Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokazane rezultaty 11 do 12 z 12

Temat: A3 8L 1997r uderzenie w prawe drzwi - szkoda całkowita

  1. #11
    robakhh's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    londyn
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    19 razy

    Domyślny

    Mialem podobne wgniecenie na drzwiach i co sie okazało ze jeszcze słupek jest wgniecomy o jakieś 6 mm mimo ze szyba sie zamykała drzwi tez sie zamykały ale nie podważam rzeczoznawcy. Drzwi kupiłem w moim kodzie lakieru za £20 kompletne (szok) fakt nie jest to identyczny odcień jaki miałem na aucie ale za lakiernika musiałbym dołożyć jakieś £80-100 a to juz prawie %10 wartości auta. Nie oszukujmy sie nasze auta nie sa juz nowe ba maja prawie po 20 lat. Na twoim miejscu brałbym całkowita szkodę plus "sam" bym to próbował ogarnąć i hajsu trochę zostanie a moze sie pokusisz na zmianę .... Powodzenia aaa jak ja kupowałem auto pare lat temu i musiałem płacić podatek to brali ceny z aktualnej "giełdy samochodowej" i na podstawie tego wyceniali auto.
    Pozdro

  2. #12
    Soldier13's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kalisz
    Auto
    A3 8L i Passat B5FL :)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    80 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez morgan Pokaż post
    Bez urazy ale idiotę to sam z siebie robisz kombinując jak koń pod górę. W tym przypadku szkoda całkowita jest korzystna i dla ubezpieczyciela i dla Ciebie. Jedyne co możesz zrobić to odwołać się od wyceny, że masz inną wersje wyposażenia, pokazać faktury za ostatnie naprawy, i pewnie ugrasz jeszcze kilka stów co do wartości auta. I tyle - bierzesz kasę, robisz sobie auto i dalej nim jeździsz. I jeszcze Ci kasa w kieszeni zostanie. Chyba, że wolisz wziąć kasę i sprzedać auto - wtedy też na tym zarobisz. Ale nie - i tak chcą Cię oszukać... Od razu najlepiej niech Ci nowe a3 odkupią.
    zgadzam się

    ja w takim małym dzwonie widzę same plusy kasę na mody będziesz miał!

    jedynie spróbuj odwołać się co do wyceny

    sam bym takiego dzwona przyjął

    kto chętny? haha

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •