Pokazane rezultaty 1 do 6 z 6

Temat: Wymiana progów w A3

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Małopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Wymiana progów w A3

    Witam, szukałem na forum ale nie znalazłem. Muszę wymienić obydwa progi, są one trudno dostępne i zastanawiam się czy by podeszły z Golfa IV. Może ktoś już próbował tak zrobić. Jeśli się nie da, to pozostaje dogiąć blachę.
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 28-01-22 o 16:43

  2. #2

    Data dołączenia
    Jan 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tczew
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    sry za OT ale pierwszy raz widzę,żeby ktoś miał pognite progi w a3. Popytaj kolesi co sprzedają budy z anglików na alle.... myśle ,że bez problemu ci wytną.

  3. #3
    carmar's Avatar
    Data dołączenia
    May 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Krosno
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Witam kolego, jak chcesz to mogę ci załatwić poszycie progu, oczywiście zamiennik, więcej na PW jak się namyślisz.

  4. #4

    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Małopolska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Panowie, właśnie progi nie pogniły same z siebie, nie wiem co poprzedni właściciel świrował, ale progi mają pełno wgnieceń od spodu a rantu na podnośnik praktycznie nie ma, powykrzywiany na wszystkie strony, może na gwincie jeździł, albo łowca krawężników xD Jeszcze jakoś auto podnoszę (i nie widać tego, bo mam dokładki tuningowe, które będę ściągał), ale już przez zimę muszę to ogarnąć.

  5. #5

    Data dołączenia
    Jun 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARX

    Domyślny Problem z programi

    Cześć, dziś grzebiąc przy aucie i wchodząc pod spód, zauważyłem coś takiego..

    https://www.youtube.com/shorts/NHkC5iDMkGY

    Nie wiem prawdę mówiąc od kiedy to jest, podejrzewam że pozostałość po poprzednim właścicielu - ja zawsze jak już muszę podnieść auto, to podnoszę je za podłużnice.

    Pytanie - jak bardzo tragicznie to wygląda na pierwszy rzut oka i czy byłaby szansa cokolwiek z tym zrobić samemu, nie mając spawarki? Udało mi się jedyne co te krawędź lekko naprostować, bo była lekko wgięta. Zauważyłem też, że tam dalej (patrząc na tył auta) też jest chyba blacha lekko wgięta do góry - ale nie wiem, może mi się wydaje. Z drugiej strony jest podobna sprawa, krawędź pogięta, nalot korozji, ale dziury nie ma.

    Auto jeszcze posłuży u mnie przez jakiś rok, więc pytanie ile taka naprawa też mogłaby kosztować, u blacharza.

  6. #6

    Data dołączenia
    Feb 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Puławy
    Auto
    Audi
    Model
    A4 B6
    Silnik
    inny
    Pomógł
    52 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    To wygląda jakby ktoś miał bliski kontakt z krawężnikiem albo samochód podnosił za podłogę. Trzeba wyciąć kawałek progu, wyprostować podłogę. Jeśli z drugiej strony jest podobnie to myślę, że za mniej jak 3tys tego nikt nie zrobi jak ma być w miarę ok. Brakuje Ci zaślepek w podłodze tak poza tym.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •