Pokazane rezultaty 1 do 9 z 9

Temat: Interfejs do wyswietlacza-gdzie, za ile, kupie taki,

  1. #1

    Domyślny Interfejs do wyświetlacza-gdzie, za ile, kupie taki,

    W poznaniu interfejs do wyświetlacza około 400 zł nie wiem czy cos takiego na allegro mozna wyhaczyc a jesli juz to jak to sie fachowo nazywa zebym mogl szukac(radio alpine 9855r), plus do tego te maskownice bo radio sie rozumie za małe, jesli znacie jakies tansze zrodlo to dajcie znac za jakiekolwiek rady i informacje z góry dziekuje...a poza tym jak myslicie czy to radyjko wymaga lepszych glosnikow czy te seryjne z tuba dadzą radę, wiadomo chodzi o kasę...dzieki
    Lets the dream come true...@----

  2. #2
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Albo nie umiem czytac albo ja tego nie rozumiem?
    OSO CHODZI?
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  3. #3

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Milanówek
    Auto
    a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0 BLR

    Domyślny

    trudno Cie zrozumiec naprawde... mysle ze kazdy bylby bardziej zadowolony jakbys sklecil wypowiedz troche bardziej zrozumiale to i odpowiedz szybciej uzyskasz

  4. #4

    Domyślny

    ok skoro nie kumasz to postaram sie wolniej...spiesze sie bo mam kupe roboty dlatego moze wychodzi z tego bełkot,..w jednym ze sklepów car audio w poznaniu pytalem czy aby zamontować radio alpine 9855 r(ma funkcje wyswietlania na seryjnych wyświetlaczach) i zeby to radio zgrywalo sie z tym seryjnym wyswietlaczem to czy musze cos dokupic...powiedziano mi ze jakis interfejs ktory kosztuje ok 400 zl i ze bez niego ta funkcja nie dziala, pytam was starych wyjadaczy czy wiecie czy moze goście mnie w konia robią czy jezelui musze cos dokupic to ile to naprawde kosztuje i pod jaką nazwą tego szukać

    [ Dodano: Wto 16 Maj, 2006 22:18 ]
    Oj chyba nikt nie wie o co mi chodzi, ....zapytam prościej czy któryś z was ma może radyjko (nie seryjne) z mozliwością wyświetlania tekstu na seryjnym wyświetlaczu deski rozdzielczej? czy raczej wszyscy jestescie zwolennikami chorusów Bose itp z gory dzieki za pomoc
    Lets the dream come true...@----

  5. #5
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    Ja wiem o co ci chodzi

    http://www.alpine-europe.com/content...nguage=english

    Jednak na stronie Alpine nie pisze czy potrzeba cos dodatkowo zeby na FIS´sie dalej pokazywalo.

  6. #6

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa

    Domyślny

    Marcek: nie unosc sie kolego, najpierw piszesz bez ladu i skladu a potem masz pretensje ze nikt nie rozumie o co Ci chodzi

    Skoro byles w jakims sklepie CarAudio i nie potrafili Cie dokladnie poinformowac to nie miej do nas pretensji. Dopytaj sie dokladnie w jakims zakladzie caraudio jakiego dokladnie interfejsu potrzebujesz i poszukac go na allegro

  7. #7
    Dawid's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kielce, Jędrzejów
    Auto
    S3 apy
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    Do 9855 nie trzeba interfejsu. Podpinasz i masz. Info z pewnej firmy CA.

  8. #8

    Domyślny

    Mach: nie unoszę się poprostu pytam, ale dzięki za odpowiedź

    Dawid: dzięki za info, każda firma CA u której próbowałem się dowiedziec czegoś, od razu widzi we mnie potencjalnego klienta z racji tego że w temacie jestem zielony...nie dam chłopakom zarobić i koniec, rozumiem że nie muszą mnie informować ale gdyby wykazali odrobinę dobrej woli może bym poszedł na współprace w kwestii innych rzeczy..i może na czyms innym by w przyszłości zarobili, takie czasy ok...

    jeszcze jedno pytanko: czy do tego radia wystarczą seryjne głośniki z seryjną tubą, czy to ędzie fajnie grało? wiem że nie wszyscy mają radia ALPINE ale jeśli ktoś ma z seryjnymi głośnikami to czy jest zadowolony...??dzieki za info
    Lets the dream come true...@----

  9. #9
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Marcek==
    ...wiem że nie wszyscy mają radia ALPINE ale jeśli ktoś ma z seryjnymi głośnikami to czy jest zadowolony...??
    nie wszyscy ja mam Concert'a i seryjne glosniczki z przodu i powiem tak - graja bo musza rewelki nie ma ale da sie sluchac

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •