Witam drogich kolegów i koleżanki.
Wszyscy wiedzą jakich mamy bohaterów na drogach. Wyprzedzają na trzeciego, po podwójnej, 100 w zabudowanym, aż coraz trudniej ich dogonić i wyprzedzić

Postanowiłem zabezpieczyć się na wypadek piratów drogowych, których ostatnio obrodziło jak handlarzy jagód i w przypadku kolizji drogowej mieć dowód w postaci nagrania, że to nie ja tym razem, ale on. Posiadanie rejestratora jazdy to możliwość kontrolowania ścieżki pojazdu, gdy za kierownicą siedzi ktoś inny, lub gdy parkujemy przy hipermarketach. Opcje są 2: pierwsza, tańsza to "autoguard" na androida w smartfonie i jedna z aplikacji do automatyzowania systemu (np. Lama), jednak zasięg obiektywu i jakość montowanych w ten sposób filmików pozostawia wiele do życzenia, jest jeszcze parę innych mankamentów, ale z pewnością dużą zaletą jest jednak cena - 8zl + ew. pojemniejsza karta pamięci. Druga opcja to zakup gotowego urządzenia, działającego na zasadzie: "załóż i zapomnij". Ceny profesjonalnych rejestratorów jazdy wachają się jednak od 300 do ponad 1,4k złotych i stąd moje pytanie do szanownych właścicieli A3, kto was ma już takie cudeńko i mógłby zarekomendować któryś z modeli.

Dzięki i pozdrawiam

Dawid