Pokazane rezultaty 1 do 5 z 5

Temat: Błąd P0335

  1. #1

    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bedford, UK
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny Błąd P0335

    Witam , po podłączeniu auta do komputera wyrzuca mi taki oto błąd - P0335 - Crankshaft Position Sensor "A" Circuit.
    Czy to błąd jakiegoś czujnika?
    Coś poważnego?

    Prosze o pomoc , niestety nie znalazlem zadnych informacjijuż dostepnych na forum.

    Audi a3 / 2003 -poliftowa/ 1.6

  2. #2
    morgan's Avatar
    Data dołączenia
    May 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    PL
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0T AXX
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    14 razy

    Domyślny

    Czujnik położenia wału/obrotów.
    Jak wpiszesz ten błąd w google to będziesz wiedział więcej niż nie jeden mechanik.

  3. #3

    Data dołączenia
    Sep 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bedford, UK
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.6 BGU

    Domyślny

    Zgadza się, uzyłem również google. Tylko że jeżeli faktycznie byłby to zużyty czujnik położenia wału to ponoć auto miało by czasami nie chcieć palić - natomiast u mnie czegoś takiego nie zaobserwowałem.Są jeszce jakieś inne objawy?

  4. #4

    Data dołączenia
    Feb 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Lubelskie
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AKL

    Domyślny Check Engine + ASR: Błąd P0335 Cranckshaft position

    Witajcie. Mam problem. Tydzień temu, w aucie zapalił się Check Engine oraz kontrolka ASR. Po przejechaniu kilku kilometrów auto ledwo co odpaliło, w ogóle nie łapało mimo kręcenia rozrusznikiem. W końcu odpaliło, dojechałem do domu i już nie dało się go całkowicie odpalić. Przeskanowałem komputer pokładowy i wyskoczył błąd P0335 Cranckshaft position. Wymieniłem czujnik położenia wału korbowego, i samochód od tamtej pory pali na strzała. Skasowałem kontrolki - ok, przestało świecić. Po tygodniu problem ponownie wrócił, kontrolki świecą się, wyskakuje ten sam błąd P0335 Cranckshaft position, z tym, że auto odpala bez żadnego problemu. Czujnik zmieniłem na ten sam, Bosh. Gdzie szukać dalej przyczyny?

    Audi a3 8p, 1.6 LPG. Nie ma znaczenia czy na gazie, czy na benzynie.

  5. #5
    damian_7331's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2021
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olkusz
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    3 razy
    Podziękował
    9 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez krzysio2138 Pokaż post
    Witajcie. Mam problem. Tydzień temu, w aucie zapalił się Check Engine oraz kontrolka ASR. Po przejechaniu kilku kilometrów auto ledwo co odpaliło, w ogóle nie łapało mimo kręcenia rozrusznikiem. W końcu odpaliło, dojechałem do domu i już nie dało się go całkowicie odpalić. Przeskanowałem komputer pokładowy i wyskoczył błąd P0335 Cranckshaft position. Wymieniłem czujnik położenia wału korbowego, i samochód od tamtej pory pali na strzała. Skasowałem kontrolki - ok, przestało świecić. Po tygodniu problem ponownie wrócił, kontrolki świecą się, wyskakuje ten sam błąd P0335 Cranckshaft position, z tym, że auto odpala bez żadnego problemu. Czujnik zmieniłem na ten sam, Bosh. Gdzie szukać dalej przyczyny?

    Audi a3 8p, 1.6 LPG. Nie ma znaczenia czy na gazie, czy na benzynie.
    Skoro czujnik był wymieniony to może okablowanie dochodzące do niego bądź we wtyczce leży problem? Gdzieś przestaje łączyć i łapie błąd? Sprawdzałeś?
    A3 8P 2.0T CCZA 221HP, Q, DSG, RM 2010 by damian_7331
    https://www.a3-club.net/forum/showth...by-damian_7331

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •