Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 20

Temat: Radio Symphony i wymiana na navi

  1. #11
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    nowe navi + montaz do 8L z konsola srodkowa za 2.000 ? to az nie mozliwe sama konsola kosztuje chyba 300-500 zl a nowa navi nie jest wcale taka tania a gdzie jeszcze antena , kable , montaz

  2. #12
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    eR
    Ale ktora montowales ta najnowsza navi?
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  3. #13
    Abdul from Dubai Fanta's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Audi A6 Dubai Style
    Model
    S3 8L
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Cassel Pokaż post
    nowe navi + montaz do 8L z konsola srodkowa za 2.000 ? to az nie mozliwe sama konsola kosztuje chyba 300-500 zl a nowa navi nie jest wcale taka tania a gdzie jeszcze antena , kable , montaz
    On mial na mysli raczej robocizne sama

  4. #14
    Zbanowany
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    poland
    Auto
    A3, L IS 220d
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    nie nie koledzy czytajcie uważnie, w myślenicach montaż kosztuje 2k,i prawdopodnie nie wymagaja zakupu ramki gdyż oni przycinają istniejącą, tak więc jak masz 2DIN to niewiele przeróbek samej ramki będzie potrzebne natomiast samą konsole środkową trzeba dopasować do navi, ale musisz im dostaczyć to co ma być zamontowane
    ja montowałem starą navi bo przy nowej za duże koszta by mi wyszły ale teraz żałuje bo przy nowej navi nie trzeba wybierać pomiędzy tunerem TV a innymi rzeczami np ps2 dvd ect bo ma kilka wejsc a nie lepiej kupić ci Arturo cos z dotykowym panelem na windzie ?? ja wiem że ori to ori,ale są już dostępne takie 2DIN blaupunkta bodaże stacje z ekranem dotykowym z trardym dyskiem i prockiem na windzie więc można to łatwo rozbudować wg mnie nowe navi w 8L przynajmniej dziwnie wygląda ale to moje zdanie

  5. #15
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    aha sam montaz... ja bym ci to zamontowal za 1/4 ceny przyciac mozna samemu tylko trzeba wiedziec jak... no i navi trzeba dostosowac delikatnie - przyciac odpowiednio to tez mozna spokojnie wykonac...

    co do tego co mowisz 2din blaupunkt to chodzi ci o carPC takie cos co mam u siebie tylko ze ja mam osobno bo wieksze parametry... tylko pamietaj ze do tego potrzebujesz jeszcze radio zeby dzwiek szedl... wiec troche inwestycja duza..

  6. #16
    Zbanowany
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    poland
    Auto
    A3, L IS 220d
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    no niby tak, wiadomo że oni nie dlatego w tych myślenicach życzą sobie 2k bo to jest strasznie trudne tylko wiadomo lepiej dać im bo jak zepsuja to musze nowe navi kupic i sie znają na tym jest tam troche dłubania niestety przy tym
    a odnosnie tego to nie wiem czy to carPC widziałem kiedys na allegro cos takiego z tym że nie potrzebowało to dodatkowego radia bo samo w sobie miało wszystkie fukncje radia poszukam później na necie i jak znajde to wkleje linka
    no Twój wozik cassel to jak dla mnie zbyt duży hardcore do ogarnięcia ale szacun za mase pracy bo tam na pewno litry potu, kilkaset siwych włosów i kupa hajcu w tym jest ale to tak w ramach OT

    a druga sprawa arturo to taka że jak zamontujesz navi to nie spodziewaj się że będziesz miał dzwięk jak z wysokiego pionka clariona czy alpine fakt że sama moc wyjściowa radia jest duża ale sterowanie i korecja dzwięku zerowa także ciężko znaleść złoty żrodek no chyba że sie szarpniesz na zestaw alpine z tv i tunerami to takie coś gra strasznie juz na ori subie i ori głośnikach
    Ostatnio edytowany przez eR - 17-02-08 o 16:25

  7. #17
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    eR no wsumie racja sa takie zestawy multimedialne np Alpine co ma wlasnie navi , radio , cd , monitor itd... Ale koszt takowego zestawu multimedialnego to chyba 4 tys zl

  8. #18
    Zbanowany
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    poland
    Auto
    A3, L IS 220d
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    to i tak taniej niz navi + tuner tv+ anteny+montaż+dvd no dzwięk nieporównywalny, z tym że jeden minus--->ori tuner TV nieporównywalnie lepiej zbiera niż np ten z alpine( wiem bo widziałem jak działa alpine tuner tv a jak zbierało u mnie

  9. #19
    Cassel's Avatar
    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bydgoszcz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    tak dokladnie... kazdy zestaw ma zalety i wady... zwykle ori ma takie a co innego ma zupelnie inne wiec wybor ciezki ogolnie

    co do samego montazu do 2tys to naprawde duzo... chyba sam oglosze na allegro navi z montazem itd

  10. #20
    Zbanowany
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    poland
    Auto
    A3, L IS 220d
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    dokładnie, cassel widze jest już zaprawiony w bojach ja też troche kasiory na tym potraciłem, ale jak kto czapu chyba stwierdził tunning musi boleć
    na pewno odradzam jakies kontakty z klinikami dzwięku ect bo oni jak to handlowcy wcisną każdy kicior żeby sprzedać drożej ect poza tym co ja będe uczył ojca dzieci robic

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •