Strona 171 z 173 PierwszyPierwszy ... 71121161169170171172173 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1,701 do 1,710 z 1724

Temat: Jaki VAG do 8L?(!!nie linkujemy żadnych ofert z kablami w tym temacie/tylko na PW!!)

  1. #1701
    Pawelek1994's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Nowy Sącz
    Auto
    Audi A3 8L 1.9 ASZ
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.9TDI ASZ
    Podziękował
    5 razy

    Domyślny

    Witam.
    Mam pytanie odnośnie dwóch interfejsów. Chodzi mi o to jakie są główne różnice między interfejsem VAG TACHO 3.01 a VAG K+CAN COMMANDER 3.6?
    Zastanawiam się nad kupnem i nie wiem który wybrać.
    -------------------
    Kupiłem oba. Informacja dla zainteresowanych. VAG K+CAN COMMANDER 3.6 nie radzi sobie z licznikami marki Jaeger natomiast interfejs VAG TACHO poradził sobie bez problemu w mojej A3.
    Ostatnio edytowany przez Pawelek1994 - 16-07-18 o 04:51 Powód: Zakup

  2. #1702

    Data dołączenia
    Apr 2017
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Czechowice-Dziedzice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AGU

    Domyślny

    Hej. A ja szukam kabla na USB do 8l 98r i 8p żeby móc pomajstrować z bardziej zaawansowanymi sprawami w obu autach... mam na oku VAG 002 ale jest też 012 tylko nie wiem czy na pewno będą pasować do obu aut?? W dodatku VAG 012 jest droższy o 50zł i nie wiem czy opłaca się wydawać o te 50zl więcej Chyba ze możecie polecić na PW coś innego i lepszego

  3. #1703

    Data dołączenia
    Nov 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Konin
    Auto
    a3
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.6 AVU

    Domyślny Zupełnie początkujący

    Cześć. Od około pół roku jestem posiadaczem A3 8L 1.6 75kW - benzyna + LPG. To mój pierwszy samochód i tak jak w temacie - zupełnie nie znam się na motoryzacji (przez ten czas zdążyłem wymienić żarówki, olej, wymontować i zamontować licznik oraz odme) Ale nie o tym... Auto było zakupione z wadą w postaci falujących obrotów silnika na biegu jałowym + niedziałający licznik (brak wskazań obrotomierza, prędkościomierza, poziomu paliwa itd.). Licznik został wysłany do regeneracji i teraz działa poprawnie. Co do falowania, auto zostało oddane do mechanika, który stwierdził, że to wina jakiś zaworów w instalacji gazowej i kazał oddać samochód do kogoś kto się tym zajmuje. W serwisie powiedziano mi, że instalacja jest ok i żeby oddać samochód do mechanika. Pomyślałem, że skoro to mój pierwszy samochód, to może warto samemu podszkolić się w zakresie mechaniki (obiekt doświadczalny już miałem ) i zacząłem szukać rozwiązania problemu na własną rękę podpierając się internetem. Sporo tych poradników opiera się na interfejsie VAG - typu odłącz jakiś czujnik przepływomierza i zobacz co się stanie, a później skasuj błąd za pomocą interfejsu (upraszczam). I teraz pytanie do Was. Znacie może jakieś materiały/poradniki, z których mógłbym się pouczyć zasad posługiwania się tym interfejsem + moglibyście polecić co na początek kupić dla takiego laika jak ja? Myślicie, że warto się w ogóle w to "bawić", czy lepiej po prostu oddać samochód komuś kto się na tym zna i to zrobi?

  4. #1704

    Data dołączenia
    Oct 2018
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Opatów
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARZ

    Domyślny

    Witam, jestem nowym posiadaczem A3 8L i chciałbym dokupić jakiś kabel ale nie wiem co i jak. Tak samo program do tego, pomoże ktoś na pw linkując?

  5. #1705

    Data dołączenia
    Mar 2019
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Polska
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 BFQ

    Domyślny

    Witam,
    mam Audi A3 8L 1.6 BFQ 2003r
    Chciałbym kupić kabel do diagnostyki i zmiany podstawowych parametrów (np. włączenie temperatury na wyswietlaczu itp). Jestem zielony w temacie, proszę o podpowiedź jaki kabel wybrać, patrzyłem na viaken, ale jest ich sporo i nie wiem który jest mi de facto potrzebny, a który nie zadziała (wtyk obd1 czy OBD2).
    Proszę o pomoc i ewentualne podlinkowane polecanego przez was kabla. (Będę korzystał z Polskiego Vaga lub Vag com itp)

  6. #1706
    respect2's Avatar
    Data dołączenia
    Apr 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wietrzychowice
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T ARX
    Pomógł
    30 razy
    Podziękował
    16 razy

    Domyślny

    Witam. Posiada ktos z Was takie cos? https://viaken.pl/pl/skaner-u600-plu...an-uds-pl.html. Potrzebuje cos taniego do odczytu i kasowania bledow ale nie tylko VAG. A ciaganie za soba laptopa za kazdym razem mnie drazni. Czy jest jakis multi skaner za pare stowek ktory bedzie sie nadawal do tego?
    1.8T + K04-064 tfsi 359KM/471Nm

  7. #1707

    Data dołączenia
    May 2019
    Płeć
    kobieta
    Miasto
    Oleśnica
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8T AUM

    Domyślny

    Witam potrzebuje podłączyć auto pod kompa i szukam jakiegoś sprzętu. Laptopa mam to jakaś płytka z programem czy jak to działa i kabel? Na alledrogo wpisując VAG i sortowanie po popularności jest taki zestaw za 60-70zł. Warte uwagi czy to raczej jakiś szajs?

  8. #1708

    Data dołączenia
    Feb 2020
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Poznań
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.8 AGN

    Domyślny

    Witam
    Szukam vaga/vcdsa z pomocnikiem kodowania (czyli chyba nie w wersji lite) działającego na kablu viakena.

  9. #1709

    Data dołączenia
    Jul 2015
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.6 BFQ
    Podziękował
    3 razy

    Domyślny

    Jeżdżę już audi a3 5 rok, niejedną usterkę już się zrobiło ale nie mam pojęcia o narzędziach diagnostycznych. Czy mógłby mi ktoś podpowiedzieć jaki kabel z oprogramowaniem kupić? Pacjent Audi a3 8l 2002, 1.6 benzyna BFQ

  10. #1710
    heko's Avatar
    Data dołączenia
    Jul 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    SJZ
    Auto
    Audi 2.0T
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    inny
    Pomógł
    547 razy
    Podziękował
    670 razy

    Domyślny

    Od dłuższego czasu nie mam laptopa więc zdecydowałem się na VSCAN VAG MINI od Viakena i jestem bardzo zadowolony. Małe poręczne urządzenie w sam raz do diagnostyki, ale można też nim zrobić dużo więcej.
    Nie mam fejsa ani androida!

  11. Podziękowania dla heko za pomoc w problemie

    Dejw71 (10-06-20)

Strona 171 z 173 PierwszyPierwszy ... 71121161169170171172173 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •