Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 101 do 110 z 158

Temat: Vfiz dla a3 8L oraz 8P/ projekt dla forumowiczów

  1. #101
    kuebk's Avatar
    Data dołączenia
    May 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 Sportback
    Silnik
    2.0 TDI CR CBBB (170KM)
    Pomógł
    143 razy
    Podziękował
    32 razy

    Domyślny

    Czyli aktualnie log aktualnie przegladaj grupy robi mi sie automagicznie przez bluetooth? Dostarczacie do tego jakas aplikacje?
    Moze i glupie pytanie ale vfiz pozwala na przegladanie wszystkich mozliwych grup blokow pomiarowych wszystkich sterownikow? Czy tutaj sa jakies ogranieczenia?

  2. #102

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi A4 2.0T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Logować można nie tylko parametry dostepne przez OBD, również inne wartości np z can-bus jak i sensorów dołaczanych do VF,
    log tworzy się w formacie csv prawie takim jak vag-com/vcds (starałem się aby był format możliwie taki sam)
    Dedykowanej aplikacji póki co nie ma, ale wystarczy podłączyć się modułu bluetooth i zapisać lecące dane csv do pliku.
    Później wczytać je do jakiegoś programu do przeglądania logów z vcsdsa lub do exceela

    Lista sterowników nie jest ograniczona ale jednak pozastawiamy sobie furtkę i nie napisze że do wszystkiego można się połączyć
    gdyż zróżnicowanie sterowników jest bardzo duże i mogą się sporadycznie zdarzyc przypadki że do czegoś sie nie uda się połączyć
    jednak jeśli będzie zorganizowany zdalny dostęp (wystarczy laptop i internet w samochodzie) to można to dopasować zdalnie.

  3. #103
    rc-men's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Łomża/Warszawa
    Auto
    AUDI
    Model
    A3 8P
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    9 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Ktoś z posiadaczy Vfiz w 8L może się wypowiedzieć? Jak wartości mają się do rzeczywistości itp.?

  4. #104

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi A4 2.0T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    słaby odzew jeśli chodz o 8l, zapytaj inhossa kiedyś chciał umieścić jakiś filmik

  5. #105
    inhoss's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    warszawa
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Pomógł
    48 razy
    Podziękował
    40 razy

    Domyślny

    nagrałem filmiki jak wygląda vfiz w 8l, nagrywałem rejestratorem trasy w fullhd nie mam lepszej kamery może coś zobaczycie, vfiz działa bardzo fajnie, ma dużo funkcji, mam wskazanie doładowania z oryginalnego czujnika z ICka z bardzo szybkim odświeżaniem bo wpiąłem się szeregowo w kostkę od tego czujnika i podpiąłem pod vfiz, mam temperaturę oleju z oryginalnego czujnika w misce olejowej, doładowanie i temp oleju pokazuje prawidłowo nie przekłamuje, Mam też czujnik egt przy turbo wstawiony i też ładnie pokazuje, oprócz tego jednocześnie może być wyświetlane 6 parametrów jednocześnie, jest full opcji do wyboru, ja np mam tak: doładowanie, temp. oleju, temp. egt, ilość paliwa w litrach, temp. zewnętrzna, temperatura Intercoolera, wszystko ładnie pokazuje bez zarzutów, można inne parametry sobie ustawić np: kąt skręcenia kierownicą, ilość barów na płynie od hamulców przy wciskaniu, temp. paliwa, napięcie ładowania, obciążenie alternatora itp. wszystko to co na vcds można odczytać, generalnie można w vfiz ustawić Open ceremony tak aby wskazówki szły do końca przy odpalaniu, można zmierzyć przyspieszenie do 100, można błędy kasować na wszystkich sterownikach a także wejść w bloki pomiarowe w silniku i zobaczyć dawki paliwa, przepływki,


  6. Podziękowania dla inhoss za pomoc w problemie

    Aes (08-10-14)

  7. #106
    flito's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Trzebinia / Kraków Balice
    Auto
    SEAT Leon
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    40 razy
    Podziękował
    10 razy

    Domyślny

    siema, pierwszy raz zauważyłem tematykę VFIZ, ile orientacyjnie kosztuje taka atrakcja?

  8. #107
    Arkadius88's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Leszczyny
    Auto
    Audi A3 Quattro 1.8T
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8T ARY
    Pomógł
    7 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Podpinam się pod pytanie

  9. #108
    czaro10's Avatar
    Data dołączenia
    Jun 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mazowsze
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8V
    Silnik
    inny
    Pomógł
    558 razy
    Podziękował
    68 razy

  10. #109
    FF2004's Avatar
    Data dołączenia
    Sep 2012
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi S3
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    64 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    8L -> A jak wygląda współpraca tego z wbudowaną nawigacją? Czy mogę przełączać widok na FISie pomiędzy navi, Vfiz a kompem?
    DSG Das iSt Gówno

  11. #110

    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Śląsk
    Auto
    Audi A4 2.0T
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    2 razy

    Domyślny

    Przełączanie pomiedzy nawigacją a VF powinno działąć, jednak tego nie testowałem gdyż nie mam gdzie a nikt też nie zgłaszał problemu,
    nawet jeśli nie zadziałało by to jest to do skorygowania.


    Aktualizajca odnośnie 8p generalnie jest prawie gotowy ale brakuje czasu na ostateczne testy w samym samochodzie,
    Ostatnio jest wiecej zamówień do A4 a wcześniej temat do A3/8L słabo wypalił dlatego A4 ma wyższy priorytet.

    w razie czego proszę się jednak się przypominać o 8P to da wrażenie że zainteresowanie do 8P jednak bedzie...
    ktoś pytał mnie jakieg rabaty dla forum oczywiście da sie zorganizować

Strona 11 z 16 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •