Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 52

Temat: 1.8T AGU - modyfikowany - 238KM/346Nm

  1. #11
    rapix's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Zambrów
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CBFA
    Pomógł
    103 razy
    Podziękował
    24 razy

    Domyślny

    Zostaw sam końcowy i będzie dobrze, wywal tego kata i środkowy i zrób dp, jak na seryjny wydech to i tak nieźle

  2. #12
    Grexon's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi A3 1.8T+ SOLD
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Wow jestem w szoku ze to wszystko na seryjnym wydechu... masz jeszcze sporo do ugrania. Tak jak pisza dp + wywalenie kata moze byc poprostu jakis srodkowy przelotowy + koncowy zostawic i cisza jak makiem zasial wiem to z autopsji

  3. #13

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Jak dla mnie moc i moment zawyżony o ok 20hp/40nm. Kolektor wydechowy jeśli masz fabryczny jest zwężony a po ponad 10 latach zapewne jest cały popękany a to ma duuuże znaczenie. Sam przelot w takiej konfiguracji powinien dać ok 20hp a jeśli byś zrobił dolot z nadkola i wystroił to jeszcze 10hp. Z takiej dedukcji wyszłoby ok 270hp co dałoby Ci mistrzostwo świata na k03s. Poza tym, chyba że nie doczytałem i masz inną, ale seria pompa paliwa w agu już przy 200hp odpływa.
    Ja u siebie z całym przelotem, tipem, odlewanym customowym kolektorze, pompą walbwo, pełnym dolocie miałem 250hp i 330nm przy maksymalnym bezpiecznym doładowaniu w peaku 1,18. A turbina była funkiel nówka, a większe doładowanie by ją skończyło.
    Jak dla mnie nie ma opcji, żeby Twój wynik był realny.
    A4B7 3.0 TDI ASB

  4. #14
    Grexon's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańsk
    Auto
    Audi A3 1.8T+ SOLD
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    7 razy

    Domyślny

    Moze kolga ma bardzo zdrowy silnik a wynik na poziomie 260 z tym co ma + wydech jest osiagalny. Nie jest to latwe, ale do zrobienia

  5. #15
    nosscore's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3 1.8T Ambition
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kamivil Pokaż post
    Jak dla mnie nie ma opcji, żeby Twój wynik był realny.
    Z takimi opiniami też trzeba się liczyć U mnie na serii bez modzenia i wywalonym katem wypluło 157KM na rolkach i oczywiście "nie ma opcji że to seria"! obecnie auto ustawiłem na około 180 KM. Jeśli silnik i osprzęt są zdrowe to taki wynik jest realny.
    Co do samego kata to nie mam odniesienia co do tego jak było wcześniej, gdyż auto kupiłem już bez "korka" jednak wg mnie warto się tego pozbyć.
    Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment.
    Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.


  6. #16

    Data dołączenia
    Nov 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    nosscore dobrze mówisz, 157 to jest wynik dobrej serii bez kata. Wyniki 150 na serii uważane są za zdrowe A3 z lat <2000. Tak jak pisałem wcześniej, osprzęt jest limitem i tego nie da się przeskoczyć. Dłuuugo wałkowałem ten temat.
    Zdrowy silnik w 1.8t po prostu trzyma parametry fabryczne i poddaje się tym zadanym w modzeniu, nic więcej. To nie są nowe silniki, że masz gift w postaci 30-40hp na start.
    Ostatnio edytowany przez kamivil - 01-08-13 o 09:10
    A4B7 3.0 TDI ASB

  7. #17
    nosscore's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A3 1.8T Ambition
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kamivil Pokaż post
    nosscore dobrze mówisz, 157 to jest wynik dobrej serii bez kata. Wyniki 150 na serii uważane są za zdrowe A3 z lat <2000. Tak jak pisałem wcześniej, osprzęt jest limitem i tego nie da się przeskoczyć. Dłuuugo wałkowałem ten temat.
    Zdrowy silnik w 1.8t po prostu trzyma parametry fabryczne i poddaje się tym zadanym w modzeniu, nic więcej. To nie są nowe silniki, że masz gift w postaci 30-40hp na start.
    Do samej specyfiki starszych 1.8T dodam tylko że jeśli silnik jest w BDB kondycji to szybciej siądzie cały osprzęt silnika niż sam silnik- widzę to u siebie, to samo też usłyszałem od osoby która często modyfikuje i mocno przerabia te silniki (wg mnie posiada ogromną wiedzę).
    Zdrowaś turbino, powietrzaś pełna, gaz z Tobą Błogosławionaśty między kolektorami i błogosławiony owoc żywota twojego moment.
    Święta turbino, matko mocy, módl się za nami wolnymi, teraz i w godzinę braku wachy amen.


  8. #18
    chrzanos's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża/Białystok
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Panowie kreskami tak do końca nie ma co się podniecać bo kolega w golfie 4 agu miał 238 km i coś koło 360 nm - tip wydech fmic wtryski 550, k03s ,waks, s2 n75 itp itd czyli standardowe opcje a ja 210 km i 330nm ( nowe k03-058,380CC , tip ,fmic ,wydech + koncowy seria , paliwo 100 oct ,dv s3,waks ,nowy n75) i zrobiłem go bez problemu .Prob było 3 w tym z rolki zeby nie bylo ze spalił start itp ... kierownik ogarnięty wrazie pytań

    No chyba, żę u mnie coś nie tak z hamownią było ale wydaje się wszystko ok - dynomet .

  9. #19

    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Starogard gd
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Setup niemal identyczny jak u mnie nawet wtryski mam te same ale dodatkowo przelot i walbro. Ładny wynik jak na serie wydech to faktycznie, ciekaw jestem przebiegu ciśnienia po obrotach.

  10. #20
    szymon_2304's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    Wczoraj miałem sprawdzić na "auto Gauge" - zapomniałem;/ dziś postaram się wrzucić jak wygląda doładowanie. Może uda mi się skleić jakiś filmik
    Civic 1.4 90PS -> Golf IV 145PS TDI -> A3 1.8T 212PS -> A4 B7 2.0 TDI AVANT -> A4 B6 Avant Quattro BEX ->Opel Corsa 1.2 -> Audi A3 8P SB 2.0TDi Q

Strona 2 z 6 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •