga kostka (czarna) ale obstawiam ze to do zasilania jest radia?

  9. #299

    Data dołączenia
    Dec 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    przysietnica
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    Witam
    poszukuje schematu podłączenia tych kabli https://www.fotosik.pl/zdjecie/90cdee9044950bea a tak wygląda podłączenie w bagażniku https://www.fotosik.pl/zdjecie/98cc546af1978a9b pomoże ktoś ?.1x pojedynczy kolor białofioletowy, wiązka 5 kabli: 2xbrazowy ,1xniebieski,1xczerwony,1x biały
    Ostatnio edytowany przez Manek33 - 10-12-17 o 19:09

  10. #300

    Data dołączenia
    Dec 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    przysietnica
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny

    odpowiadam sam sobie jeżeli się mylę może mnie kto poprawi ;
    C1 - 1 Biało-Czerwony
    C1 - 2 Biało-NIebieski
    C1 - 3 2x Brązowo-Biały
    C1 - 6 Biały (lub właśnie Biało-Czarny)
    D-10 Biało-Fioletowy

Strona 30 z 33 PierwszyPierwszy ... 202829303132 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •