Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 20

Temat: Mieszkanie w Wawie & praca

  1. #1
    raggaman's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubartów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY

    Domyślny Mieszkanie w Wawie & praca

    Jesli orientuje sie ktos w temacie wynajmu mieszkania w Warszawie to prosze o mała podpowiedz .
    Bede potrzebował wynajac mieszkanie , nie koniecznie duze .. 1-2 pokojowe , łazienka i (pseudo)kuchnia ;] Jakie sa koszta wynajmu ? W mieszkaniu bede mieszkały 2 osoby to płaci sie za mieszkanie czy od osoby ? ( bo nie wiem jak tam sie liczy )
    Gdzie warto ? Jakich rejonów sie wystrzegać ?
    Jak stoi sprawa z parkingami strzeżonymi ? Ile sie płaci za miesiac ? Bezpiecznie ?
    Musze przy okzaji jakąs prace dorwać Jakby ktos cos wiedział to prosze o kontak - PW czy GG
    Pochodze z małego miasteczka i nie wiem jakimi prawami kieruja sie wieksze miasta , tak wiec prosze o pomoc .

  2. #2
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    oooo moj post przecie ja otym pisalem ostatnio w wawie jestem od 4 lat wiec ci pomoge :
    -parking strzezony jesli nie masz nowego osiedla z wliczonym garazem to placisz na zwyklym najczesciej 90% sytuacji 200zl miesiac
    -gdzie nie warto ... STRONA PRAGI czyli druga strona wisly ... wolomin tez odpada itp...
    -polecam Kabaty , Ursynow , Mokotow ( te 3 bajka) , Centrum , Bemowo (bemowo dla cfaniakow )

    te pierwsze 3 ktore wymienilem to ja szukam w tych okolicach bo jest bajkowo bezpiecznie ... las .. spokoj .. metro itp ... klasa mieszkalem na bemowie i bylo nawet ok ale nie tak bezpiecznie o pradze nei mowie MACH mieszka w centrum i jest happy

    ceny :
    za 1 pokojowe kawalerke zaplacisz od 900 do 1300zl
    za 2 pokojowe np 52m2 od 1200zl do 4000zl

    ja teraz mialem oferte 1700zl ... 2 pokojowe na forum sa nawet fotki miejsce idealne ale zadrogo gadalem z kolezanka ona ma 2 pokojowe kolo metra kabaty zaraz kolo tesco lasu itp... za 1300zl wiec trzeba szukac

    ps ja szukam ... ale najpierw praca... pozniej mieszkanie napewno bede szukal na wakacjach mieszkanka

    [ Dodano: Sob 13 Maj, 2006 21:56 ]
    teraz mieszkam w nadarzynie CZAD JEST ale dojazdy mnie zabijaja (24km w jedna strone )
    420 500 km
    1

  3. #3

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wr/Wwa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Swietny temat bo tez byc moze sie bede przeprowadzal do Wawki

    Co do polecanych dzielnic to tez czytalem/slyszalem,ze najlepiej mokotow i ursynow.
    Poniewaz Warszawy nie znam zbyt dobrze to mamy pytanie do lepiej obeznanych.

    Zakladajac,ze mieszkalbym na Ursynowie a dokladnie Kabaty lub Natolin to ile jedzie sie do centrum samochodem rano (7-?Jak jest z korkami na KEN?I jesli ktos wie to z ciekawosci ile jest kilometrow?

    2.Jak wyglada sprawa metra? Z Kabatow (Kabat?) ile sie jedzie metrem do centrum i jak czesto jezdzi? Bo mieszkajac pare miesiecy w Londynie zostalem fanem jezdzenia metrem do pracy zamiast stania samochodem w korkach

    3.I ostatnie pytanie-jakie sa ceny przejazdu taryfa?Wspomniane Kabaty do centrum nocna pora? (Czlowiek musi sie czasem napic )

  4. #4
    raggaman's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubartów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY

    Domyślny

    Ja mam taka sytuacje ze mam w planach zamieszkać z dziewczyną , i jej jakas tam rodzinka ma mieszkanie 2 pokojowe na Żoliborzu lecz bedziemy mogli sie tam wprowadzic dopiero za rok bo jaies panny tam mieszkaja I chciałbym cos w miare taniego znaleźc . . Ale czuje ze bede miał problemy z zaklimatyzowaniem sie
    Ciezko jest tam znaleźć prace ?? bo pewnie pojde na jakies studium plastyczne w systemie zaocznym wiec czsu duza a zarobic na siebie tez by sie przydało choc troszke

    Jesli ktos ma jakies rady typu co robic \czego nie , gdzie szukac , jakies stronki internetowe z ogłoszeniami to piszcie ...gdyz jestem zielony

  5. #5
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    raggaman, www.gratka.pl - ja tu znalazlem swoje mieszkanie, tylko ze w Lodzi - ale tam oferty z calej polski sa
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  6. #6
    raggaman's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubartów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY

    Domyślny

    (A)rturo dzieki za linka i czekam na wiecej

    Hmm a moze ktos był by chętny do wynajmu wspolnego mieszkania ? zawsze to troche mniej kasy idzie Ja szukam mieszkanka tylko na rok ale trudno znaleźć ... w Lublinie znalazłem stancje na 230 zł /miesiac za osobe +parking przed domem i całe pięterko wolne Ale Wawa to nie LBN

    [ Dodano: Nie 14 Maj, 2006 20:10 ]
    Panowie co o tym myślicie ?? I prośba do ktoregos mieszkajacego w Warszawie gdyby zaszła potrzeba sprawdziłby któs stan mieszkania itp. Zapłace za benzynke i flasze postawie

    http://allegro.pl/item102161952_do_w..._zoliborz.html

    http://allegro.pl/item102446574_wars...um_kozak_.html - cos za tanio czy mi sie wydaje ? ładne w sumie

  7. #7
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Olsen
    ....


    Zakladajac,ze mieszkalbym na Ursynowie a dokladnie Kabaty lub Natolin to ile jedzie sie do centrum samochodem rano (7-?Jak jest z korkami na KEN?I jesli ktos wie to z ciekawosci ile jest kilometrow?

    2.Jak wyglada sprawa metra? Z Kabatow (Kabat?) ile sie jedzie metrem do centrum i jak czesto jezdzi? Bo mieszkajac pare miesiecy w Londynie zostalem fanem jezdzenia metrem do pracy zamiast stania samochodem w korkach

    3.I ostatnie pytanie-jakie sa ceny przejazdu taryfa?Wspomniane Kabaty do centrum nocna pora? (Czlowiek musi sie czasem napic )
    1.samochodem jak to w wawie wszedzie pewnie ponad 40min bo korek w wawie to korek chyba ze sie zna dobre objazdy itp z urysonowa (kabaty) do centrum jest 11km dokladniutko zwykla droga na skroty wyjdzie pewnie z 9

    2. sprawa metra jest czad... wsiadzasz na jednej z pierwszych stacji wiec klasa siedzisz i jedziesz bez korokow szybko i w moment jestes in center

    3. srednio taxi w wawie od 1.30zl do 2zl ... bilet miesieczny jak dobrze pamietam dla studenta 55zl czy jakos tak nie pamietam ceny dokladnie ale grosze (3 miesiace) na WSZYSTKO czyli tranwaj , metro , autobus itp

    [ Dodano: Nie 14 Maj, 2006 20:37 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez raggaman
    Ja mam taka sytuacje ze mam w planach zamieszkać z dziewczyną , i jej jakas tam rodzinka ma mieszkanie 2 pokojowe na Żoliborzu lecz bedziemy mogli sie tam wprowadzic dopiero za rok bo jaies panny tam mieszkaja I chciałbym cos w miare taniego znaleźc . . Ale czuje ze bede miał problemy z zaklimatyzowaniem sie
    Ciezko jest tam znaleźć prace ?? bo pewnie pojde na jakies studium plastyczne w systemie zaocznym wiec czsu duza a zarobic na siebie tez by sie przydało choc troszke

    Jesli ktos ma jakies rady typu co robic czego nie , gdzie szukac , jakies stronki internetowe z ogłoszeniami to piszcie ...gdyz jestem zielony
    Żoliborz.... to raczej z dziewczyna nie wyjdziesz wieczorem na spracer bo dresy ci nakopia ( opowiadania kolegow) a jesli bedziesz jezdzil autkiem to bedziesz musial miec strzezony parking calodobowy zato cena bedzie dobra wynajmu

    a co do studium plastycznego idz domnie na uczelnie polsko japonska wyzsza szkola technik komputerowych dzial Sztuka nowych mediow... ( rysunek itp... pol zajjec jest na ASP )
    dla uzyskania wiekszej ilosci odp na temat stud. www.pjwstk.edu.pl

    [ Dodano: Nie 14 Maj, 2006 20:40 ]
    Cytuj Oryginalnie napisane przez raggaman
    (A)rturo


    http://allegro.pl/item102446574_wars...um_kozak_.html - cos za tanio czy mi sie wydaje ? ładne w sumie
    Podana cena nie zawiera opłat za:

    - czynsz, fundusz remontowy i ryczałt za wodę 230 zł

    - abonament telefoniczny i internet 120 zł

    - pakiet TV sat Cyfra+ 24 zł

    czyli ponad 1750zl
    420 500 km
    1

  8. #8
    raggaman's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubartów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    Żoliborz.... to raczej z dziewczyna nie wyjdziesz wieczorem na spracer bo dresy ci nakopia ( opowiadania kolegow) a jesli bedziesz jezdzil autkiem to bedziesz musial miec strzezony parking calodobowy zato cena bedzie dobra wynajmu
    No i tu lipa ..marzy mi sie spokojna okolica gdzie wyjde z dziewczyna i mezczyzna z pająkiem wytatuowanym na czaszce i obwieszony wszelkiego rodzaju dresiwem nie zaczpi mnie wyłudzajac całej zawartosci portwela

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    e co do studium plastycznego idz domnie na uczelnie polsko japonska wyzsza szkola technik komputerowych dzial Sztuka nowych mediow... ( rysunek itp... pol zajjec jest na ASP )
    dla uzyskania wiekszej ilosci odp na temat stud. www.pjwstk.edu.pl
    "świadectwo maturalne (w przypadku nowej matury: Świadectwo Ukończenia Szkoły oraz Świadectwo Maturalne). "-

    i tu jest problem bo ja obleje egazami z historii sztuki wiec matury z tego przedmiotu nie zdam i lipa Dlatego musze pojsc na studium gdzie owe swiadectwo jest niepotrzebne , za rok poprawic mature z przedmiotu zrobić prace i startowac na studia .....gdzies

  9. #9

    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wr/Wwa
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BKC
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    1.samochodem jak to w wawie wszedzie pewnie ponad 40min bo korek w wawie to korek chyba ze sie zna dobre objazdy itp z urysonowa (kabaty) do centrum jest 11km
    To nie jest zle, myslalem,ze wieksza odleglosc.
    Co do korkow to luz, imo takie same w Warszawie jak na codzien mam we Wroclawiu wiec jestem przyzwyczajony i cierpliwy

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Proxa
    srednio taxi w wawie od 1.30zl do 2zl ..
    Ale chyba nie w nocy?
    Centrum-Kabaty-czyli pdane przez Ciebie 11kmx2zl-wychodzi tylko 22zl?chyba,ze w nocy podwojnie czyli ok. 45zl

    Co do mieszkania z linka:
    "Kontakt telefoniczny do mnie (Ukraina) +380672334544"

    Zeby sie pozniej nie okazalo,ze najemca caly czas jest winny kase mimo,ze placil regularnie

  10. #10
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    jeszcze raz powtorze chcesz wyjsc gdzies z laska siedziec na lawce z pelnym portfelem i nie bac sie co LEPSZE ISC NAWET DO LASU W NOCY to na kabatach ci nic nie grozi sam bylem jest tak spokojnie ze ja pierdziele 1 raz w zyciu widzialem policje w lesie ihhihiihhi
    420 500 km
    1

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •