Pokazane rezultaty 1 do 1 z 1

Temat: Folia Ochronna docięta pod dane auto - maska, zderzak przód, błotniki, lusterka.

  1. #1
    hubi_pl's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi TT
    Model
    Inny
    Silnik
    3.2 BUB
    Pomógł
    18 razy

    Domyślny Folia Ochronna docięta pod dane auto - maska, zderzak przód, błotniki, lusterka.

    Witam,

    Właśnie skończyłem robic komplet na Audi A6 C5 pod klienta, i tak pomyślałem że może ktoś z Was byłby zainteresowany zabezpieczeniem swojej A3ki...

    Od niedawna zajmuje się produkcją i sprzedażą folii ochronnych na auta. Folie te są bardzo popularne w US i praktycznie każdy dealer ma je w swojej ofercie. Problem zawsze polegał na cenie - kiedyś zapłaciliśmy w nowym S u dealera $1100 za cały pakiet, oraz na położeniu - docięciu na aucie. U nas zakłady specjalizujące się w zakładaniu liczą sobie w większości od grubo ponad 1000 w górę i co najgorsze docinają na aucie a nie z gotowych elementów - tutaj nie docina sie folii tak jak tej zmieniającej kolor - za zagięciem. Te folie nie moga dochodzić do rantu, więc musi być docięta ok 2-3 milimetrów od rantu - jak ktoś zrobi to nie profesjonalnie i po kilku latach jak zdejmiemy to zobaczymy ślad...

    Rozwiązaniem jest folia docięta już pod dany model samochodu. Położenie polega jedynie na przygotowaniu auta - umycie i dobrze jest wypolerować jak dawno tego nie robiliśmy i nakleic folię. Nakleja się bardzo prosto - najlepiej na wodę z szamponem j&j dla dzieci, dlaczego to jest wazne ze dla dzieci - a to dlatego ze ma najmniej chemi w sobie

    Tutaj filmik pokazujacy instalacje


    A tu jak zabezpiecza


    Sam nakleiłem już na kilku samochodach, m.in. MB w211, Lexus Rx350 i TT. Na tt troche eksperymentowałem żeby dobrać dobrą folie i sposób naklejania. Dlatego polecam szampon, a nie "specjalny" żel... Kolejny w kolejce jest '07 a3 - brat jakis czas temu wjechal w slupek kilometrazowy i porysowal zderzak - jakby byla folia to nic by sie nie stało...

    Tak to wygląda na moim aucie - dodam ze auto bylo troche brudne jak robilem foty, ale to dobrze poniewaz jak jest czyste to nie widac tak lini konca folii:








    Bardzo popularne w autach typu Lambo, Ferrari czy Porsche...

    Cały czas tworzymy aukcje na allegro pod dane modele, już mamy AUDI skończone, a do A3/S3 mam do tych modeli siatki:

    AUDI A3 S3

    8P (2003-2005) base

    8P Facelift (2005-200 base, S-line, S3

    8P Facelift (2008-2012) base, S3

    8V (2012- ) base, S-line, S3

    Tutaj znajdziecie wszystkie aukcje - sukcesywnie dodajemy kolejne marki.

    http://allegro.pl/sklep/34471309_hvinyl

    Cena za komplet na cały przód to 399PLN - forum ma obowiązkową zniżke 10%

    Pozdrawiam,
    Hubi
    hvinyl@live.com
    Ostatnio edytowany przez hubi_pl - 21-01-14 o 16:14

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •