Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 16

Temat: A3 z Niemic... mozliwa taka cena ???

  1. #1

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kłodzko/Wrocław
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARX

    Domyślny A3 z Niemic... możliwa taka cena ???

    Rozglądam się ostatnio po internecie za A3, gdzyż chce taką zakupic. Znalazłem pare aut, które moim zdaniem powinny byc o wiele droższe, może ktoś wie o co biega. podaje linki do tych aut :

    1. http://www.autoscout24.de/home/index...l_ueberschrift

    2. http://www.autoscout24.de/home/index...l_ueberschrift

  2. #2
    Miro's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków i okolice
    Auto
    Biały Smok
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    780 razy
    Podziękował
    129 razy

    Domyślny

    hmm, faktycznie ciekawe.
    ale wiem jedno jesli autko jest na autoscout albo mobile.de przez pare dni i nikt go nie bierze to jest mina jakas.
    auta w dobrym stanie przewaznie wogole sie nie zdaza ukaza bo odrazu ktos kupi, albo jak sie ukaze to zaraz nieaktualne.
    Nie pomagam na PW, nie muszę
    Od tego jest forum i tematy na nim



  3. #3
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Moja znajoma z niemiec mowila, ze to sa lipne ogloszenia. Dzwoniac na numer zostaje sie przekierowanym na cos ala 0700 i tylko naciga sie na koszta. Takich ogloszen znajdziesz wiele m.in. na autoscout.de lub mobile.de! Nie radze dzwonic a tymbardziej jechac. Poza tym jak w ogloszeniu podany jest tylko numer, to tym bardziej nalezy unikac takowych

  4. #4
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Gdańska
    Auto
    F30 328i
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    29 razy
    Podziękował
    39 razy

    Domyślny

    To są przekręty. Dzwonisz i ci mówią ze auto stoi np. w Angli i żebyś przelał przez Western Union pieniądze na ich konto to pojada po autko Mobile i Autoscout są tego pełne

  5. #5

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Choszczno
    Auto
    A3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI CBAA

    Domyślny

    to są lipne ogłoszenia wiem o tym bo już pare razy dzwoniłem po sam. z ogłoszena i to lipa jak pojedziesz to sie rozczarujesz tylko kase stracisz za paliwo
    DOMEL

  6. #6

    Data dołączenia
    Nov 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Olsztyn/Poznan
    Auto
    V^P!
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.4 TFSI - CMBA, CXSA (122 KM)

    Domyślny

    od razu widac ze lipa, na pierwszym ogloszeniu niby s-line tdi a zdjecia normalnej s3 5v turbo, a drugie juz zostalo wycofane

  7. #7

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica \ Wrocław
    Auto
    audi A3 1,8T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    te ogloszenia to lipa, ja proponuje na przyszlosc nie dzwonic tylko meila wyslac bo to sa prywatne ogloszzenia gdzie chca cie wykrecic, na mobile i autoscout to ja proponuje tylko gdy sa jakies autohausy kupowac przynajmniej pewne bedzie

  8. #8
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    lipa...bo będąc po swoje auto.. a mialem zamiar kupic a4 ewentualnie a3 rozgladalem sie za a3 i w czasie kikudniowego pobytu i jezdzeniu po "lesnych komisach" spotkalem tylko jedna a3... z tego co mi wiadomo to juz audice i lepsze wozy wykupili makarony i inne takie .... i naprawde ciezko jest spotkac dobre auto po dobrej cenie....a w ogloszeniach to sami nacigacze.. juz lepiej dopisac sie do takiej wycieczki po auto z kims znajomym... w kilka osob, co wie gdzie jezdzic i co zalatwiac..

  9. #9

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Legnica \ Wrocław
    Auto
    audi A3 1,8T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    w sumie to sie zgadza najlepiej jechac z kim kto ma swoje miejsca, ja jak bylem po swoja a3 to najpierw zrobilem sobie sam dwudnowa wycieczke az pod hamburg ktora zakonczyla sie niestety porazka, bylo duzo aut ale takich padaczek a3 zanlazlem 2 i ceny byly kosmiczne, jest ich duzo przy salonach ale tam jest jeszcze dozej. Ostatecznie znalazlem na mibile ogloszenie gdzie kolesie mowili po polsku i auta z "niemieckiego pzu" kupowali, i bylo wszystko ok, jak bedzie trzeba to moge dac namiary...

  10. #10

    Data dołączenia
    May 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kłodzko/Wrocław
    Auto
    OOOO
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARX

    Domyślny

    Sprawa przedstawia sie nastepująco. Uzgodniłem z właścicielką auta, ze odda samochód do garażu autoscout24 a oni przygotują wszelką umowe. Dostałem maila od autoscout24 czy jestem zainteresowany kupnem no i ze moga przygotowac wszystko pod kupno auta. wystarczy, ze skontaktuje sie z włascicielka i odpisze maila do autoscout24 ze biore auto. cena auta to 4000Euro. moze ktos wie czy ci z autoscout dadza sie namowic zeby w umowie napisac mniej? ktos mial taką sytuację może ?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •