Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 81

Temat: R-Performance (Rogal) korekta i wybuchło turbo

  1. #11
    nosscore's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3 1.8T Ambition
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    W takich sytuacjach, gdy auto było odstawione sprawne, sprawdzone itp itd to zwyczajnie tego auta właściciel nie powinien zabrać na lawecie. Krótka piłka i pytanie- kiedy mam się zgłosić po odbiór sprawnego auta? Teraz czas leci, a jak wiadomo ciężko jest wtedy cokolwiek udowodnić tym bardziej że za jakąś usługę zapłacił.

    Ponadto przykre że takie sytuacje w ogóle mają miejsce. Tego typu akcje powinny być załatwiane polubownie i nie wychodzić za drzwi warsztatu.
    Ostatnio edytowany przez nosscore - 26-07-13 o 15:56
    Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment.
    Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.


  2. #12
    Armi's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    różnie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Proszę Was, dziwi mnie że przy takiej konkurencji jeszcze ktoś tam jeździ.
    Podejście do klienta jest straszne i wcale nie chodzi o to, że ciężko jest się dodzwonić.
    Byłem tam raz - zostałem posądzony o przyjechanie niesprawnym autem - logi wysłane dzień przed (bez zastrzeżeń Rogala), układ paliwowy sprawdzony przez Diesel Service z Nadarzyna - Bogdan Podkowiński (nazwisko mówi samo za siebie). Dziwne było to, że to rzekomo niesprawne auto wypluło całkiem zdrowy wynik.
    Inny kolega pojechał i został potraktowany bardzo niemiło, został niemal wygnany za niesprawne auto, gdy już miał odjeżdżać - przyszedł mechanik i powiedział, że to jednak jest problem z hamownią a nie z autem. Nie usłyszał: przepraszam, pomyłka.
    Jeszcze inni znajomi gdy pytali o wynik usłyszeli: tyle Ci wystarczy. Żadnej informacji typu: sprzęgło masz słabe. Nie było rozmowy tylko płać i do widzenia.
    To są przypadki osób które znam osobiście a nie wierzę, że byli jedynymi niezadowolonymi klientami. Szczerze mówiąc, wcale nie jestem zdziwiony.

  3. #13
    casero's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    A miałem się wybrać na dniach do tej Firmy bo mam nie daleko Po przeczytaniu tych wypowiedzi raczej podziękuje tej firmie.

  4. #14
    rapix's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zambrów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CBFA
    Pomógł
    103 razy
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    Ja to powiem tylko jedno... Jak miał logi zrobić jak nie na hamowni ? Więc skąd te gadki że nie sprawdził auta po to wjechał na hamownie i zaczął jeździć żeby zapewne sprawdzić auto... mając hamownie nie będzie przecież wyjeżdżał na ulicę robić logów ?

  5. #15
    kwass3's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Babice/Lublin/Garwolin
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    znamy tylko jedna strone medalu i na ten temat nie bede sie wypowiadał, ale wiem jedno i przekonałem sie nie jeden raz, ze w tym kraju mechanicy i politycy za nic nie odpowiadaja

  6. #16
    Armi's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    różnie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    17 razy

    Domyślny

    Druga strona milczy a to też o czymś świadczy
    Plus: "I wczoraj jeszcze telefon z pretensjami że jak ja mogłem tak to wszystko nagłośnić "

    Nic dodać, nic ująć.

  7. #17
    kosmo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    siedlce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    107 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Armi Pokaż post
    Druga strona milczy a to też o czymś świadczy
    Plus: "I wczoraj jeszcze telefon z pretensjami że jak ja mogłem tak to wszystko nagłośnić "
    czyli śledzi temat a milczy

  8. #18
    stolniczkow's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    DG
    Auto
    MK5 GTI
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Jeśli opisy poszkodowanego i innych tutaj wypowiadających się są prawdziwe to zachowanie tunera jest niedopuszczalne. Nie chodzi mi tu nawet o kwestię tego turbo ale generalnie o traktowanie klienta. Wiem jak takie firmy funkcjonują i wiem, że często szef (tuner) jest mega zapracowany. Nie zwalnia go to jednak z obowiązku dbania o klienta... Mnie się wydaje (jest to moja prywatna opinia), że Rogal się rozbezstwił przez grupówki, które robi na największą skalę w kraju. To jest na prawdę szybki pieniądz, ludzie ustawiają się w kolejce i odchodzą z pocałowaniem ręki. Przez tydzień firma ma obrót rzędu 20tys zł i grafik wypchany po brzegi. Po co się więc starać dla klienta indywidualnego, lepiej nagonić kolejną turę. Prawdziwego fachowca jednak poznaje się właśnie przy okazji takiego fuckupu jak opisany w tym wątku.
    Zaznaczam jeszcze raz, że to moja prywatna opinia.

  9. #19
    rapix's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zambrów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CBFA
    Pomógł
    103 razy
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    Ja dodam jeszcze jedno sprawę jeśli dobrze zrozumiałem to te nowe turbo jeździło rok za nim trafiło do tunera...

  10. #20
    kosmo's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    siedlce
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    107 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Miro Pokaż post
    Jak co niektórzy wiedzą w piątek wylądowałem w R-Performance u Rogala w celu wystrojenia turbo (nówka ARL po niecałych 7 kkm przebiegu) + zrobiona cała góra silnika.
    wychodzi na to ze tak

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •