Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 51 do 60 z 102

Temat: Czy opłaca się kupić takie żarówki??

  1. #51

    Data dołączenia
    Aug 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Szydłów
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI ATD

    Domyślny

    W A3 do długich i do halogenów idzie H7, a do mijania żarnik ksenonowy 6000 kelwinów?

  2. #52
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    Miałem w vectrze B przed liftem Bluevision i ładnie świeciły może nie na niebiesko ale delikatna poświata pod kątem była. Światło było bielsze niż zwykłe żarówki. Fakt jest taki że miałem wymianę żarówek już po roku - padły.
    Teraz mam HIDy za 179zł z allledrogo na poliftach i świecą ******aszczo.
    Nic nie świeci po drzewach linie odcięcia światła zostały zachowane el. regulacja lamp działa. Lampy regulowali mi na warsztacie. Do tego sprawdzałem z bratem czy jadąc po drodze go nie ślepią w nocy i wyszło na to że wygląda jak ori xenon.
    Jeśli chodzi o oślepianie to mrugali mi lampami przed ustawieniem na warsztacie - pewnie mieli racje bo w 1. coś się nie odpuszczała elektrycznie potem już nawet 1 raz nie dostałem długimi w twarz.

    Jeśli chodzi o przegląd auta to znajomy co pracuje na stacji kontroli pojazdów ma również HIDy w omedze na soczewkach i mówił mi że tylko jak masz dobrze ustawione to nie ma bata żeby oślepiać .

    Sys. autopoziomowania - tak jest dla tych co nie wiedzą co to ręczna regulacja oraz dla wygody. Jedziesz sam dajesz na 0 ręcznie jedziesz 4-5 osób i ew. bagaż dajesz na 3 czyli max w dół - cała filozofia

    Spryski na lapy - dobry kierowca wie że jak jest chlapa to od czasu do czasu trzeba się zatrzymać na stacji i przetrzeć szyby i lampy i nie tylko przednie ale tył również, pozatym jak mocno zachlapiesz lampe to ci i spryski nie pomogą

    Tyle sie dowiedziałem

  3. #53
    chester A3's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ok. wroclawia
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    i w sumie masz racje spryskiwacze to tylko bajer, w octavi mimo wszystko na stacji paliw przemywam reflektory
    to automatyczne poziomowanie tez na dziurach nie dziala tylko np po zadunku bagazy do bagaznika to po odpaleniu auta ustawi swiatla (tak samo jak recznie)
    ale przepisy to przepisy i zabrac dowod moga ci w kazdej chwili
    OOOO UWIELBIAM




  4. #54
    Dolnośląskie KiTo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi A6 3.0TDI Quattro
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    221 razy
    Podziękował
    60 razy

    Domyślny

    Autopoziomowanie działa tylko przy włączeniu lamp -np. jedziesz w trase i po drodze zabierasz kogoś z tobołami stajesz na chwile nie gasisz auta bo czekasz aż nabierze temp. ludzie sie ładuja szybko i co ... lipa świecisz po gałach...może w młodszych autach to poprawili...

    Jak się mundurowy przyczepi to się powie : "takie kupiłem , przegląd jest proszę - dopuszczone do ruchu w kraju tak więc o co chodzi?"
    Jak będzie bardziej obeznany to zawsze mogę udać że auto jest z samego początku 2000 i jeszcze w tych modelach nie było sprysków

    Pozatym nigdy przy kontroli policjant nie kontrolował mi stanu auta (pomijam przeszukania ) 99% " Panie kierowco a dlaczego tak szybko i gdzie Pan się tak spieszy "

    W sytuacji extremalnej przekładka na halogeny 10min roboty i 15min tłumaczeń i dowód zostaje

  5. #55
    michu_t's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Ja powiem tak, od niedawna mam Osram Nightbreaker na światłach mijania i są to chyba najlepiej świecące żarówki jakie dotąd miałem, a trochę ich było. Zobaczymy jak z ich żywotnością bo różnie ludzie mówią.
    1.9 TDI 141KM/318Nm by MR-Motors

  6. #56
    Feedback's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi ABT
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Świecą świetnie, ale w Toyocie wytrzymały mi 4 miesiące

  7. #57

    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków/Wieliczka
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Mi wytrzymały coś między 3 a 4 miesiące. Padła jedna, więc zmieniłem tylko tą jedną wierząc, że jakiś felerny egzemplarz był (wiem, wiem - nie zmienia się jednej żarówki). No i moja wiara okazała się być złudnym marzeniem. Druga padła po jakichś 2 tygodniach.
    Wniosek: świecą naprawdę dobrze, ale moim zdaniem nie warto, bo zmieniać żarówki co 3 miesiące to trochę przesada.

    W sklepie koleś powiedział, że to w miarę standard i przy takim wysileniu nie ma szans na utrzymanie wydłużonej żywotności.
    Myślę, że lepiej kupić jakiegoś Philipsa +30% - świeci dobrze, a i zmieniać zbyt często nie trzeba.

  8. #58
    Matrixs88's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zebrzydowice (SCI)
    Auto
    Audina
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Ja mam Philips X-treme power + 80% jestem zadowolony, przedtem miałem blu vision, ale bardziej polecam x-treme power- narazie przejechałem na nich ok 10 tys. km przez 9 miesięcy bez problemów.
    TDI Sprzedam dokładkę zderzaka przedniego do 8L przedliftingową oraz grill przedlift. Stan bdb.

  9. #59
    yogii0's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    małopolska
    Auto
    Audi A3 s-line
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMM
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    11 razy

    Domyślny

    panowie a jaki bedzie efekt jesli zaloze hidy do lamp przedliftowych ?

  10. #60
    Kam1kaze's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    GDAŃSK
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    25 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Bedziesz dramatycznie oślepiał wszystko co bedzie przed tobą. Doskonałym przykładem jest Pietka z naszego forum, jak jedzie za tobą to trzeba lusterka odgiąć, żeby nie oślepnąć.

    Już nie mówie jak gały bolą jak sie wymijamy. Odradzam ci ten pomysł, ze względu na bezpieczeństwo. Pozatym jak pały to przylukają (a rzuca sie w oczy) to z miejsca tracisz dowód.

  11. Podziękowania dla Kam1kaze za pomoc w problemie

    yogii0 (27-12-08)

Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 45678 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •