Pokazane rezultaty 1 do 1 z 1

Temat: Audi A3 8P - BNS 5 + fabryczny bluetooth (pytanie o A2DP)

  1. #1

    Data dołączenia
    Feb 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łódzkie
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS

    Domyślny Audi A3 8P - BNS 5 + fabryczny bluetooth (pytanie o A2DP)

    Witam,

    mam Audi A3 2006 1.9 TDI z BNS 5 i fabrycznie zamontowanym bluetoothem. Do zestawu dołożyłem sobie zmieniarkę CD, którą mam w schowku.
    Wykorzystuje bluetooth jako system głośnomówiący z moim telefonem pracującym pod kontrolą Androida.
    Działa świetnie choć nie wiem gdzie jest wbudowany mikrofon. Pewnie gdzieś nad moją głowa :)
    Chciałbym dodatkowo mieć możliwość słuchania muzyki przez A2DP w głośnikach samochodu z telefonu ale nie mam pojęcia czy nie mam takiej opcji w tzw. fabrycznym bluetoothcie czy po prostu nie umiem tego włączyć.
    Zastanawiałem się już nad zakupem jakiegoś zestawu tego typu https://car-tronic.pl/dension-lite-b...-ii-p4272.html ale chciałbym zostawić system głośnomówiący ten co mam bo działa bardzo przyzwoicie.
    Zastanawiam się czy muszę wymienić całość modułu bluetooth na nowy czy może da się jakoś dołożyć obsługę A2DP bez dotykania obecnie zamontowanego modułu.

    Dodam jeszcze, że kiedy kupiłem auto miałem zamontowany dodatkowo uchwyt do telefonu jak na zdjęciu poniżej.
    Może to kogoś naprowadzi co w tej chwili mam zamontowane w aucie.


    Proszę Was o podpowiedź jak uzyskać A2DP w swoim systemie audio.
    Z góry dziękuję za wszelkie informacje.

    Udało mi się uzykac więcej danych bo właśnie sprawdziłem przy pomocy VCDSa dane mojego moduł telefonu(77):
    Address 77: Telephone
    Control Module Part Number: 8P0 862 335 H
    Component and/or Version: FSE_255x BT H26 0290

    Przy okazji mam jeszcze jedno pytanie. Czy jeśli nie mam kierownicy z przyciskami do sterowania rozpoznawaniem mowy itd. a moduł telefonu to ma to czy mogę jakoś z tego rozpoznawania korzystać?
    Ostatnio edytowany przez aron - 28-06-13 o 11:36 Powód: Nowe informacje

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •