Pokazane rezultaty 1 do 1 z 1

Temat: Nietypowa awaria centralnego zamka?

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grudziądz
    Auto
    honda civic
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny Nietypowa awaria centralnego zamka?

    Witam.
    Przeszukałem całe forum i nie natknąłem się na podobny problem. Mianowicie, około trzech dni temu zauważyłem, że nie mogę domknąć szyb z pilota. Dzisiaj natomiast po jeździe (ok.30km), zamknąłem auto z pilota i wybrałem się do znajomego. Jeszcze będąc u niego otworzyłem i zamknąłem auto pilotem, nastąpiła normalna reakcja na sygnał światłami kierunkowskazów i ok. Po wejściu do auta, zauważyłem zapaloną kontrolkę otwartych drzwi.
    Sprawdziłem dokładnie, drzwi pasażera jak i kierowcy, oczywiście otworzyłem je i zamknąłem raz jeszcze. Kontrolka nie zgasła, pomimo to postanowiłem udać się na stację paliw. Po zatankowaniu auta i ponownym odpaleniu silnika błąd zniknął, natomiast zauważyłem, iż guzik znajdujący się w drzwiach kierowcy (ten od zamykania i otwierania zamka) nie jest podświetlony, tak samo jak guziki od elektryki szyb. Guziki te przestały również reagować. Nie działa także elektryka lusterek. Dodam, że zamykając auto z pilota przy pierwszym jak i drugim kluczyku, mogę zamykać i otwierać tylko drzwi pasażera i bagażnik. Otwieranie i zamykanie szyby po stronie pasażera również jest sprawne. Samochód mogę zamknąć kluczykiem (drzwi kierowcy są wtedy manualnie zamknięte). Dodam, iż przestały mrugać kierunki przy zamknięciu/otwarciu auta. Gdzie szukać przyczyny? Moje autko to Audi A3 8P 2004r. 1.9tdi.
    Bardzo dziękuję za wszelką pomoc. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowany przez klamamoto - 03-07-15 o 19:04

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •