Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokazane rezultaty 1 do 10 z 16

Temat: Miałeś kolizję i masz problem z ubezpieczycielem, odszkodowaniem? Pytajcie-pomogę

  1. #1

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny Miałeś kolizję i masz problem z ubezpieczycielem, odszkodowaniem? Pytajcie-pomogę

    Cześć
    Od początku mojej przygody z A3 często zdarzało się, że czułem się jak dziecko we mgle. Z opresji wiele razy ratowaliście mnie właśnie Wy wszyscy tutaj, a ja jedynie mogłem podziękować.

    Dzisiaj jestem specjalistą w szeroko rozumianej dziedzinie odszkodowań i chętnie podzielę się swoją wiedzą z każdym kto miał kolizje i nie do końca wie jak sobie teraz poradzić. Wiem jak wyglądają przepychanki z ubezpieczycielami i wiem jak pomóc.

    Jeśli miałeś kolizję/wypadek
    - masz problem z uzyskaniem odszkodowania za uszkodzony pojazd
    - poniosłeś koszty związane z wypadkiem (np. holowanie) i nie wiesz czy możesz uzyskać zwrot
    - w wyniku zdarzenia zostałeś ranny (lub ktoś z pasażerów) i nie wiesz czy można uzyskać za to jakieś odszkodowanie
    NAPISZ!

    W każdej z tych kwestii jak i wielu innych na pewno pomogę, a jeśli pytań będzie lawina to będę się starał spod niej odkopać i odpisywać
    Pozdrawiam Damian

  2. #2

    Data dołączenia
    Feb 2010
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Wrocław
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI ALH
    Podziękował
    2 razy

    Domyślny

    Daniel86 pisales do mnie, ale masz zapchana skrzynke. Zrob porzadki

  3. #3
    Daniel86's Avatar
    Data dołączenia
    Mar 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    WuPeeR
    Auto
    Audi i nic innego:)
    Model
    A3 8L 3d
    Silnik
    1.8 AGN
    Pomógł
    2 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Juz zrobione
    Getting away with murder!

  4. #4

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mysłowice
    Auto
    A3 8L
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AXR

    Domyślny

    Witaj,

    Własnie mam sytuacje w której znajomy dosc solidnie wjechal mi w tył Po oględzinach była mowa nawet o mozliwej szkodzie calkowitej, lecz wczoraj wysłano mi kalkulacje kosztów i teraz musze czekać "do 30 dni od wypadku" na zgode likwidatora. Mam pytanie czy idzie to jakos przyspieszyc? Srednio mi sie usmiecha jezdzic 30dni rozwalonym autem, z mozliwoscia odebrania dowodu rejestracyjnego za np. pekniety zderzak... Druga sprawa to taka, ze nie do konca zgadzam sie z ta kalkulacja gdyż nie został tam np. uwzględniony pas, a lampa tylnia była wyceniona za smieszne pieniadze. Czy moge sie od tego odwolac? Czy moge np. wykorzystac "niezaleznego rzeczoznawce" tak by lepiej wycenił moje szkody? Jak patrza na to ubezpieczalnie? Długo trwa proces sadzenia sie z nimi w kwestii odszkodowania?
    Chciałbym dodac ze ubezpiecznie mam w PZU i zgłaszałem szkode u siebie, by rewersem sciagli kase od ubezpieczenia znajomego...

  5. #5
    mmaciek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    12 razy

    Domyślny

    Tak z ciekawosci zglaszales na ac i beda ze znajomka sciagac? Czy wykorzystales ta opcje co teraz pzu reklamuje ze zglasza sie im a oni sciagaja oc z innej ubezpieczalni. Zastanawialo mnie jak to dziala. Zdaje mi sie ze pzu dalej ciulowo wycenia a poprostu chca zarabiac jak firmy ktore odzyskuja ubezpieczenia. Czysta matematyka nam wyplaca ciulowo na zamiennikach a kase sciagna w 100% taka jaka powinna przyslugiwac.

  6. #6

    Data dołączenia
    Jun 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Mysłowice
    Auto
    A3 8L
    Model
    A3 8L 5d
    Silnik
    1.9TDI AXR

    Domyślny

    Skorzystałem z tego co reklamują To sie nazywa rewers... Nie wycenili mi ciulowo, choc mogloby byc lepiej

  7. #7
    michal1301's Avatar
    Data dołączenia
    Nov 2009
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    sc
    Auto
    a3 1.8t++
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    raz

    Domyślny

    odwołuj sie, popros o kolejne ogledziny.
    Ostatnio edytowany przez michal1301 - 15-07-14 o 23:17
    200+ TEAM

  8. #8
    mmaciek's Avatar
    Data dołączenia
    Aug 2013
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Kraków
    Auto
    Audi
    Model
    A3 8P
    Silnik
    1.9TDI BLS
    Pomógł
    12 razy

    Domyślny

    Znając polskie realnia to na 100% powinieneś dostać minimum 2x tyle co ci wyliczą haha

  9. #9
    ADIwlkp's Avatar
    Data dołączenia
    Jan 2008
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    Pyrlandia
    Auto
    Impreza WRX
    Model
    Inny
    Silnik
    inny
    Pomógł
    13 razy
    Podziękował
    4 razy

    Domyślny

    Cytuj Oryginalnie napisane przez kornbuk Pokaż post
    To sie nazywa rewers...
    chyba regres
    Chcesz sprawdzić swój kosztorys z OC sprawcy czy nie został zaniżony przez TU? kontakt w linku poniżej
    http://www.a3-club.net/forum/showthr...25#post1267825







  10. #10

    Data dołączenia
    Jul 2014
    Płeć
    mężczyzna
    Miasto
    W-wa
    Auto
    Audi A3
    Model
    S3 8P
    Silnik
    inny

    Domyślny

    prawnie to nie jest też i regres - tak naprawdę to się nazywa BLS, czyli Bezpośrednia Likwidacja Szkód

    i nie jest to tylko wymysł PZU, ale w ślad poszło juz kilku innych ubezpieczycieli, a będą z czasem i wszyscy. Takie modele likwidacyjne działają sprawnie poza granicami, ale w Polsce jak to w Polsce... zaniżają na wszystkim.

    chcesz dopłaty gotówki do szkody? - pisz do mnie - podeślij kosztorys naprawy na @, a powiem Ci ile mogę doplacić gotówki. Płacę za szkody komunikacyjne do 3 lat wstecz. Kasa w 1 dzień. Służę również profesjonalną pomocą w dochodzeniu odszkodowań i przeliczaniu kosztorysów, opinii, itp...

    jak oś masz - pisz. www.dpdo.pl kancelaria@dpdo.pl
    pozdr. Paweł

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •