Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 34

Temat: lampy do przodu czarne czy białe ??

  1. #1

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kłodzko
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny lampy do przodu czarne czy białe ??

    witam wszystkich ...

    jestem w trakcie kupna do mojej niuni lamp przednich soczewkowych firmy FK z ringami . Mam dylemat jakie kupić z czarnym czy srebrnym środkiem . Kolor mojej audi to niebieski ( taki jak w większości golfów 4) czy będą pasowały do tego koloru , i jak świecą te czarne bo srebrne już miałem to wiem...

    pozdrawiam

  2. #2
    tomekAGU's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    pNERA
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    28 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    jaki kolor zalorzysz to kwestia Twojego gustu.Ma sie tobie podobac.Masz niebieski kolor to generalnie mozesz zalozyc takie i takie ja ma srebrne autko wiec do mnie juz czarne raczej nie podejda ale do Ciebie jak najbardziej.Jesli chodzi o swiecenie to niepomoge ale raczej nie powinno byc duzej roznicy

  3. #3
    wyder's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 1,8 Seria >>> A4 2,5TDI Q Mod>>> Będzie A5 mod :) niedługo >>> Sercem i duszą z wami
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Pawcio791 Pokaż post
    witam wszystkich ...

    jestem w trakcie kupna do mojej niuni lamp przednich soczewkowych firmy FK z ringami . Mam dylemat jakie kupić z czarnym czy srebrnym środkiem . Kolor mojej audi to niebieski ( taki jak w większości golfów 4) czy będą pasowały do tego koloru , i jak świecą te czarne bo srebrne już miałem to wiem...

    pozdrawiam
    Pawcio podaj adres sklepu gdzie można takowe kupić bo też się przymierzam
    Pzdr

  4. #4
    moor's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    pomorskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Co do wyboru koloru lamp ,to zgadzam sie z tomekAGU. Kupić takie lampy można np.tutaj http://www.venom24.pl/lampy-przednie...c-154_159.html

  5. #5

    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    na śląsku
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    Jeśli ktoś jest zainteresowany mam do sprzedania ringi sonar w kolorze chrom (fotki w podforum moje auto), zainteresowanych zapraszam na PW.
    Jeździł kiedyś samochodem marki Rover, teraz z niego jest tylko Pozer...

  6. #6

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kłodzko
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD

    Domyślny ::

    lampy te znalazłem na allegro w cenie 540 zł. nowe a na tej stronie co podał kolega sa po 799 zł.. Te z allegro też są z firmy FK
    Ostatnio edytowany przez Pawcio791 - 08-02-08 o 21:02

  7. #7
    gawrone's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cze100chowa
    Auto
    BMW e46 323i M52 2xVANOS & Yamaha R6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    ja bym wziąl czarne lampy...w poprzednim aucie mialem czane i teraz tez sobie wrzuce czarne pomimo ze moje a3 jest srebrne...widzialem na forum gdzies wlasnie srebrne a3 z czarnymi lampami super wygladalo...nawet sobie fotke na dysku zapisalem moje a3 na nowe lampy musi troche poczekac...mam je dopiero od miesiaca i teraz szykuje sie do wymiany rozrzadu pompy wody filtra oleju filtra paliwa itp...wiec troche mnie szaprnie taka przyjemnosc...no ale najpierw dbamy o silniczek a pozniej tuningujemu autko

  8. #8
    wyder's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    A3 1,8 Seria >>> A4 2,5TDI Q Mod>>> Będzie A5 mod :) niedługo >>> Sercem i duszą z wami
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    6 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez gawrone Pokaż post
    ja bym wziąl czarne lampy...w poprzednim aucie mialem czane i teraz tez sobie wrzuce czarne pomimo ze moje a3 jest srebrne...widzialem na forum gdzies wlasnie srebrne a3 z czarnymi lampami super wygladalo...nawet sobie fotke na dysku zapisalem moje a3 na nowe lampy musi troche poczekac...mam je dopiero od miesiaca i teraz szykuje sie do wymiany rozrzadu pompy wody filtra oleju filtra paliwa itp...wiec troche mnie szaprnie taka przyjemnosc...no ale najpierw dbamy o silniczek a pozniej tuningujemu autko
    Daj fotkę
    Pzdr

  9. #9
    gawrone's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Cze100chowa
    Auto
    BMW e46 323i M52 2xVANOS & Yamaha R6
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    fotka tej audicy -> http://img155.imageshack.us/my.php?image=audia3wn2.jpg (bardzo ladna furka)

    fotka moich lamp w bmw e36 -> http://img155.imageshack.us/my.php?image=e36cm7.jpg

    tylko tak jak pisalem w innym poscie lampy dosc mocno paruja jak jest zimno czy wilgotno na dworze...ale na forum pisze jak mozna zapobiec parowaniu...trzeba dobrze uszczelnic lampe i zrobic odpowietrzniki...jest to opisane...u mnie w e36 lampy bardzo parowaly byly nawet w reklamacji...wymienili mi na nowe od reki...po tygodniu zaczely parowac...pozniej sprzedalem fure wiec nie juz to nie obchodzi i zasanawialem sie nad kupnem takich do a3 bo wlasnie obawialem sie tego parowania...ale jeden forumowicz napisal ze jemu parowaly ale uszczelnil od nowa i teraz jest podobno git...dlatego kupie tez takie i na dzien dobry je rozkleje kupie klej do szyb samochodowych i skleje je jeszcze raz.

  10. #10

    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Swieta prawda, do srebrnej A3 czarne pasuja elegancko. Ogolnie czarne elementy w srebrnym wozie wygladaja kozacko. Do niebieskiej wybralbym jednak chromy. Wszystko jest jednak sprawa gustu a o tym rozmawiac nie powinnismy. Jesli chodzi o same lampy ( Sonary) to polecam. Fajny desing choc przepalil mi sie jeden ring.

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •