Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 18

Temat: Krotkofalowki - zna sie ktos na tym?? jakie wybrac ??

  1. #1
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny Krótkofalówki - zna się ktoś na tym?? jakie wybrać ??

    Pilnie potrzebuje kupić dwie dobrej klasy krótkofalówki, Właśnie przeglądam allegro ale nie wiem czym mam się kierować przy kupnie. Mają one mi służyć w pracy... odleglosc miedzy mną a drugą osobą która bedzie miec słuchawke jest jakies 100 m...z tym że ja jestem w budynku jednm, a ta osoba około 200m na zewnatrz. Mam tam jakies w domu, ale po wejsciu do budynku zasieg wysiadal i tyle bylo wszystkiego. Teraz chcialbym kupic takie aby podobnej niespodzianki nie było

    jakiej firmy, w jakiej cenie i o jakich parametrach którkofalówek powinienem szukać ?? czy zwrócić uwage przede wszystkim na zasieg czy na cos innego ??

  2. #2
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Michas podjedz do antelluxa na Wadowicka (ELBUD), tam Ci elegancko doradza Polecam tez sklep z CB na ul Szlak (odcinek miedzy Łobzowska a Krowoderska) tam tez z gostkiem idzie normalnie pogadac. Doradzi i powie co i jak bez naciagactwa

  3. #3
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    zdecydowalem sie na zakup krótkofalówek MIDLAND GXT 500 ... z tego co pamietam midland to firma robiąca radia cb i dosyc znana.. krotkofalowki maja do 23km zasiegu... funkcje vox... czyli uruchamianie bez pomocy rak... jakies bajerki, stacje dokujaca itd... mysle ze to bedzie dobry wybor.. no i chyba jest ze 3 lata gwarancji...

    na jezdzenie po krakowie i szukanie sklepu niestety nie mam zabardzo czasu

  4. #4
    ZILLION's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    VW Passat B6 2.0 CR
    Model
    Inny
    Silnik
    inny

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez Michas
    zdecydowalem sie na zakup krótkofalówek MIDLAND GXT 500 ... z tego co pamietam midland to firma robiąca radia cb i dosyc znana.. krotkofalowki maja do 23km zasiegu... funkcje vox... czyli uruchamianie bez pomocy rak... jakies bajerki, stacje dokujaca itd... mysle ze to bedzie dobry wybor.. no i chyba jest ze 3 lata gwarancji...

    na jezdzenie po krakowie i szukanie sklepu niestety nie mam zabardzo czasu
    Powiem Ci ze dlugo debatowalem z gostkiem ze sklepu na temat MIDLANDA i mowil o tej firmie w samych superlatywch wiec mysle ze wybor jak najbardziej trafny Zreszta sam sie przekonasz w trakcie uzytkowania Ja mam antenke Midlanda i bardzo ja sobie chwale

  5. #5
    DTM's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2005
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Rzeszów/Lublin
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AHF

    Domyślny

    Michas jak juz bedziesz je mial to zdaj relacje w tym temacie jak sie sprawuja i jakbys mogl podaj linka gdzie kupiles i za ile (o ile kupiles przez neta)
    A3 1.9 TDi ____________________________________________

  6. #6
    Michas's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2006
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    S3 8L
    Silnik
    1.8T BAM
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    czekam w tej chwili na meila od goscia ktory je sprzedaje z allegro, bo mozna od niego odebrac je osobiscie....a wole odbior osobisty bo przynajmniej moge sprawdzic na miejscu co kupuje, no i w razie czego bede wiedzial gdzie go szukac

    po zakupie dam znac

  7. #7
    Mirasalo's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Bramka/Kristiansand
    Auto
    VW
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Podziękował
    raz

    Domyślny

    Dosyć starego kotleta odgrzewam ale skoro już jest taki temat to nie będe zakładał nowego.
    Chce właśnie zakupić krótkofalówki nie muszą być jakieś rewelacyjne, chodzi o to żeby bezproblemowo komunikować się pomiędzy dwoma samochodami.
    Tylko nie piszcie żeby kupić CB
    Możecie polecić jakąs firmę lub model powiedzmy tak do 200-250zł?
    I czy na to trzeba mieć jakąs homologację podobnie jak w CB radiu, żeby można było legalnie uzywać w UE?

  8. #8
    juhas100's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    no fucking airride
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    ja zakupi?em dosy? dawno w electroworld kr?tkofal?wki za 80pln i jestem zadowolony z nich wy?mienicie spe?niaja zadanie je?li chodzi o jazd? na 2 samochody mam co? w tym stylu tej firmy tylko starszy model http://www.allegro.pl/item830970792_..._208_3_km.html
    [sigpic][/sigpic]

    Brak mi mojej a3

  9. #9
    larius's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Warszawa
    Auto
    The Revenant
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0T CCZA
    Pomógł
    49 razy
    Podziękował
    20 razy

    Domyślny

    O fajny temat, bo ostatnio też o tym myślałem

    A ma ktoś doświadczenie jeśli chodzi o takie cacka podczas nart? Chciałbym kupić kilka sztuk ze znajomymi, z którymi będę leciał w góry na narty - takie jak juhas pokazał będą się nadawać?
    Arguing with an engineer is a lot like wrestling in the mud with a pig. After a few hours, you realize that he likes it.

  10. #10
    juhas100's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2007
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Berlin
    Auto
    no fucking airride
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BXE
    Pomógł
    4 razy
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    a czemu mają się nie nadawać? myślę że dadza rade mają słuchawki można do ucha wsadzić jak prawijny ochroniarz hehehe i ogień polecam bardzo dobra sprawa
    [sigpic][/sigpic]

    Brak mi mojej a3

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •