Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 35 z 35

Temat: Audi Music Interface w schowku ?

  1. #31
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Doprecyzuj. Chcesz podłączyć odtwarzacz CD / DVD pod złącze 30 stykowe AMI? Co to za odtwarzacz miałbym być? Odtwarzacz pod złączę USB? Po co skoro można podłączyć zewnętrzny dysk pamięci pod złącze? Nie łapie zamysłu.
    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  2. #32

    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gorzów
    Auto
    audi A3 8P CBBB, DSG
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Tak. Chciałbym podłączyć odtwarzacz płyt CD/DVD, pod złącze AMI. Pytanie moje określa czy można podłączyć i który odtwarzacz będzie działał, czy ktoś już próbował lub ma takie połączenie?

  3. #33
    BuX2's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    świętokrzyskie
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI BMN
    Pomógł
    84 razy

    Domyślny

    Powiem tak. Koncepcja wykorzystywania nośników CD czy DVD dla muzyki kiedy można podłączyć się zwykłym pendrivem w to złącze jest dla mnie zaskakująca, ale to już nie moja fanaberia i nie zagłębiam się w nią.

    Spójrz co oferuję złącze muzyczne. Możesz sobie podłączyć odtwarzacz DVD, który jest poprzez port USB...

    Gdy pytasz o poradę na forum, dostajesz odpowiedzi i go rozwiązujesz, to poinformuj o tym. Pomoże to innym rozeznać się z problemem.

  4. #34
    Rebecca Sanchez's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2022
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Poland
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI - CUNA (184 KM)

    Domyślny

    Dzięki. Długo szukałem informacji na ten temat. Zasadniczo na wszystkich stronach piszą bzdury, ale tutaj wszystko zostało doskonale wyjaśnione.
    podpis niezgodny z regulaminem forum

  5. #35

    Data dołączenia
    Oct 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grudziądz
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)

    Question RNS-E 192 i AMI

    Witam, całkiem możliwe, że ten temat gdzieś już szczegółowo opisany ale nie potrafię tego odnaleźć a to co znajduje w dużej części zawiera sprzeczne informacje. Jako, że jestem bardziej niż zielony w temacie zapytam. Przewaliłem kupę tematów w tym zakresie. Ale ktoś tam pisze, że można. Ktoś pisze, że nie można. Dzięki i ewentualne przepraszam za odgrzewanie kotleta.


    Moja 8P2 z 2007 była seryjnie tylko z Navigation Plus (RNS-E 192). Nie mam w schowku żadnego modułu, portu MMI itd.
    I teraz moje pytanie. Czy do modelu 192 w ogóle jest możliwość podłączenia modułu AMI? Nie potrzebuje nic nowego, chciałbym tylko podłączyć iPhone nawet po kablu z możliwością podstawowego zarządzania utworami z kierownicy i te rozwiązanie seryjne w sumie mi odpowiada. Mam zmieniarkę ale niespecjalnie jestem zadowolony.

    8P0035785



    Tutaj z wygrzebanych informacji udało mi się wywnioskować, że ten sterownik od 193 w górę tylko.

    Ale czy któryś z tych dwóch będzie kompatybilny z 192?

    8E0857925E



    8E0857925G


Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •