Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 33

Temat: Proxie opowiadania nr 7 :)

  1. #1
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny Proxie opowiadania nr 7 :)

    a jednak mysalem ze bede mial chwile spokoju ale NIE ktos lubi sie nabijac zemnie na gorze...

    dzis lecialem z wawy do Rzeszowa... (specjalnie wawy napisalem z malej ) hihhihi a jak ludzie ze 100licy wiedza mach ostatnio naprawial mi zamek z tylu tzn ... zatrzask czy jak to nazwac...

    no i lece sobie za ostrowcem kawal prostej zamna sznurek samochodow a ja pierwszy za tirem wiec trza walczyc i zaczac wyprzedzac no to SRUUUUUuuuuuu zamna gosc seatem takim duzym ala ford galaxy i reszta... ja na rowno z TIREM ... i nagle poczolem jak trace moc... i slysze szum !!!

    patrze w lusterka a ja nie mam z tylu szyby i uwierzcie otwarta klapa przy 130 HAMUJE hihiihihhi giga lotka no to wyprzedzilem tego tira odrazu awaryjne i wolno hamuje zeby zametu na drodze nie wprowadzic dobrze nie nic nie wypadlo bo tam byl laptop ciuchy itp... glupio by bylo jakby cos wylecialo i zostaloby zmielone przez TIRa ... i inne autka ale zato gosc w seacie sie smial widzialem w lusterku nie codziennie zakims jedzimmy i widzimy co ma w autku

    ps szkoda ze nie mialem jakiegos zakneblowanego faceta w bagarzniku np ARTURO by sie dobrze prezentowal chyba by na policje dzownili hihiihhihi

    ale ogolnie smiesznie ... z tym ze specjalnie nie chcialem ostro hamowac po wyprzedzeniu tira zeby wemnie nie wjechal powoli zwalnialem na pobocze... (ktorego nei bylo zwir... a na zwir nie wjade z predkoscia 100... ) wiec powoli wyhamowalem modlac sie zeby nic nie wypadlo

    poprostu nie wiem czemu ale od czasu naprawy przez macha zatrzasku (tzn otwiera sie super) czasem sie sama otwiera klapa raz na 600KM
    420 500 km
    1

  2. #2
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    proXa po jak zczipowales auto to odrazu musiales zrobisz lepsze hamlulce.. wiec masz tak jak w jaksi dragsterach - u nich otwiera sie spadochron a u ciebie klapa!
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  3. #3
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    hehehehe ja mam jak na lotniskowcu ihhiihhi albo w niktorych samolotach
    420 500 km
    1

  4. #4
    Dorotek's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Sopot
    Auto
    Tigra--> A3 --> 320d --> Tytyrytyty --> ?
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Proxa, kocham Cie za te opowiesci. Hmm... wychodzi na to, ze wina jest Mach'a
    Grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne mają niebo na ziemi...

  5. #5
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    oj nie musisz odrazu mowic ze mnie kochasz hiihhihi no macha macha teraz zwale na niego i bedzie musial jeszcze raz robic hiihihihihi

    dzieki ze tak milo napisalas ihhiihhi teraz to ide spokojnie spac jak juz zostalem oceniony przez kobiete dobrze ze goscie nie pisza kocham cie ihihhihi
    420 500 km
    1

  6. #6
    (A)rturo's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów
    Auto
    E63s W212
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    97 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Proxa, Idol klubowy!
    Proxa ale puscil ci ten zaczep co jest w bagazniku czy ten w klapie ? Jak dziala to ustrojstwo ?
    Było: A3 8l, S3 8l, Evo IX, Evo X; F10; A6 c7 3.0bTDI 380KM@770NM; W212 E63s 700KM@1000NM
    Obecnie: S1000XR | A4 Allroad 8W9 | Jeep WJ 4,7 V8 | Fiat 126p 1982 | -> soon...

  7. #7
    Proxa's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów - Warszawa
    Auto
    A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AGR
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    13 razy

    Domyślny

    nie wiem jak to dziala ale klapa sie normlanie otowrzyla mysle ze to ten zaczep... ktory zatrzaskuje sie ( ten w klapie) bo na nadwoziu to co sie w to wczepia jest stale... a to na klapie jest ruchome moze mach skracajac jego dlugosc... (naciagajac go ) poprawil faktycznie nacisk klamki ze bez problemu sie otwiera ale zarazem moze delikatniej dziala i na jakims dolku czy czyms ppoprostu sie odczepia ale to zadko naprawde ;|
    420 500 km
    1

  8. #8
    michael21j's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    niemcy
    Auto
    Audi 8lp
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ

    Domyślny

    problem z hamulcami juz masz z glowy przy wiekszej mocy

  9. #9

    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bełchatów/Łódź
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Proxa, no to teraz masz hamulce aerodymamiczne... - nezly wypas w A3
    A tak powaznie to dlaczego po puszczeniu zamka podniosla sie do gory? Przeciez w normalnych warunkach (na postoju) trzeba urzyc troche sily zeby pokonac grawitacje i uniesc ja w gorne polozenie i dopiero wtedy silowniki teleskopowe ja trzymaja.. Czyzby w czasie jazdy wytworzylo sie takie podcisnienie z tylu auta??

  10. #10
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez macfisto
    Proxa, no to teraz masz hamulce aerodymamiczne... - nezly wypas w A3
    A tak powaznie to dlaczego po puszczeniu zamka podniosla sie do gory? Przeciez w normalnych warunkach (na postoju) trzeba urzyc troche sily zeby pokonac grawitacje i uniesc ja w gorne polozenie i dopiero wtedy silowniki teleskopowe ja trzymaja.. Czyzby w czasie jazdy wytworzylo sie takie podcisnienie z tylu auta??
    Wystarczy jakas nierownosc i wtedy klapa sie otworzy... No chyba ze otwarcie bylo na specialne zyczenie Proxa, Ty to masz rozrywkowe zycie

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •