Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 11 do 20 z 40

Temat: temperatura zewnetrzna

  1. #11
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez KARWAN
    Cytuj Oryginalnie napisane przez DTM
    lewy dolny rog zderzaka - zaraz obok kratek w zderzaku jest okragly otwor na niego
    a kabelki do niego wychodza z wiazki razem z kablami od klaksonu ... pod akumulatorem
    dokladnie

    ja mialem je uciete tak ze dopuki nie zaczalem sciagac izolacji z tej wiazki idacej od klaksonu to nie bylo widac zadnych dodatkowych kabelkow
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  2. #12

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica \ Wrocław
    Auto
    audi A3 1,8T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    ja tez mam taki czujnik i jest on podlaczony , komputera nie mam ale klime tak a mimo wszystko temp zewnetrznej nie wyswietla. Wiec przylaczam sie do problemu. Moze jest jakis sposob na wlaczenie go??

  3. #13

    Domyślny

    ja mam koniec 97 roku, z klima
    czujnik jest, kable tez sa podlaczone -ale temp nie pokazuje (nie wiem czy to ma cos wspolnego ale klima tez szwankuje- raz sie odpala a raz nie, a slyszalem ze sprawdza temp zewn przed uruchomieniem sie)

  4. #14
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Ja jeszcze nie mialem czasu zagladnac, czy mam ten czujnik czy tez nie ale w week to 100% obadam

  5. #15

    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Stalowa Wola
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez reeb
    nie wiem czy to ma cos wspolnego ale klima tez szwankuje- raz sie odpala a raz nie, a slyszalem ze sprawdza temp zewn przed uruchomieniem sie
    tak, sprawdza bo jak jest ponizej 2.5C to klima sie nie wlaczy !!

    U mnie ten czujnik działa i wyswietla mi temp. (nie mam fisa) IMO w mojej poprzedniej A3 nie mialem temp pokazanej na desce, aczkolwiek poprzedni wlasciciel sam zamontowal nad lusterkiem temp WEW i ZEW ;] no i CZAS ;]

  6. #16
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez wother
    Cytuj Oryginalnie napisane przez reeb
    nie wiem czy to ma cos wspolnego ale klima tez szwankuje- raz sie odpala a raz nie, a slyszalem ze sprawdza temp zewn przed uruchomieniem sie
    tak, sprawdza bo jak jest ponizej 2.5C to klima sie nie wlaczy !!

    U mnie ten czujnik działa i wyswietla mi temp. (nie mam fisa) IMO w mojej poprzedniej A3 nie mialem temp pokazanej na desce, aczkolwiek poprzedni wlasciciel sam zamontowal nad lusterkiem temp WEW i ZEW ;] no i CZAS ;]
    To jak sterownik klimy sprawdza temperature zew. to czyms chyba musi. Jezeli korzysta z innego czujnika to gdzie on jest a jezeli korzysta z tego samego to chyba powinien wyskoczyc jakis blad klimy jezeli go nie ma. Dziwna rzecz z tym czujnikiem, tu jest tu go nie ma... hmmm...

  7. #17
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    No ja go nie mam i klima dziala prawidlowo. moge czegos nie miec bo auto bylo rozbite jak sprowadzilem, ale tak jak juz pisalem w drugim aucie w domu a4 tez go nie ma i wszystko dziala (auto calkowicie bezwypadkowe,od 6lat w domu).
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  8. #18
    uczeszsie's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    peżo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    hehe , właśnie , klima sie nie załączy poniżej 2,5 stopnia , to czym bada temp. skoro nie ma czujnika !?!?! a jeżeli czujnik jest , to jak zmusic go do ujawnienia temp. zewnetrznej na wyswietlaczuuuuu !?!?

  9. #19
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez uczeszsie
    hehe , właśnie , klima sie nie załączy poniżej 2,5 stopnia , to czym bada temp. skoro nie ma czujnika !?!?! a jeżeli czujnik jest , to jak zmusic go do ujawnienia temp. zewnetrznej na wyswietlaczuuuuu !?!?
    z moich obserwacji bylo tak ze gdy nie bylo czujnika zarowno licznik temp w zegarach jak i klima dobierala sobie wartosci z inych czujnikow (jakich - tego nie wiem) a jak pojawialo sie zwarcie (zamoczenie instalacji w miejscu uciecia - w zimie) to czesto temp spadala do -50 co powodowalo straszne grzanie ukladu wentylacyjnego na jakimkolwiek ustawieniu poza LO
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  10. #20
    uczeszsie's Avatar
    Data dołączenia
    Feb 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    peżo
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    ehmmm , no kurdeleee ale skad ta klima wie że jest 2,5 stopnia a nie 5 stopni !?!?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •