Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 31 do 40 z 42

Temat: kolizja prawy przód

  1. #31
    Auto Szałas

    buzz-astral's Avatar


    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mikołów
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    87 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez aro06 Pokaż post
    nie zgodzą się na takie rozwiązanie ponieważ samochód nie był serwisowany w aso
    o czymś takim jeszcze nie słyszałem


    Cytuj Oryginalnie napisane przez aro06 Pokaż post
    aktualnie jest ona u prawnika w celu przygotowania pisma do ubezpieczalni.
    pismo będzie zawierać punkt o roszczeniu za uszczerbek na zdrowiu psychicznym w związku z kolizją?

  2. #32
    aro06's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ojrzeń / Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez buzz-astral Pokaż post
    pismo będzie zawierać punkt o roszczeniu za uszczerbek na zdrowiu psychicznym w związku z kolizją?
    nie. Tylko same ujęte paragrafy że mają obowiązek zrobić wycenę na oryginalnych bez amortyzacji częściach.

  3. #33
    Auto Szałas

    buzz-astral's Avatar


    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mikołów
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    87 razy

    Domyślny

    a co z tym uszczerbkiem? coś ruszyło w temacie? jak się ustosunkowali do pisma na ten temat?

  4. #34
    aro06's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ojrzeń / Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    przysłali jakieś druki do wypełnienia i dostarczenia im wymaganych dokumentów itp. ale ja nie pisałem o uszczerbek na zdrowiu lecz straty moralne i domagam się zadośćuczynienia więc nie wiem jak się ustosunkować do tego pisma bo widzę ze na pałę odwalają i nie czytają ze zrozumieniem bo nie posiadam dokumentow od lekarzy itp.

  5. #35
    Auto Szałas

    buzz-astral's Avatar


    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mikołów
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    87 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez aro06 Pokaż post
    straty moralne
    czyli te okulary i coś z telefonem? dobrze myśle?
    rzeczniik od ubezpieczeń nie doradził co z tym zrobic?

  6. #36
    aro06's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ojrzeń / Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    zaa telefon juz odszkodowanie dostalem lecz dość małe. A straty moralne mam na myśli całą sytuację która wynikła z tego zdarzenia. min. brak samochodu bo nie ma lampy i kierunku, oraz nie zaliczenie przedmiotu ponieważ był to okres sesji mialem zaliczenie na które oczywiście się ni pojawiłem bo miałem dzwona.

  7. #37
    Auto Szałas

    buzz-astral's Avatar


    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mikołów
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    87 razy

    Domyślny

    Dziś wyjeżdzając spod politechniki w warszawie na pierwszym skrzyżowaniu pani wymusiła pierwszeństwo w lewoskręcie czego efektem był dzwon

    Cytuj Oryginalnie napisane przez aro06 Pokaż post
    oraz nie zaliczenie przedmiotu ponieważ był to okres sesji mialem zaliczenie na które oczywiście się ni pojawiłem bo miałem dzwona.
    wieczorem jak wracałeś z polibudy,jechałeś na to zaliczenie?

    jak, odpukać, będziesz miał np. problemy rodzinne, to też pozwiesz kogoś z rodziny za straty moralne bo miałeś akurat wtedy sesje? Sorry, ale troche to śmieszne co piszesz dzwona (a właściwie stłuczkę) miałeś wracając z polibudy, więc nie jechałeś na zaliczenie. Wykładowcy nie interesuje że akurat byłeś niemobilny swoim samochodem dajmy na to na dzień następny. Są autobusy, komunikacja miejska, znajomi, rodzina oraz wiele innych osób posiadających samochód ;]

  8. #38
    DraGaN's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Strumień
    Auto
    Audi A3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASV
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez aro06 Pokaż post
    składał tez ktoś odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu psychicznym w związku z kolizją?
    psychicznym moze nie, ale zdrowotnym tak Troche posciemnialem ze boli mnie bark od uderzenia, poszedlem na przeswietlenie L4 - tydzien, potem do kontroli znów tydzień a na zdjeciach wszystko bylo wporzadku, z tym ze reki powyzej lini brody podniesc nie potrafilem, ale nic powaznego. Najpierw wpadlo cos kolo 600zl a po odwolaniu znow dodatkowe 800zl takze warto. A sytuacja byla taka, lusterko urwane, no i przez calosc bok przeorany (zarysowany i lekko drzwi wpuczone) z odszkodowania OC prawie 3000zl. Znajomy wyklepal za 100 + malowanie calego boku 500zl, takze wyszlo mnie 600PLN Znajde zdjecia to wrzuce jesli chcesz ?? Odniesiesz sie do sytuacji

  9. #39
    aro06's Avatar
    Data dołączenia
    May 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Ojrzeń / Warszawa
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 APG
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez buzz-astral Pokaż post
    wieczorem jak wracałeś z polibudy,jechałeś na to zaliczenie?

    jak, odpukać, będziesz miał np. problemy rodzinne, to też pozwiesz kogoś z rodziny za straty moralne bo miałeś akurat wtedy sesje? Sorry, ale troche to śmieszne co piszesz dzwona (a właściwie stłuczkę) miałeś wracając z polibudy, więc nie jechałeś na zaliczenie. Wykładowcy nie interesuje że akurat byłeś niemobilny swoim samochodem dajmy na to na dzień następny. Są autobusy, komunikacja miejska, znajomi, rodzina oraz wiele innych osób posiadających samochód ;]

    Detektyw. Chyba trochę strony Ci się pomyliły. Gdzie napisałem że wracałem do domu? Wyjeżdzając spod politechniki nie znaczy że już skończyłem i wracałem do domu tylko jechałem do akademika... Zresztą co Ci będę tłumaczył przecież wiesz swoje i ja wiem swoje tak więc tego się trzymajmy. Co do Twojego porównania to nie widzę żadnego związku z tą sytuacją. Dla mnie przyczyna nie zaliczenia jest ta kolizja oczywiście mogłem to olać uznać że się nic nie stało i jechać dalej jakby nigdy nic.

    A detektywowi proponuję złożyć aplikację na likwidatora szkód w ubezpieczalni.

  10. #40
    Auto Szałas

    buzz-astral's Avatar


    Data dołączenia
    May 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mikołów
    Auto
    Skoda
    Model
    Inny
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    105 razy
    Podziękował
    87 razy

    Domyślny

    stary, za dużo się nagoniłem z ubezpieczalniami żeby u nich pracować :] mam ciekawsze zajęcia
    dajesz na bieżąco info co się dzieje z tematem, bom ciekaw niezmiernie, sytuacja jak dla mnie, bez precedensu :]

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •