Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: bulgotanie pod szybą

  1. #1

    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łazany
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Unhappy bulgotanie pod szybą

    witam chcialem zapytac co moze byc przyczyna jesli przy letkim dodani gazu slysze jak przeplywa mi plyn pod szyba jak dodam letko gas to islychac jak przeplywa i jak puszcze to wraca.ogrzewanie jest ok dziala z temperatura nic sie nie dzieje uszczelka pod glowica wymieniona termostat nowy jak sie zagrzeje to jaest takie efekt ze slychac takie bulgotanie jak sie doda letko gazu bo ja jusz zgupialem niewiem co jest grane.
    czako

  2. #2
    wyder's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 1,8 Seria >>> A4 2,5TDI Q Mod>>> Będzie A5 mod :) niedługo >>> Sercem i duszą z wami
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Sprawdź czy masz dokręcony korek od płynu chłodniczego (jak się nagrzeje temperatura powoduje zwiększenie objętości płynu chłodniczego i ciśnienie powoduje bulgotanie ) ... czy jak na ciepłym lekko odkręcisz będzie ssss...może płyn "bulgocze" bo się gotuje, masz klimę??

    odpisz

    pzdr
    Ostatnio edytowany przez wyder - 05-04-08 o 03:07
    Pzdr

  3. #3

    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łazany
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Unhappy

    mam klime a jak odkrece na cieplym to chyba normalne ze bedzie syczec bo jest duze cisnienie korek zmienilem na nowy i to samo co na starym naco mozna jeszcze patrzec zeby zlikwidowac to bulgotanie jagby w nagrzewnicy gdzies te okolice pod szyba??
    czako

  4. #4
    wyder's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 1,8 Seria >>> A4 2,5TDI Q Mod>>> Będzie A5 mod :) niedługo >>> Sercem i duszą z wami
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Podłącz pod VAG-a i sprawdź błędy klimatronika (klimaautomatik)
    Może to któryś silniczek krokowy daje znać o sobie (jest ich chyba 4 i odpowiadają za włączanie poszczególnych obiegów powietrza)
    Pzdr

  5. #5

    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łazany
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    witam no wlasnie mam problem bo moj interfejs niechce sie polonczyc z klima bede musial do kogos podjechac a czy to ze jakis silniczek moze zle dzialac to moze sie to okazywac takim slyszalnym przeplywem plynu takim bulgotaniem.
    a jeszcze jedno na wezu do nagrzewnicy mam taki plastikowy zawor w etce pisze ze to zawor ogrzewania zaco on dokladnie odpowiada bo go wyciaglem ale dalej to samo bulgota numer tego zaworu to 1J0 819 809 dzieki.
    czako

  6. #6

    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    łazany
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    a mam jeszcze jedno pytanie czy przy tym zaworze od ogrzewania ma byc podlonczony jakis wezyk do czegos czy nie bo ja nimam a w elsie widac tagjagby doczegos byl podlonczony
    czako

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •