Pokazane rezultaty 1 do 8 z 8

Temat: Skradziono czarne AUDI A3 8L rok 2000 1,9 TDI 131KM

  1. #1

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny Skradziono czarne AUDI A3 8L rok 2000 1,9 TDI 131KM

    Wczoraj pomiędzy godzinami 0:30 a 6:15 skradziono mi czarne AUDI A3 8L 1,9TDI silnik ASZ 131KM z parkingu w Nowej Dębie. W tych samych godzinach skradziono również w Nowej Dębie skodę superb rocznik 2004 również czarną, chyba sedan.
    Moje auto było to auto 3-drzwiowe na oryginalnych felgach AUDI 17" z oponami Continental Contisportcontact 3 na przodzie i Contisportcontact 2 na tyle. Rozmiar opon 225/45/17. Audi było w oryginalnym czarnym kolorze, miało z tyłu hak holowniczy z odczepionym zaczepem. Miało oryginalne reflektory ksenonowe ze spryskiwaczami, zregenerowane jakiś czas temu i świeciły sporo mocniej niż inne a3 z ksenonami.
    Ze znaków szczególnych to na tylnej klapie miało oprócz oryginalnych oznaczeń AUDI A3 1,9 TDI oznaczenie AUDI S6 nad napisem 1,9 TDI. Miało maluteńką wgniotkę na tylnym prawym błotniku nad kołem, prawie niewidoczną. Na tylnym zderzaku z lewej strony na samym rogu u góry przy pod lampą miało niewielką dziurę zaklejoną czarną taśmą (wielkość taśmy około 4cm w poziomie na 2cm w pionie. Na przedniej szybie w dolnej części pomiędzy wycieraczkami miało okrągły odprysk na szybie wielkości około 5 gr.
    Nr rejestracyjny auta to RT 27420.
    nr VIN WAUZZZ8LZ1A004841
    nr silnika 002255 silnik ASZ po programie, przebieg 263000km z groszami
    Wyposażenie: ABS, ASR czy ESP, centralny zamek, hak holowniczy odpinany, halogeny oryginalne w zderzaku, blokadę skrzyni biegów BEARLOCK, elektryczne szyby, ksenony, webasto, pełny komputer pokładowy, trójramienna skórzana kierownica, skórzany lewarek, radio audi symphony na 2 diny z kasetą i cd, klimatronic, 10xAIRBAG.
    W aucie pojechał też fotelik dziecięcy RECARO YOUNG SPORT w kolorze niebiesko szarym, oraz radio CB PRESIDENT HARRY II.
    Auto w sobotę miało zmieniony kompletny rozrząd z olejami i filtrami, nowe tarcze z tyłu z klockami.
    Jeśli ktokolwiek natknie się na jakieś części czy na całe auto, które odpowiadałoby opisowi, prosiłbym o kontakt na priv, albo bezpośrednio zgłosić taki fakt na policję.
    Z góry dziekuję
    Ostatnio edytowany przez Grześko - 11-07-13 o 16:35

  2. #2
    morgan's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Grześko Pokaż post
    Auto w sobotę miało zmieniony kompletny rozrząd z olejami i filtrami, nowe tarcze z tyłu z klockami.
    To był jakiś sprawdzony, pewny warsztat czy może sam robiłeś?
    Eh szkoda też fotelika bo maluch stracił swój kubeł...

    P.S. Ilość znaczków w aucie z napisem AIR BAG nie odpowiada bezpośrednio liczbie zamontowanych poduszek powietrznych

  3. #3

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez morgan Pokaż post
    To był jakiś sprawdzony, pewny warsztat czy może sam robiłeś?
    Eh szkoda też fotelika bo maluch stracił swój kubeł...

    P.S. Ilość znaczków w aucie z napisem AIR BAG nie odpowiada bezpośrednio liczbie zamontowanych poduszek powietrznych
    Właśnie robiłem sam, nigdy żaden mechanik nie miał kluczy od tego auta w ręce.

  4. #4
    morgan's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Grześko Pokaż post
    Właśnie robiłem sam, nigdy żaden mechanik nie miał kluczy od tego auta w ręce.
    Do tego zmierzałem bo zawsze to byłby jakiś trop. Powodzenia aczkolwiek sam wiesz...

  5. #5

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    Audi A4
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Nie wiem czy cię to pocieszy ale w moim przypadku rozbili gang złodziei samochodów po 3 latach od kradzieży. A ukradli mi audi A4 2006 S-line. Miałem je całe 2 miesiące. Oczywiście auta nie ma, z tego co wiem poszło całe w inne ręce. Pytanie tylko w jakich okolicznościach ci ukradli te auto ? no i czy miałeś jakieś zabezpieczenia?

  6. #6
    leo1983's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Piaseczno
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8P
    Silnik
    2.0T CDLA
    Pomógł
    4 razy

    Domyślny

    Bede patrzyl chodz w moje okolice szybko pewnie nie trafi.. bearlocka miales zapietego?

  7. #7

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Auto
    AUDI A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez adam0148 Pokaż post
    Nie wiem czy cię to pocieszy ale w moim przypadku rozbili gang złodziei samochodów po 3 latach od kradzieży. A ukradli mi audi A4 2006 S-line. Miałem je całe 2 miesiące. Oczywiście auta nie ma, z tego co wiem poszło całe w inne ręce. Pytanie tylko w jakich okolicznościach ci ukradli te auto ? no i czy miałeś jakieś zabezpieczenia?
    Ukradli z parkingu pod blokiem. Blokada skrzyni była zapięta. W tych samych godzinach ukradli też skodę superb też czarną z 2004r też z ksenonami, miała skórę, przyciemniane szyby, też tdi, też na 17" alufelgach i też miała zapiętą blokadę skrzyni. Stała 2 bloki ode mnie. a tydzień wcześniej skradziono inne czarne a3 20km od mojej miejscowości. Z monitoringu tej innej a3 wychodzi, że wsiedli jak do siebie i po 2-3 minutach odjechali. Gość który ją miał jeszcze kredyt spłaca.
    Przypadek? Raczej nie. Tym bardziej , że u nas od 5 lat nie było kradzieży auta. A tu raptem w jedną noc o jednej porze ginie 2 auta koło których nie dało się przejść obojętnie.

  8. #8

    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rybnik
    Auto
    Audi A4
    Model
    Inny
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Podobnie było u mnie, policjanci Cię pocieszyli... ? Tekstem pewnie już jest rozkręcone...
    Ostatnio edytowany przez adam0148 - 13-07-13 o 06:16

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •