Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 81 do 90 z 107

Temat: Nie zamykają się drzwi i nie działa szyba!

  1. #81
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

    Domyślny

    Przyczyn moze byc masa... od przecietej wiazki po padniety sterownik. Ja bym zaczal od sprawdzenia bledow w sterowniku drzwi VCDSem, skoro juz bezpieczniki zweryfikowales.

  2. #82

    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    1.9TDI BXE

    Domyślny

    Cześć, też mam problem z tylnymi lewym drzwiami tj. nie mogę otworzyć szyby i nie zamykają się drzwi z kluczyka. Instalacja jest ok prawdopodobnie uszkodził się moduł. Moje pytanie brzmi: czy mogę kupić moduł z innych drzwi np. prawych tylnych albo przednich i czy nie będzie problemu z jego prawidłowym działaniem...

  3. #83

    Data dołączenia
    Nov 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi A3 Sportback benzyna automat 2007
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BSE

    Domyślny Nie działa szyba i ryglowanie w tylnych lewych drzwiach

    Witam. Też wystąpiły w moim aucie problemy z tylnymi lewymi drzwiami. Przestało działać nagle podnoszenie/opuszczanie szyby, nie ryglowało zamka i nie paliły się lamki oświetlające. Na domiar złego VAG nic nie wykazał bo te drzwi akurat miały błąd komunikacji. Pozostałe drzwi działały bez zarzutu i była łączność ze sterownikami w nich. Przeczytałem wszystkie posty oraz instrukcję demontażu boczków drzwi. Zdemontowałem boczek tylnych drzwi i wszystko sprawdziłem. Nic nie znalazłem nawet w wiązce do słupka. Następnie zdemontowałem boczek drzwi kierowcy i sprawdziłem wiązkę. Tam we wiązce od drzwi do słupka był przerwany jeden cienki biało - fioletowy kabelek. Nawet niepotrzebnie zdemontowałem boczek tych drzwi. Po zlutowaniu wszystko działa jak dawniej. Wykasowałem wszelkie błędy z tego i sąsiednich układów. Nie dałbym z tym rady gdyby nie Wasze wpisy. Dziękuję.
    Ostatnio edytowany przez Jan58 - 04-12-17 o 16:29

  4. #84

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)

    Domyślny

    Witam. Kupiłem A3 sportback 2005r i mam problem ponieważ nie dział szyba kierowcy po wciśnięciu przycisku słychać cykniecie silniczka ponadto nie dzila domykanie szyb z pilota. Proszę o pomoc

  5. #85

    Data dołączenia
    Feb 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Folusz
    Auto
    Audi A3 8L
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny A3 8p Nawiew i elektryka

    Cześć
    Przy zamykaniu z pilota jedna szyba (lewy tył) zamyka sie i w połowie mniej wiecej zatrzymuje i jedzie w dół. Dzisiaj biorąc pasażera jak otworzył drzwi uchyliła się jego szyba na około 15 cm. Przycisku nikt nie dotykał.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 19-07-18 o 14:01

  6. #86

    Data dołączenia
    Feb 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny Problem ze sterownikami drzwi

    Witam, mam A3 8P Sportback 2009 po przekładce i mam problem z tylnymi drzwiami. Prawe drzwi działają spoko, ale lewe drzwi po podłączeniu jednego modułu działają razem z prawymi tzn. Otwiera i zamyka się szyba, jeżeli jedne z tylnich drzwi są otwarte to mruga na fis otwarte/zamknięte. Po włożeniu innego europejskiego lub angielskiego modułu nie reaguje na nic. Różni się czymś moduł od przedlifta a od polifta ? Może dlatego nie działają te drzwi ? Jednak jak włożę konkretny przedliftowy sterownik to działa razem z prawymi. Jakiego modułu szukać ?

  7. #87

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi A3 8P Q '06
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    39 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez bongo323 Pokaż post
    Różni się czymś moduł od przedlifta a od polifta ?
    Tak, przedliftowe mają komunikację po CAN(połączenie dwoma kablami do modułu gateway). Poliftowe mają komunikację po LIN(połączenie tylnych sterowników jednym kablem do przednich sterowników).
    anonimowe A3 8P.

  8. #88

    Data dołączenia
    Feb 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Czyli jak podłączę cztery moduły europejskie liftowe to wszystko będzie działać ? Czy nie ? Dlaczego działają jeżeli włożę moduł przedliftowy ?

  9. #89

    Data dołączenia
    Jan 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi A3 8P Q '06
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    39 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Nie miesza się sterowników starych i nowych. Muszą być albo takie albo takie. Mogą być i UK, kwestia kodowania. Cześć rzeczy na mieszaniu działa, ale sterowanie z poziomu panelu kierowcy już nie.
    anonimowe A3 8P.

  10. #90

    Data dołączenia
    Apr 2022
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny Szyby +zamek w drzwiach kierowcy

    Cześć
    Od wczoraj nie działa mi nic w drzwiach od kierowcy. Szyby nie reagują na przycisk, zamek również. Dodatkowo gdy zamykam auto z pilota zamyka się klapa bagażnika i drzwi pasażera a drzwi kierowcy pozostają otwarte. Na zegarze świeci się kontrolka od otwartych drzwi non stop. Opuszczanie szyb w drzwiach pasażera działa jak trzeba
    Mechanik ze mnie żaden dlatego chciałem Was zapytać o sugestie.

    Może bezpiecznik - jeśli tak to który ?

Strona 9 z 11 PierwszyPierwszy ... 7891011 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •