Pokazane rezultaty 1 do 3 z 3

Temat: Nakładka na tłumik Audi a3 Pilne

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ząbkowice Śląskie
    Auto
    audi a3
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB

    Domyślny Nakładka na tłumik Audi a3 Pilne

    Witam, posiadam audi a3 tdi sportBack 2010r chciałbym kupic taką nakładkę tłumka o śrenicy wenętrznej 65mm http://allegro.pl/koncowka-nakladka-...76548444.html? . Mierzyłem w Audi suwmiarką sdnice rury w pionie i poziomie wynosi równe 63mm i moje pytanie brzmi czy będzie pasować do owej nakładki,poniewąż ta nakładka ma w srodku taki "łapki" . Z drugiej strony orginalna nakładka o nr 8P0 071 761 http://www.getem.pl/towar.2089.konco...8p0071761.html ma średnice wenętrzną 73 mm jak sądzicie która będzie pasować ?

  2. #2
    DarioPopi's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WLKP
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0TDI CFFB
    Pomógł
    raz
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Hej,
    Dzwoń do ASO, podaj numer nadwozia i dostaniesz numer części, która pasuje do Ciebie. BTW : nakładka na 'jeden' tłumik kosztuje 152 PLN, na dwa 253 PLN.
    Pozdrawiam
    Dario
    Na sprzedaż:
    1. Dokładka zderzaka tylnego A3 Sportback, polift
    2. Audi Chorus 2din
    3. Gałka zmiany biegów 5 i 6 biegowa
    4. Listwy, popielniczka, ramka przy głace biegów do 3D (wszystko 'drewno')

  3. #3
    Hebe's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    U mnie tak jak już Ci chyba pisałam końcówki weszły ciasno a zakladałam je na ori końcówki które były przyspawane punktowo.Myk polegał na tym że te blaszki wygiełam a raczej wyprostowałam.Moje końcówki ktore zakładałam miały mierząc z zewnątrz 75mm czyli ta Twoja 2 opcja która od środka ma 73mm i numer 8P0 071 761.Te końcówki były zakładane na większość diesel'i na forum ba nawet na podobne roczniki auta.Moim zdaniem właśnie te będą odpowiednie dla Ciebie.Ale nie z tego linku bo za drogo

    W większości ASO nie są w stanie nie kiedy precyzyjnie stwierdzić czy do danego modelu będą pasowały ale chyba to już wiesz dlatego powstał Twój post

    Śmiało kupuj te 8P0 071 761 zawsze da się coś zrobić jak będzie za luźno.Jak będzie za ciasno nie zrobisz nic.Czyli nic nie masz do stracenia.
    Ostatnio edytowany przez Hebe - 30-09-13 o 15:57

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •