Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 23

Temat: [8l] zderzak tył s3 spasowanie

  1. #1
    bartas's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny [8l] zderzak tył s3 spasowanie

    poważnie zastanawiam się nad zderzakiem od S-ki z tyłu wiem czytałem że nie pasuje idealnie ale chłopaki jak macie jakieś zdjęcia pokazujące dokładnie jak odstaje i w których miejscach to proszę o wklejenie, wiem ze idzie wszystko dopasować bo widziałem już parę gdzie wszystko leży idealnie i tu znowu prośba jak ktoś wie a na forum już pare osób ma to chłopaki gdzie dokładnie co i jak trzeba poprzerabiać, czy dużo jest rzeżbienia bo zastanawiam się czy kupić zderzak w kolorze i jakoś go dopasować czy nie bawić się w kolor bo po dopasowaniu i tak trza malować czy nie?
    ps jak nasze klubowiczki też wiedzą coś na ten temat to również prosze o radę

  2. #2
    talar's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Świnoujście
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 APF

    Domyślny

    no bedzie problem chodzi glownie o nadkola w s3 sa bardziej muskularne - z przodem jest mniejszy problem bo da sie je wymienic bez ciaci i spawania tyl to calkiem inna bajka

  3. #3

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowieckie
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    Racja, mam zamontowany tylny zderzak od S3 i mam problem z nadkolami. Zderzak od S3 ma szersze koncowki na nadkolach. Plus dochodzi grzebanie sie z tylnym tlumikiem - trzeba dorabiac koncowki.

    Czeka mnie troszke pracy nad tym jak zrobi sie cieplej.

    Fotki zalacze jutro.
    A3 1.8 2001 (APG) - gone to past
    A4 2.0T quattro 2005 (BGB) - gone to past
    A3 1.8T quattro 2000 (AJQ) - live

  4. #4

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Los Angeles
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    kolego mysle ze jak ktoś chce to to zrobi. Popodcina się troche podszlifuje i będzie leżał ładnie. Złotej rady raczej nie ma, jeśli zrobić idelanie to tylko metodą prób i błędów.

    pzdr

  5. #5
    bartas's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    czapu wiem wiem ze jak się chce to się zrobi chodzi mi tylko czy opłaca się kupować w kolorze, i jak mocno odstaje bez przerabiania alexchem no to czekam na fotki szczególnie przy tych nadkolach

  6. #6

    Data dołączenia
    Dec 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Chwilowy brak
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T AMK

    Domyślny

    Witam! Ja mam zderzak od s3.Faktycznie trochę nie pasuje ale znowu bez przesady.Przeróbka jest prosta.Miejsce na wydech można uzupełnić wycinając brakujący fragment ze starego zderzaka (A3 8L) i wklejając go w brakujące miejsce.Jeśli nie dasz rady sam tego zrobić pomoże Ci ktoś kto zajmuje się spawaniem plastików.Do błotników nie pasuje idealnie ale można spróbować lekko(!) podgrzać i przypasować.Nadkola poszerzamy wykorzystując jakiekolwiek stare nadkola nawet od innego samochodu-wycinamy brakujący fragment i skręcamy.
    Wygląda to tak http://a3-club.net/forum/showthread.php?t=7177
    Jeśli masz choć troszkę zacięcia i zdolności manualnych dasz radę.POWODZENIA !!!

  7. #7

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Los Angeles
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    mysle kolego ze lepiej polakierowac jak zderzak już będzie gotowy do założenia. Będziecie go ściskać, przygniatać, rozciągać itd...może popękać a tak masz spokojną głowe. Ja osobiście mimo że normalnie tego nie pochwala polakierowałbym go już na samochodzie.

    pzdr

  8. #8
    bartas's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Toruń
    Auto
    AUDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    8 razy
    Podziękował
    6 razy

    Domyślny

    ArekKaz dzięki o nadkolach to muwisz o tych wewnętrznych? rozumiem ze problem jest z dopasowaniem tylko przy samych końcówkach zderzaka gdzie następuje łączenie z błotnikiem? Czapu właśnie to lakierowanie mnie najbardziej przeraża bo w Toruniu to ci malarze to tacy magicy ze nigdy nie wiadomo jaki kolor im wyjdzie a ja jestem na tym punkcie przewrazliwiony nie chce mieć kameleona w dwóch kolorach

  9. #9

    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowieckie
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T AJQ

    Domyślny

    Witam,

    Na wyspach pada prawie codziennie, wiec z myciem dalem sobie spokuj do wiosny.
    Co do wydechu to mam zamiar wspawac koncowki ala S3 do tylnego tlumika - tyle samo zabawy co z lepieniem zderzaka a efekt lepszy. Zdjecia sa zrobione telefonem komorkowym...

    Z nadkolem nie bedzie problemu, ale martwi mnie odstajacy pasek na rogu pod tylna lampa.





    Ostatnio edytowany przez alexchem - 16-01-08 o 16:12
    A3 1.8 2001 (APG) - gone to past
    A4 2.0T quattro 2005 (BGB) - gone to past
    A3 1.8T quattro 2000 (AJQ) - live

  10. #10

    Data dołączenia
    Nov 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Los Angeles
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AEH
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    alechxem, ładnie ale można to zrobić jeszcze troszke lepiej cofnąć go odrobinę...

    bartas...z tym jest wszedzie problem. Poprostu mówisz że płacisz po robocie i tyle

    pzdr

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •