Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokazane rezultaty 31 do 36 z 36

Temat: Prosze o pomoc w wyborze aparatu cyfrowego...

  1. #31
    Coolfon's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wolbrom/Kraków/Katowice
    Auto
    Audi A3 ABT
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU
    Pomógł
    12 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    Myślę ze nie będziesz załował zakupu lustrzanki. Zdjecia wychodzą rewelacyjne. Z kompakta też się da 'wyciągnąć' ładne zdjecia ale trzeba mieć umiejętności a z lustrzanką łatwiej i szybciej się tego nauczysz. Ja chcę się właśnie przesiąść na lustrzankę. Kompakt jest dobry na jakieś imprezy, schować do kieszeni jak nie zależy na jakości zdjęć. A lustrzanka robi piękne ostre zdjęcia
    Srebrny pocisk ...



  2. #32
    Feedback's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi ABT
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Lustrzanka to 1/3 sukcesu, trzeba jeszcze mieć dobre "szkło" - a to niestety jest drogie, niekiedy kilkukrotnie droższe niż sama lustrzanka, kolejnym czynnikiem są umiejętności (chyba że ktoś trzaska na AUTO)

  3. #33
    tryniti's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Elbląg
    Auto
    audi
    Model
    Inny
    Silnik
    1.6 AEH

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Feedback Pokaż post
    Lustrzanka to 1/3 sukcesu, trzeba jeszcze mieć dobre "szkło" - a to niestety jest drogie, niekiedy kilkukrotnie droższe niż sama lustrzanka, kolejnym czynnikiem są umiejętności (chyba że ktoś trzaska na AUTO)
    przeciez od razu nie trzeba kupywac w pełni profesjonalnego sprzetu...
    Mój tata ma tego panasonika i w cale nie jest profesjonalista tylko wielkim amatorem a robi sliczne fotki

    Ja jestem w 100% za panasonikiem nie dosc ze maly ladny i zgrabny to jeszcze sliczne fotki robi a i cena nie jest przerazajaca jak na taki aparacik:d

  4. #34
    Glac's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    Audi A8 4,2 TDI
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    20 razy
    Podziękował
    8 razy

    Domyślny

    James tez jestem na etapie rozglądania się za aparatem.. na forach foto polecają nikona d40, a już w ogóle d80. Wiadomo, że lubimy dobre gadżety. Pytanie czy wykorzystamy te możliwości... ale jeżeli jest budżet to tylko brać ..a żona nie powinna się krzywić. Przecież to jej będziesz robił piękne zdjęcia

  5. #35
    Zbanowany Zbanowany
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    ...
    Auto
    Pt cruiser z wysranym silnikiem ....
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Glac Pokaż post
    James tez jestem na etapie rozglądania się za aparatem.. na forach foto polecają nikona d40, a już w ogóle d80. Wiadomo, że lubimy dobre gadżety. Pytanie czy wykorzystamy te możliwości... ale jeżeli jest budżet to tylko brać ..a żona nie powinna się krzywić. Przecież to jej będziesz robił piękne zdjęcia
    polecam Sony
    Glad Ty jestes psychologiem ?

  6. #36
    Feedback's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Audi ABT
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T APY
    Pomógł
    5 razy
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    tryniti - ja pisałem o umiejętnościach w przypadku zakupu lustrzenki, bo już nie ma podglądu na żywo, obraz się nie ściemnia na LCD jak zmniejszysz przysłonę lub czas (jak to ma miejsce w kompakciku). Twój tata ma właśnie takiego kompakcika.
    W bardziej amatorskich lustrach - też są opcje wspomagania użytkownika w trybie manualnym - dlatego nawet osoba nie zajmująca się fotografią może zrobić ładne foty.

    Glac - tak jak pisałeś D40 - na początek to fajny sprzęcik, ma możliwości zbliżone do D70 - który był bardzo udaną konstrukcją, z tym że do niego trzeba używać dedykowanych obiektywów, taki dedykowany do D80 też będzie chodził, ale focus trzeba stroić manualnie. Za cenę poniżej 1400 myślę, że można się zainteresować tym aparatem - robi bardzo ładne zdjęcia. Jeśli ktoś ma za zbyciu większą kasę to oczywiście D80, obecnie do wyrwania za 2200 (cena za samo body)

    Poza tym po co radzicie mu uparcie kompakta, skoro James pisał wczoraj, że ma kompakta, jest w sumie zadowolony i doszliśmy do wniosku, że nie ma sensu kupować drugiego podobnej klasy, jak już to lusterko.
    Ostatnio edytowany przez Feedback - 07-03-08 o 12:33

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •