Strona 564 z 596 PierwszyPierwszy ... 64464514554562563564565566574 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 5,631 do 5,640 z 5954

Temat: Felgi, opony, koła, - wszystko do Audi A3 8L

  1. #5631
    Wiac's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    119 razy
    Podziękował
    54 razy

    Domyślny

    Jeździ pare osób na forum. Pierwsza która mi przyszła na myśl to ta Audi z najdroższymi felgami na forum:

  2. #5632

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    Audi A3 8L 110HP @ 146Hp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Panowie mam dwie sprawy. Ostatnio pisałem na forum ale chyba nie do końca wszystko dopiąłem.
    Zestaw jaki planuję włożyć.
    Sprężyny Eibach -35(przod), -25 tył - już założone
    4x - Felgi 17' 8j ET 35
    Opony przód: 215/45/R17
    Opony tył: 225/45/R17
    Dystanse tył 10mm

    Po wstępnych przymiarkach bo wszsytkie graty oprócz dystansów już mam, mechanik powiedział że mogę mieć problem z ABS'em ponieważ obwód kół się lekko różni.
    Faktycznie na kalkulatorach internetowych wyszło różnicy 1.44%.
    Chciałbym zapytać czy ktoś z was tak jezdził i czy faktycznie bedzie problem z ESP i ABS ? Jeśli tak to oddam te 215 i kupię 225 aby wszystkie były takie same.

    Druga sprawa dotyczy dystansów. Kupując dystanse 10mm bez tego pierścienia centrującego na końcu(płaskie) felga nie będzie poprawnie siedziała na piaście - podobno to nie bezpieczne. Natomiast kupując te z pierścieniem to też chyba lipa bo piasta ma 17mm więc będą 2 na sobie. Może to trochę źle rozumiem.
    Mógłby mi ktoś kto ogarnia wytłumaczyć te 2 kwestie ?

    Z góry dzięki.
    Ostatnio edytowany przez slotki - 03-03-18 o 13:54

  3. #5633

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    ze swojego doświadczenia wiem...jak felga nie siedzi na piaście lub rozmiar piasty jest mniejszy, a nie założysz pierścienia to na bank będzie biło Ci kierownicą w okolicy 100-120/h
    Ostatnio edytowany przez UmbertoLbn - 03-03-18 o 14:36 Powód: błąd

  4. Podziękowania dla UmbertoLbn za pomoc w problemie

    slotki (03-03-18)

  5. #5634

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    Audi A3 8L 110HP @ 146Hp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez UmbertoLbn Pokaż post
    ze swojego doświadczenia wiem...jak felga nie siedzi na piaście lub rozmiar piasty jest większy, a nie założysz pierścienia to na bank będzie biło Ci kierownicą w okolicy 100-120/h
    No to w takim układzie daruje sobie dystans.
    Dzięki.

    Pozostała jeszcze sprawa tych kół z przodu i z tyłu różnych.

  6. #5635

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    slodki... moim zdaniem kup cztery jednakowe opony 225....osraj dystanse co da Ci centymetr na wyglądzie a 300zł pójdzie sie grać. dzisiaj wyciągałem zapas ze swojej A3 no i okazuje się, że mam nowiutką, nigdy nie zakładaną felgę sline 17" z oponą 225/45. przymierzyłem i wygląda super. możesz podrzucić zdjęcie na tych obniżających sprężynach i jakie felgi kupiłeś. chętnie zobacze jak to wygląda, bo ja mam oryginalnego sline'a, czyli -20 na całości.
    Ostatnio edytowany przez UmbertoLbn - 03-03-18 o 14:55

  7. #5636

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    Audi A3 8L 110HP @ 146Hp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez UmbertoLbn Pokaż post
    slodki... moim zdaniem kup cztery jednakowe opony 225....osraj dystanse co da Ci centymetr na wyglądzie a 300zł pójdzie sie grać. dzisiaj wyciągałem zapas ze swojej A3 no i okazuje się, że mam nowiutką, nigdy nie zakładaną felgę sline 17" z oponą 225/45. przymierzyłem i wygląda super. możesz podrzucić zdjęcie na tych obniżających sprężynach i jakie felgi kupiłeś. chętnie zobacze jak to wygląda, bo ja mam oryginalnego sline'a, czyli -20 na całości.
    Wszystko spoko piszesz, tylko że zarówno opony jak i felgi już leżą w garażu. Chcąc założyć 4 jednakowe opony, muszę dokupić 2 kolejne nowe opony a te dwie 215 muszę jakoś sprzedać - lekko to kłopotliwe.
    Dystanse oleje faktycznie, zabawa ze śrubami, zbieżnością i wyważaniem tego chyba nie warta wyprawki.
    Fotek jeszcze nie wrzucę bo samochód stoi na zimówkach jeszcze. Na 20 marca jestem umówiony do lakiernika. Będę malował prawie cały samochód z wyjątkiem dachu i maski. Potem konserwacja zawieszenia i włożę felgi.
    Obiecuję wrzucić zdjęcia za miesiąc już będzie wszystko gotowe

    Widzę, że jesteś z Lu - ja też mieszkam w Lu to możemy się kiedyś spotkać - obczaisz sobie efekt

  8. #5637

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    no spoko....ja w najbliższym tygodniu będę (prawdopodobnie) miał już upatrzone koła 18" wzór RS. też długo kombinowałem, że może s-line...a może 18tki...a może 17tki...a może RS 19tki ale już wiem co chce i na jakiej oponie. ogólnie podobał mi się ten efekt (S3 które oglądałem w nowym targu)

    https://www.fotosik.pl/zdjecie/a46b3905c7f0ee83

    to są sline 18" 8,5j et35 na dystansach 25mm
    Ostatnio edytowany przez UmbertoLbn - 03-03-18 o 18:11

  9. #5638

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    Audi A3 8L 110HP @ 146Hp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez UmbertoLbn Pokaż post
    no spoko....ja w najbliższym tygodniu będę (prawdopodobnie) miał już upatrzone koła 18" wzór RS. też długo kombinowałem, że może s-line...a może 18tki...a może 17tki...a może RS 19tki ale już wiem co chce i na jakiej oponie. ogólnie podobał mi się ten efekt (S3 które oglądałem w nowym targu)


    [IMG]file:///C:/Users/Beatka/Desktop/Robercik/s3.jpg[/IMG]
    to są sline 18" 8,5j et35 na dystansach 25mm
    Wrzuć fotkę na jakiś upload bo masz ścieżkę do zdjęcia na Twoją lokalną maszynę i my fotki nie widzimy.

    Ja kupiłem takie. Mam ciemno granatowy kolor A3.
    https://ibb.co/m8DdV7

    Wydaje mi się, że przy ET 35, na felgach 8.5j to dystans 25 to będzie wystawać poza nadkole, ktoś mi wyliczał ostatnio parę stron wcześniej to podobno przy moich ET 35 8j to dystans 12mm to jest max.

  10. #5639

    Data dołączenia
    Nov 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lublin
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    o kurka!....ładne!
    co do dystansów to poroniony pomysł. mało, że są drogie to jeszcze dłuższe śruby. jeszcze jak ktoś robi szerzej 25-30mm to mogę zrozumieć ale jak gra idzie o 10-15mm to minimum 3 stówki wyrzucone w błoto. lepiej to włożyć np w lepsze opony. (poprawiłem link)

    ile dałeś za te felgi? kozackie ale na pewno nie było tanio.

  11. #5640

    Data dołączenia
    Feb 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zamość
    Auto
    Audi A3 8L 110HP @ 146Hp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez UmbertoLbn Pokaż post
    o kurka!....ładne!
    co do dystansów to poroniony pomysł. mało, że są drogie to jeszcze dłuższe śruby. jeszcze jak ktoś robi szerzej 25-30mm to mogę zrozumieć ale jak gra idzie o 10-15mm to minimum 3 stówki wyrzucone w błoto. lepiej to włożyć np w lepsze opony. (poprawiłem link)

    ile dałeś za te felgi? kozackie ale na pewno nie było tanio.
    Dzięki

    Wbrew pozorom, felgi nie były drogie. To są felgi po malowaniu. Są w stanie idealnym.
    Dałem za nie 1350 zł.
    Jak chcesz to na priv mogę wysłać Ci linka allegro do gościa od którego kupiłem. Ma sporo podobnych i jest w czym wybierać.

    A jeśli chodzi o dystanse 10mm Eibacha dedykowane do a3 8l to koszt 160 zł za parę na tył. Wiadomo jeszcze trzeba kupić śruby. Szersze przy tych felgach chyba nie wejdą, ale to będzie widać na samochodzie za miesiąc. Dam znać co i jak. Jak narazie odpuszczam dystanse, zobacze jak będzie bez

    https://eibach.pl/dystanse-eibach-pr...6-pi-5172.html

Strona 564 z 596 PierwszyPierwszy ... 64464514554562563564565566574 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •