Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 33 z 33

Temat: S3 K04 i 300KM?

  1. #31

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pajak
    Zgadza sie - cos tam musi byc nie tak, o czym pisze w innym wątku, oraz na forum Streetracing.pl Zobaczymy czy cos mi sie uda znalezc....
    Moim skromnym zdaniem zwrocilbym uwage na (kolejnosc przypadkowa) przeplywomierz (najpierw zbadac na VAGu), lambdy, i wszelkie sterowanie cisnieniem (jak pisalem sprawdzic cisnienie zadane i aktualne), sprawdzic WG, szczelnosc calego ukadu, mozna sprobowac MBC zamiast N75 i zobaczyc co bedzie sie dzialo z trzymaniem cisnienia. Ew w ogolne mozna postawic na rolki z zrobic takie wykres z nalozeniem krzywej cisnienia doladowania

  2. #32

    Data dołączenia
    Aug 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi TT/S3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APX

    Domyślny

    Zgadza sie i wlasnie przeystepuje do mozolnego dochodzenia do rozwiazania
    W sobote powinienem miec juz drugi N75 na podmiane. Potem bede testowal VAGiem w czasie jazdy wszystko, a potem uderzam do GS jesli nadal nic nie wyjdzie. Acha mam pytanie - czy padnieta lambda (albo nie koniecznie padnieta, ale padająca, czyli u schylku swoich dni) wyjdzie na VAG-u?
    Pozdrawiam!
    Pająk

  3. #33

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pajak
    Acha mam pytanie - czy padnieta lambda (albo nie koniecznie padnieta, ale padająca, czyli u schylku swoich dni) wyjdzie na VAG-u?
    mi jak najbardziej wyszla lambda na VAGu a nawet nie sama lambra ale uklad jej podgrzewania (czyli wewnetrzna) grzalka... co smieszniejsze powodowalo to obciecie doladowania
    genetalnie z tego co wiem lambda dziala w petli na VAGu widac jej dzialanie w zakresie -x% do +x% i tak kolejno (nie jestem tylko pewien jakie powinny byc te wartosci prowentowe (4,9 ?)

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •