Strona 101 z 173 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151 ... OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,001 do 1,010 z 1724

Temat: Jaki VAG do 8L?(!!nie linkujemy żadnych ofert z kablami w tym temacie/tylko na PW!!)

  1. #1001
    martin19's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grodzisk Maz.
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    A programik VCDS 10.6.5 nadaje się albo polski VAG ? chciałbym żeby jednak programik był po polsku
    Sprzedam radio Audi gamma.

  2. #1002
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    program VCDS 10.6.5 nie będzi chodził ci na tym kablu co do poski Vaga to nie wiem bo nigdy na nim nie pracowałem napewno vag-com 208 będzie ci na nim chodził on jest po polsku chyba że masz dostęp do spolszczeń 311,wersje angielskienie są skomplikowane nawet dla osób ze słabą znajomością j.angielskiego,masz możliwość podejżenia u kogoś jak one wyglądają to wtedy może łatwij było by ci podjąć decyzję.

  3. #1003
    Xprot's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    jelenia góra
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI AXR
    Pomógł
    22 razy

    Domyślny

    na tym kabelku dziala polski vag 4.9, ale ze ten program w porownaniu do vcdsa, nawet lite, jest slabiutki w obsludze, to go zapomnialem wymienic

  4. #1004
    martin19's Avatar
    Data dołączenia
    Oct 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Grodzisk Maz.
    Auto
    Audi
    Model
    Inny
    Silnik
    1.8 AGN
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Witam w?a?nie zam?wi?em taki kabelek do swojego 8l
    http://allegro.pl/kabel-vag-kkl-inte...909387607.html
    Jak my?licie nada si
    Sprzedam radio Audi gamma.

  5. #1005
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Będzie pasował.

  6. #1006
    mk1265's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rossoszyca
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny

    Domyślny

    siema
    wiem ze sporo informacji jest tutaj lecz nie znalaz?em nic na temat interesuj?cego mnie kabla '
    mam pytanie co s?dzicie o tym przewodzie http://moto.allegro.pl/interfejs-dia...945403498.html
    lub
    http://moto.allegro.pl/vag-com-kkl-o...964016475.html
    ewentualnie czy mozecie polecic jakis konkretny bardziej zaawansowany moze by? dro?szy korzysta?em kiedy? z takiego niebieskiego i za wiele nim nie sprawdzi?em. Chodzi mi ?eby sprawdzi? parametry silnika og?lnej elektroniki np centralny zamek alarm itp oraz kodowa? immo kluczyk i podobne bo musze go zaprogramowac
    dziekuje z g?ry za pomoc

  7. #1007
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    Obydwoma kablami możesz sprawdzać i usuwać błedy,kodować przzeprowadzać adaptację natomiast nie odczytasz nimi immo i nie wgrasz wsadu do licznika.
    Ja osobiście polecił bym kabelek ODB II z firmy Viaken-wejdź na ich stronę mają duży wybór z tym że pamiętaj te kable pracują tylko na linii KKL,do tego dobry program Vag-com 311 lub 409.
    Co do kodowania immo i wsadu (oczywiście tańszych odpowiedników) to vag-commander ale tylko to tych funkcji do reszty moim zdaniem jest on beznadziejny.

  8. #1008
    mk1265's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rossoszyca
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny

    Domyślny

    golem 1 a znasz jakis kabel który robiłby znacznie wiecej niz te co wymienilem i co sadzisz o programie PCMSCAN v2.4.9.
    Ostatnio edytowany przez mk1265 - 12-12-11 o 16:15

  9. #1009
    Golem1's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pruszków
    Auto
    Audi a3
    Model
    A3 8P
    Silnik
    2.0TDI BKD
    Pomógł
    253 razy
    Podziękował
    15 razy

    Domyślny

    niestety nie pracowałem nigdy na tym programie,jak masz do niego pełny opis i będziesz potrafił ogarnąć wszystko na nim to możesz się zastanowić nad zakupem z tym że pamiętaj że większość użytkowników forum używa vag-comów, vcds-ów i potem jak potrzebujesz pomocy jak coś ogarnąć u siebie w aucie następuje problem bo nie każdy zna twój program ale może ktoś na forum zna ten program i może się coś na jego temat wypowiedzieć.

  10. #1010
    mk1265's Avatar
    Data dołączenia
    Dec 2011
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    rossoszyca
    Auto
    audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny

    Domyślny

    no w sumie masz racje
    multum jest tych kabli na allegro i po opisach wygl?daj? podobnie roznic dostrzegam na pewno w cenie. Chcia?bym kupic juz taki bardziej zaawansowany ?eby co? wi?cej mo?na by?o zrobi?. http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...&ars_rule_id=4 ten wygl?da solidnie ale tak naprawd? jedyna r??nice jaka zauwa?am to to ze ??czy on si? z nowymi samochodami. http://allegro.pl/vag-k-can-commande...977150275.html na tej aukcji r?wnie? pisz? ze mo?na odczyta? kod pin sprawdzi? prawdziwy stan licznika tylko czy oni pisz? prawd?. Mam troch? problem?w ze swoja a3 i bez pe?nej diagnostyki wszystkiego nie zrobi i dlatego licz? na fachowa porad? odno?nie kabla

Strona 101 z 173 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151 ... OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •