Strona 14 z 22 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 131 do 140 z 214

Temat: Videorejestrator, jaki, ceny, opinie

  1. #131
    Wiac's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    119 razy
    Podziękował
    54 razy

    Domyślny

    Ściągnać prawy boczek słupka A, odkręcić słonecznik i lampkę i na tyle odchyli się podsufitka że bez problemu kabel się położy. Moim zdaniem zajmie to mniej czasu niż bawienie się ze wciskaniem kabla bez odkręcania czegokolwiek.

  2. Podziękowania dla Wiac za pomoc w problemie

    Zidane (05-10-17)

  3. #132
    komander's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    beskydzka małopolska
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    120 razy
    Podziękował
    127 razy

    Domyślny

    Zapomniałem o słupku... tak faktycznie trzeba go zdjąć żeby było to fajnie zrobione 😉

    tapnięte z S7 edge

  4. #133

    Data dołączenia
    Jan 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    NS
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 BFQ
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    A jak ściągnąć prawy boczek słupka? Macie może jakieś zdjęcia/wideo/poradnik? Bo na forum zdjęcia wygasły ;(

  5. #134
    true jiGsaw's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2016
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdynia
    Auto
    S3 8l 345 ps, S4 B5, M3 E46
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY

    Domyślny

    Witam,

    Po wypadku i nie tylko dojrzałem chyba wreszcie do tego by zamontować sobie kamerę samochodową i rejestrować przebieg jazdy.

    Co byście polecali i dlaczego, a co odradzacie? Kryteria, które z punktu widzenia laika podyktowane również moim charakterem:

    - przyzwoita jakość pozwalająca na odczyt niezbędnych detali, ale nie musi to być wodotrysk
    - ŁATWOŚĆ OBSŁUGI i możliwa automatyzacja wszelkich procesów - idealnie by było aby kamerę dało się zaprogramować aby np. automatycznie rozpoczynała nagranie chwili podania napięcia/włączenia i kończyła film w chwili wyłączenia/odpięcia ładowania itp. Łatwość zrzutu plików na komputer, ogólnie pojętej obsługi, montażu itd.
    - Ergonomiczna - łatwość montażu i odpowiedni gabaryt
    - Przyzwoita bateria w razie czego
    - Odpowiednia pojemność karty pamięci abym nie musiał co drugi dzień robić czystki na karcie pamięci, większość moich przejazdów trwa do 20 minut, ale częstotliwość nie jest mała czyli spora ilość krótkich nagrań
    - więcej mi nie przychodzi do głowy - mile widziane porady doświadczonych userów
    - za droga też chyba nie, żebym nie musiał jej chować w sejfie po każdej jeździe

    Mile widziane też ogólne uwagi czy warto, ile z tym jest zachodu, jakie zalety i wady takiego rozwiązania.

    aha budżet do 500 pln z możliwością rozszerzenia do 1000 w razie gdyby

    Dziękuję z góry za pomoc.

  6. #135
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Za 700-750zl można nabyć DOD LS460W, który nagraniami nocnymi zostawia konkurencje daleko z tylu. Lepszy może być jedynie nowszy model z tego roku ale to okolice tysiąca lub więcej.
    O kamerce pisałem tu już kilka razy i inni tez byli zadowoleni.
    Ogólnie sprzęcik spełnia Twoje wymagania. Przydatne funkcje typu nagrywanie po wykryciu ruchu na parkingu No i GPS pokazujący prędkość, położenie a na kompie można prześledzić trase.

    Karta najlepiej 32/64 GB wysokiej klasy typu SanDisk EXTREME 64 GB lub GOODRAM micro SDXC. To bardzo wydajne karty polecane do mocnych aparatów i kamer. Mam obie i polecam.

    Opinie opiniami ale polecam Ci zrobić śledztwo na yt gdzie znajdziesz wiele próbek z możliwościami kamerek.
    Od siebie dodam, ze w dzień wszystko dziś już ładnie nagrywa ale prawdziwe pole do popisu zaczyna się jak zajdzie słońce.

    Powodzenia
    Ostatnio edytowany przez heko - 28-11-17 o 09:50
    Nie mam fejsa ani androida!

  7. The Following 2 Users Say Thank You to heko For This Useful Post:

    16vg60 (27-11-17),Miro (27-11-17)

  8. #136
    Wiac's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów Wielkopolski
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    119 razy
    Podziękował
    54 razy

    Domyślny

    gdybym kupował teraz kamerkę kupiłbym prawdopodobnie doda.
    Kupiłem jednak prawie rok temu Viofo A119S GPS i ogólnie z kamerki jestem bardzo zadowolony pod względem nagrań, bo czy w dzień, czy w nocy nie ma z nią problemu. Działa wszystko automatycznie, dźwięk OK, obraz super, rozdzielczość full HD. ALE: producent gwarantował poprawne działanie z kartą do 128GB i taką też zakupiłem (nie była to jakaś tania karta, kupiłem chyba toshibe class 10). Niestety kamerka nie chce poprawnie współpracować z tą kartą i mam od czasu do czasu problem z zapisem na karcie, bądź softem kamerki, który moim zdaniem wywala błedy również przez kartę.
    Jakoś nie jest mi po drodze kupić inną kartę, może problem by zniknął...

  9. #137
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Aha jeszcze jedno: z czyszczeniem karty nie ma problemu ponieważ jest opcja nagrywania w pętli czyli gdy się ko czy miejsce to po kolei najstarsze nagrania sa usuwanie a na ich miejsce powstają nowe.
    Podczas jazdy jest przycisk zapisu nagrania, które nie zostanie zastąpione wiec nie ma obaw, ze coś ważnego zniknie zanim zrzucimy na kompa np.
    Nie mam fejsa ani androida!

  10. #138
    Piotr.'s Avatar
    Data dołączenia
    May 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-WA
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T CBFA
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Polecam XIAOMI YI SMART DASH CAMERA: https://www.ceneo.pl/44789293, można dostać już od 300zł. Do tego karta pamięci Sandisk micro SD 64GB EXTREME używana również w innej kamerce.

    Xiaomi nagrywa w pętli, ma obiektyw szerokokątny. Jakość 1080P i 60kl/s pozwala na odczytanie tablicy rejestracyjnej auta jadącego z naprzeciwka. Długi kabel w zestawie- puszczony w podsufitce, z bezpiecznikiem. Prosta obsługa.

  11. #139
    komander's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    beskydzka małopolska
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI PD BMM (140KM)
    Pomógł
    120 razy
    Podziękował
    127 razy

    Domyślny

    Przerabiałem kilka kamerek samochodowych... wszystko zależy co kogo interesuje i jaki chce mieć z nich pożytek. Kamerkę i za 100zł można kupić w jakości hd tylko co z tego jak w nocy nic nie widać... A o odczytaniu tablicy rejestracyjnej to już zapomnij. Dołożyłem do kamerki DOD i nie żałuję ani złotówki. Jakość Full Hd miażdży, wszystko ostre jak brzytwa, płynne przejścia ISO, w nocy w mieście prawie jak w dzień, w nocy na nieoświetlonej ulicy bez problemu odczytasz tablicę rejestracyjną przy samych włączonych światłach mijania. Naprawdę nie ma co żałować kasy. No chyba że się chce tylko po to mieć by mieć. Zobacz na Youtube na filmiki z kamerki DOD 😉 wszystko będziesz sam wiedział 😉

    tapnięte z S7 edge

  12. #140
    Michation's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Pomógł
    89 razy
    Podziękował
    18 razy

    Domyślny

    Dod ls470w czy blackvue dr450 ?
    Ktos porównywał ?



    10% ZNIŻKI NA USŁUGI W SONAX SERVICE WARSZAWA

Strona 14 z 22 PierwszyPierwszy ... 41213141516 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •